Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

No mój właśnie przysnal,bo wstal o 6.30.
A wczoraj przed południem ciężko mialam-prawie 2godziny próby uśpienia.przyszła Teściowa i 10min pozniej spał..
Dziś z kolei bez problemu..
Śpią Wasze malce po te 15-16 godz na dobę?

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj Hermi obudziła. Płacz wniebogłosy,okazało się,że głodna. No ale jak mała zaczęła płakać,to w pokoju obok Luke słyszał. Obudził się,poszedł do kuchni,wziął sobie kubusia ze stołu i poszedł do siebie. Była już 8, więc sobie telewizor w salonie włączyłam,Hermi wsadziłam w kołyskę i postawiłam obok,a teraz mała śpi,Luke ogląda bajki i je śniadanie. Cisza,wreszcie,mogłoby tak zostać. A co tam u Was,jak Wam minął poranek?

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza

U nas na szczęście jedna butelka mm nie wpłynęła na picie z cyca, młodej wszystko jedno z czego pije-ważne żeby leciało ;)
Ja już się martwiłam że Lidka za dużo śpi, ale jak policzyłam to wychodzi że śpi tak 13-15 godzin.
Chyba nie ominie nas wizyta u alergologa, trudno powiedzieć co uczula. Topole faktycznie mamy niedaleko więc jest to jakiś trop.
Mała dziś super marudna.. Ciężki dzien nas czeka. Pewnie zemsta że mamusia ją wczoraj opuściła na tyle czasu ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie badaniw bioderek ok jeszcze jutro szczepienie. Moja dzisiaj tez znowu marudzi moze to znowu ten skok ?

Elka ja mam to samo Pola woli butelke i ja tez najpierw laktator potem karmiemie i przez to roboty wiecej, w dodatku nie zawsze daje rade wyciagnac dosc mleka i dokarmiam mm.

Olix a ten bepanthen pomogl na buzke? Bo jak to alergia to najlepsze emolianty i do kapieli i do smarowania.

Pola przesypia roznie jak ma dzien spiocha to te 15 godzin sie nazbiera , a tak jak wczoraj i dzisiaj marudzi to w dzien tylko 10-20 min drzemki

Odnośnik do komentarza

Julka bephanten zdziałał cuda. Buźka super, tylko w nocy sobie podrapała nos bo ją ten katar dręczył. Właśnie jestesmy po spacerze, strasznie u nas wieje więc tylko na godzinę wyszłyśmy. Chciałam zacząć robić obiad ale się okazało że chyba jakaś awaria nastąpiła i wody w kranie brak :/

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny, w końcu udało mi sie Leosia zaszczepić wczoraj. Samo szczepienie przyjął nie najgorzej ale pod wieczor zaczął gorączkować, zrobił sie mega płaczliwy no i w zasadzie w takim pół śnie juz cała noc, nie chciał jeść. Podawałam mu paracetamol tak jak przychodni nam kazali ale gorączkę miał mimo to ok38-38.5. Wasze maluchy tez tak gorączkowaly? Dzis juz na szczęście duzo lepiej ale cała noc jak wariatka biegałam do niego z termometrem co pół godziny :-( wiec noc średnio udana. A i okazało sie ze Leoś wazy juz 7200

Odnośnik do komentarza

Binky - szacun :) piękna waga! My dzis jedziemy na szczepienie, ale chyba nic z tego nie będzie ze względu na gila. Pierwsze szczepienie Lidka calkiem nieźle zniosła, trochę więcej spała niż zazwyczaj a temperatura max 38 więc nawet paracetamolu nie dawałam (bieganie co pół godziny z termometrem po szczepieniu jest jak najbardziej naturalne. Ja codziennie młodej sprawdzam temperaturę 2-3 razy dziennie co oczywiście wiem że jest psychozą ale jakoś mam takiego stracha i na wszelki wypadek sprawdzam czy nic sie nie dzieje złego).

Odnośnik do komentarza

Hermiona na ostatnim ważeniu miała 6978g.
No koleżanko,naprawdę dorodny maluch ;) oby tak dalej.
Ja mam wreszcie spokój. Adrian wrócił o 14 z pracy i został z Hermi,a ja wywlekłam Luke'a na spacer. Jaka pogoda u Was? Bo u nas było 6°C,ale nie pada,nie wieje,więc zrobiłam z nim kółko po osiedlu. Teraz śpi,zmęczony był jak wróciliśmy,zjadł tylko kilka Flipsów kukurydzianych i się drzemnął. Hermi też śpi. A ja z Adrianem sobie pizzę zamówiliśmy. Chwila relaksu dla nas dwojga też się należy. A jak myślicie,zastanawiam się nad kupnem kota,dobry pomysł,czy raczej nie?http://www.suwaczki.com/tickers/git7dcim7vrfmd7a.png

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza
Gość Nika1991.11.22

Moja Amelia też już po szczepieniu. Wykorzystałam fakt że mąż wziął na dziś urlop i kazałam mu jechać. Też musiałam jechać co skończyło się "przytuleniem" podłogi. Ale grunt że mała ma szczepienie za sobą. Tylko jak czytam ile ważą Wasze maluchy to aż żołądek mnie boli że moja tak mało przybiera:-(

Odnośnik do komentarza

U mnie Zosia po pierwszym szczepieniu super zero gorączki rozdrażnienia nic a jutro drugie mamy,
Binky Leoś ładnie waży a karmisz go tylko mm czy mieszanie,
Limonka2107 kot nie przeszkadza zupełnie przy dziecku, ja mam znajdę od 5 lat i na dziecko nie zwraca uwagi zupełnie jak za głośno płacze to wychodzi z pokoju,

Odnośnik do komentarza

Leos niezle przybiera :)
Z przewracaniem u nas tez roznie, jak ja na bok poloze Maje to od razu myk na plecy, a z plecow to na bok jak ja cos bardzo zainteresuje.
Ja zawsze sprawdzam temperature jak malutka robi sie marudna czyli conajmniej raz dziennie.
Zastanawiam sie czy zęby nie beda szły bo dziasla jakies ostre i przygryza cyca, bolesne to troche.
A co do kota to ja bym nie kupowala, planujac i slub i kolejne dziecko. A przynajmniej bym sie wstrzymala jak na razie, tyle ze ja troche nieogarnieta jestem i zapominalska :p u mnie kot by z glodu uciekl do sasiadow :p

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, ale Leos był duży jak sie urodził ( 4420) wiec pewnie jakby popatrzyć na sam przyrost wagi to takiego szału by nie robił :-) karmimy sie piersią tylko.
Elka82, Olix powodzenia na szczepieniach!
MagdekW mój tez na boku nie chce leżeć, od razu przekręca sie na plecy wiec dałam juz spokój, widocznie na plecach mu najwygodniej :-)

Odnośnik do komentarza

My juz po szczepieniu. Lidka została pierwszym w historii dzieckiem, które bardziej ryczało przy szczepionce doustnej niż w zastrzyku.. Teraz stresik przez dwa dni czy nie będzie gorączki..
Dostaliśmy skierowanie na rehabilitację bo mała słabo ciągnie głowę za ramionkami przy podciąganiu do siadu. Muszę z nią więcej ćwiczyć..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...