Skocz do zawartości
Forum

Co dziś robicie na obiad?


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Jul
andzia

Jul moge tez prosic o ten przepis???

tak jak wcześniej pisałam autorką przepisu jest Czoko.

Usmaż naleśniki najnormalniej w świecie.
Na patelnię daj troszkę masła i wrzuć paczkę zamrożonego szpinaku. Jak odparuje z niego woda dodaj czosnek, sól i pieprz do smaku.
Ugotuj w osolonej wodzie paczkę brokułów lub brokuła "żywego", ostudź i podziel na mniejsze kawałeczki i dorzuć do szpinaku.
Zeszklij 1 cebulkę (ja zeszkliłam ją razem z kilkoma pieczarkami pokrojonymi w średnią kostkę). Dodaj do tego mięso mielone, podsmaż a na koniec dorzuć szpinak z brokułami.
Jak farsz troszkę przestygnie dodaj do niego trochę startego żółtego sera i wymieszaj. Masa się tak rozciągnie i nie wygląda to może ładnie ale smakuje booooosko. Potem zwiń naleśniki z tym farszem tak jak krokiety tylko nie panieruj w niczym.
Wysmaruj masłem naczynie do zapiekania i układaj naleśniki. Jeśli będziesz układała jedne na drugich to te które są pod spodem leciutko posmaruj masłem.

Wszystko zalej rozrobionym wg przepisu na opakowaniu fixem. Ja użyłam Knorra kremowo-serowy z pieczarkami (na jakieś 15 naleśników potrzeba 2 fixy) i do piekarnika wszystko. Głównie chodzi o to żeby podgrzać a nie piec. Na sam koniec posyp jeszcze żółtym serem i poczekaj aż się rozleje.

Smacznego :)

Jul wyprobowalam dzis-pychotka:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...