Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiaa7989

eliii na pierwszy spacer to my mamy zamiar po 2tyg wyjsc,tak mi polozna zasugerowala..
Diety jako takiej nie stosuje jedynie nie jem podstawowych zakazanych produktow czyli czosnek cebula sosy fast foody napoje gazowane.
A do tego nie jem smazonego pije duzo wody jem drob pieczywo zytnie i jak mam ochote na czekolade to kostke zjem:).. podobno trzeba lekkostrawnie no i jak np pomidor to jeden plasterek a nie w calosci..
A jak tam dziewczyny te co juz urodzily ile wam zlecialo kg ? Mi 11 a zostalo 4do wagi sprzed ciazy

Odnośnik do komentarza

MichaKaro Powodzenia! Oddychaj :)

Pytalam się Was o te mleko, a kiedy poszlam pod prysznic, zobaczylam, że moje piersi robią się gorące i z tej, z ktorej powinnam niebawem karmic samo wycieka mleko, więc chyba coś zaczyna się dziać. Moja mała niestety ma zoltaczke. Jutro rano ma przyjść lekarz i ją zbadać, a wtedy dopiero okaże się, czy możemy iść do domu czy musimy zostać na naświetlaniu. Ach, szkoda, ale malutka najważniejsza! Ale powiedzieli, że jeśli normalnie je to nie powinno być większego problemu, a z jedzeniem to ona akurat nie ma problemu :) jeśli chodzi o dietę mamy karmiącej to dziś dostałam na śniadanie nutelle, więc podejście do diety mają chyba trochę inne niż u nas.

Kasiaa7989 ja się jeszcze nie ważyłam po porodzie, ale w końcu mam kostki :) i zgagi brak! Też poczekam na to, co powie położna odnośnie spacerów, ale mam nadzieje, że nie każe az tak dlugo czekać...

Odnośnik do komentarza

Mari-Ann cisza , bo większość mamuś jest rozpakowana i pewnie zajęta dzieciaczkami ;))
też tak będziemy miały niebawem !
no właśnie ,czyMichaKaro już dołączyła do tego grona?? pewnie tak ,bo cisza w eterze ;) - czekamy na wieści !

ja skoro idę w czwartek do szpitala, to może wypadałoby spakować torbę dla Małej..;) dla siebie już ogarnęłam jeszcze przed tym jak mnie połamało.

mikula88 , evires oby już u was ruszyło dziewczyny ! bo wasza kolej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

anjak...u mnie niestety dalej nic, mój mały duży mężczyzna nie ma zbytniej ochoty na wyjście! A ja dzisiaj w przypływie energii wysprzątałam cały dom, łącznie z odkurzaniem, myciem podlog, praniem prasowaniem, pieczeniem chleba...na koniec dnia zapodałam sobie gorącą kąpiel i z litr herbaty z liści malin :D...a mały niewzruszony!!!
Jutro mam kontrolę w szpitalu...zobaczymy co mi powiedzą.
Ciekawe czy MichaKaro dołączyła już do grona szczęśliwych mamusiek...
Trzymajcie kciuki dziewczyny...oby i u mnie się wkrótce coś ruszyło bo to czekanie mnie wykończy

Odnośnik do komentarza

MichaKaro Gratulacje. Witaj w gronie szczęśliwych mam :) ważne, że Karolinka jest juz z Tobą całą i zdrowa. Kawał dziewczyny z niej. Odpoczywaj i w miarę możliwości dawaj znać jak samopoczucie i księżniczka :)

Moja gwiazda cale popoludnie i wieczór przespala, a teraz znów z cyca nie schodzi. Ja mam wrażenie, że ona mojemu mężowi chce pokazać jaka jest grzeczna, a jak on wychodzi to rogi jej rosną :) ale ns szczęście dyzur ma ta sama położna, co wczoraj i chyba moja mała wpadła jej w oko i zaraz zabierze ją trochę :)

evires ja tez juz myślałam, że jadę na wywolanie, bo przecież w czwartek mialam dzwonić i umówić się w szpitalu, a tu nad ranem niespodzianka i skurcze także jeśli już coś się u Ciebie dzieje, to na pewno tylko noebawem i Ty będziesz rozpakowana :)

Odnośnik do komentarza

MichaKaro gratuluję! !:) i mamy następną szczęśliwą mamusie ! Odpoczywaj spokojnie , pisz później jak się czujesz po cc , bo jak wiesz tez mnie czeka ;)
evires no to dałaś czadu kobieto..;) energia cię widzę rozsadza , albo czekanie raczej;) po takiej serii musi małego ruszyc !
katusia911 ja myślę, ze w końcu wypracujecie jakis kompromis; ) chociaż hmm to przecież skorpionica haha , lekko nie bedzie ;) trzymaj sie tam i odpoczywaj ile sie da .
U mnie bezsenna noc niestety.. a już myslalam ze to minęło.

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

Widze,ze forum tetni noca:)
Wy wyczekujecie malenstw a mnie to malenstwo budzi co 2h dzis i tylko raczki pcha do buzi :)taki z niego glodomor,prezy sie steka bo chyba kupa idzie:)

Michakaro najwazniejsze,ze wszystko dobrze sie skonczylo :)i kolejne dorodne dzieciatko Nam sie urodzilo. Witaj Karolinko:)

evires
Mialam to samo pod koniec ciazy. Energia mnie wrecz rozpierala:) wszystko robilam nawet codziennie ostatni tydzien,bo ciagle myslalam,ze wysprzatam i to dzis sie zacznie.

Katusia pewnie dziewczynki tak maja hehe od malego uwielbiaja tatusiow:) nie martw sie moze w domu wszystko sie unormuje i bedzie nie diabelkiem a aniolkiem z aureola:)

Odnośnik do komentarza

MichaKaro gratulacje!!!!
Fakyycznie szkoda, bo było blisko, ale zdrowie dziecka najważniejsze więc dobrze że podjęli taką decyzje.

Mój ssak ostatnie noce ładnie śpi, aż za ładnie bo muszę go budzić. Czytałam, że noworodek nie może spać dłużej niż 4h, bo coś mu sie z cukrem dzieje, efektem czego jest bardziej senny i wpada w błęne koło.
Żeby ladnie spał wieczorem staram się go wybawić trochę :)

Evires przynajmniej będzisz miała posprzątane :) Ja pomyłam okna przed porodem ;)

Mamy jak często kąpiecie dzieci? Ja na razie nie codziennie (zwlaszcza że ma jeszcze kikut) i nie o stalych porach (łatwiej mi jak synek drugi w przedszkolu) ale jak bedzie miał miesiąc to już chce przejść na rytuał wieczornego codziennego kąpania.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

Nuala my co dwa dni kapiemy a codziennie rano myje go wacikami przegotowana woda buzia pod szyjka pod paszkami za uszami itd. My raz go kapiemy o 19.30 innym razem po 20zalezy jak w nocy i dzien spi bo to jeszcze mamy ruchome..
Pewnie sie ustabilizuje jak bedzie wiekszy.
Nam kikut odpadl

Odnośnik do komentarza

Humor mi się poprawił, bo wypisali nas do domu :) mała dzis jest grzeczna jak anioł, ale pewnie w nocy da czadu. Spodziewamy sie już niebawem pierwszych gości. Zoltaczka jest dosyć wysoka na poziomie 12,9 ale położna kazała mi małą wystawiać na słońce i zrobimy jej taka domową fototerapie. Zresztą od jutra będzie przychodzić do nas położna i ona ma monitorować sytuację. Faktycznie dziś cisza, ale pewnie dlatego, że większość z nas już po, a reszta byc może w trakcie :) ? Mój synek już pierwszą falę zazdrości przeszedl i musialam zagrać z nim w Monopol żeby mu pokazać, że dla niego też mam czas. Mam nadzieję, że uda się to bezboleśnie przejść. Kiedy po raz pierwszy Wasze maluchy były kapane? Jeszcze w szpitalu czy już w domu? Sama nie wiem kiedy ją wykąpać, bo wczoraj w szpitalu mi powiedzieli, żebym sie wstrzymala dopóki ma taka zoltaczke... nie wiem, co ma piernik do wiatraka

Odnośnik do komentarza

Katusia, skoro ci zalecili ja bym się wstrzymała, dziecko sie w sumie nie upapla samo w błocie, to ze jest w warstwie mazi to dla niego też ochrona dodatkowa lepsza niż jakikolwiek krem ochronny. Jeżeli naprawde musisz to przymyj ją z zakamarkach wacikami, moja szwagierka tak robiła w szpitalu z bliźniaczkami była tydzien bo miały żółtaczke i też nie myła przez tydzien od porodu bo niebyło to wskazane niewiem z jakich powodów. Ale to było w uk, tu sie nie kąpie dzieci po urodzeniu przez dobe -dwie.

Odnośnik do komentarza

MichaKaro gratulacje !!! Super, duża dziewczynka....ale te nasze listopadowe maluchy tak mają :) dorodne się rodzą i charakterne :D
Ja po wizycie w szpitalu, wszystkie wyniki wzorcowe, mały ruchliwy, skurcze są ale lekkie, szyjka miękka i krótka na ok. 1,5 cm...ale rozwarcia dalej żadnego. Położna troszkę "powierciła" by sprawdzić rozwarcie, ale stwierdziła że nie ma sensu mnie męczyć:D bo to dopiero 2dni po terminie, więc jest jeszcze czas...z reguły czekają do ok. 6-8 dni po terminie i potem próbują lekko wspomóc naturę najpierw jakimś"koktajlem". We wtorek kolejna kontrola.
Zazdroszczę już wam mamuśki że wychodzicie ze szpitali i bąble już z wami w domu będą !!
Ja tu przebieram nóżkami i zastanawiam się co tu jeszcze umyć i posprzątać:D
Mąż jak mnie widzi w takiej formie śmieje się że ja chyba za pól roku urodzę, jak ja tak latam beztrosko ze szmatą, a tydzień temu zdychałam na kanapie i na nic siły nie miałam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...