Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Izabela123, trudno coś doradzić, bo tak naprawdę nie wiemy co czujesz. Ja ma tak od 16 tygodnia. Wlaśnie z 15 lub wiecej razy na dobę. Mówiłam lekarzowi i on na to że ginekologicznie jest ok i ze mam się oszczędzać i brać MagneB6, a jak jest gorzej to no-spe. Ale mnie nie bolą, raczej właśnie taki dyskomfort jak wszystko twardnieje.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za pocieszenie. Zaparzyłam sobie meliskę i odpoczywam. Mój już przyszedł z pracy, na szczęście z autem roboczym może nie będzie takich jaj.. maska i zderzak do wymiany, a ma doświadczenie lakiernicze więc to wymaluje sam.. Pierwsze słowa jak przyszedł "Szukam innej roboty".. Chcieliśmy poczekać ze względu na to że mały miał być ubezpieczony na niego, bo ja się jeszcze uczę, ale w tej sytuacji..
Co do tego szpitala to słyszałam że coraz więcej tam takich akcji.. Bo 'starzy' gin odchodzą na emeryturę i przyjmują tych młodych chamów... Zastanawiam się czy faktycznie nie wybrać innego szpitala. Może mój będzie do nas dojeżdżał 20 km a nie 3 km ale opieka przynajmniej byłaby w porządku..

Trochę na siedząco poprasowałam ubranek i od razu mi się humor poprawił, teraz jak czytam Was to aż łzy szczęścia się w oczach pojawiły, bo przynajmniej trochę pocieszenia. Istnieją jeszcze kochani ludzie <3

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Ja chyba na twoim miejscu wzięłabym nospe Iza
Paula co za cham, no ale nic nie poradzisz, kij mu w d... zło powraca to i on odczuje kiedyś od kogoś gorszej rzeczy. Ja też mam koty i myślę że położna nie będzie z tego powodu robiła problemu. Ja mam termin na 4.11 a wszystko wskazuje na to że niebawem urodze mam też już prawie wszystko, resztę mąż dokupi gdybym tak wylądowała w szpitalu

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Ja sobie od początku powtarzałam, że z wyprawką nie będę się spieszyć i późno zaczęłam, a już też mam prawie wszystko.
W przyszłym tygodniu jeszcze poschodzą paczki i mogę spokojnie prać, prasować i pakować torby :)

Jedyne co nam zostało to trochę roboty w domu - pokończyć remonty, dokończyć urządzanie kącika małej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

gosia77
SheViolet, czyżbyś miala zostać nasza pierwszą 'pazdziernikową mamą'???Ciekawe która z nas otworzy sezon ;)
Oczywiście byle nie za wcześnie!

Zobaczymy jak to wyjdzie. Może się okażę, że mimo wszystko donoszę do końca, albo i (OBY NIE) nawet przenoszę. Gdyby nie to, że nie mamy skończonego mieszkania i chcę iść na to wesele to już bym mogła nawet rodzić :D Jak uda mi się przeprowadzić jakimiś cudem w przyszłym tyg, to po 6 września melduję swoją gotowość :P
Któraś z podobnego etapu, też już była mało co na dniach, więc kandydatek jest co najmniej kilka :)

Odnośnik do komentarza

monika001825 ja miałam ostatnie usg robione w 28 tc i "mały" ważył 1,5 kg (wymiarami był na 30 + 1tc) czyli jest troche większy od Twojej córci. Teraz będe miała usg dopiero w 35 tc więc jeszcze troche musze poczekać, aby dowiedzieć się jak duzy urósl. Ale po ostatnim badaniu lekarz stwierdził, że zastanowimy się czy dam rade sn czy bedzie cc.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Ohoho ale tu tloczno sie zrobilo hehe to ja sie przepchne miedzy Was i oznajmie ze moj chlopaczek wazy 1.750kg;)w 31tyg tyle szczescia z takiej wiadomosci a do tego pierwszy raz dal obejrzec swoja buzke hehe kochany;) usta stwierdzilismy ze ma meza a nos hm trudno stwierdzic bo b.plaski taki murzynski;D nawet oczko do nas otworzyl...gin pokazala tez siusiaka jedno jaderko jeszcze nie zeszlo...a moj maz z zapytaniem jakie teraz ma wymiary ;D Wszyscy sie zaczelismy smiac..ah te chlopy;p
Co do wymiarow glowy dziecka to sie nie ma co tym przejmowac.
Nasz maluszek ma juz troche wloskow z tylu glowy i gin pow.ze tego dokladnie nie da rady sie wymierzyc ,wyszla tez troche wieksza..

Ja tez mam psa i nie wyobrazam sobie go chowac po katach jak polozna przyjdzie ,przeciez wiadome ze mieszka w domu i jest jak czlonek rodziny;)

Odnośnik do komentarza

monika001825 ja mam termin na 23/24.10 i właściwie to jestem jeszcze w proszku z wyprawka - ale ten typ tak ma, zawsze byłam ze wszystkim do tyłu, i jak zawsze żałowałam tak jest i teraz ;) bo pochłania to ogromneie dużo pieniążków, dlatego brawa dla dziewczyn które się przy każdej wcześniejszej wypłacie mobilizowaly coś kupić. . Ja mam tylko ubranka 56-74, do tego chusteczki, wkładki laktacyjne i dla Hanci do kąpieli płyn, żel do mycia i oliwke z HIPP.. a czas leci nieubłaganie.. zwalam trochę na mojego, że nie ma czasu ze mną tego ogarnąć ;)
Kasik_82 również czytałam blog sroki im i dlatego postawiłam na HIPPa - ceny nie są z kosmosu, a ma bardzo dobre opinie, nie tylko u niej. Ostatnio w hebe na promocji te 3 rzeczy udało mi się dorwać, żałuję że jeszcze balsamu nie wzięłam dla małej. . Ale to już trudno, gdzieś sie znajdzie.. ;) zweryfikuja nas dzieci czy właściwie dobralysmy im produkty ;)

Tak poza tym chciałam się podzielić apropo smoczka - na SR mowila babeczka o dwoch typach dzieci, jedne maja taki niesamowity odruch ssania, że nie są głodne a będą cyca ciągnęły - w przypadku takich dzieci polecany jest smoczek bo inaczej z nas je sobie zrobia ;)
Uff tak dawno nie pisałam ze teraz to mnie aż poniosło; )

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgov36i0vkky6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a co lekarzy/piekegniarek chamow to juz dawno minely te czasu kiedy pacjenci siedzieli cicho! To oni sa dla Nas! I na takie chamstwo odpowiada sie tak samo. Ja w 7 tc wyladowalam w szpitalu z mocnym krwawieniem (oczywiscie wszystko dobrze sie skonczylo synus rosnie i jest zdrowy) po zbadaniu zostalam przyjeta na odzial ale tam musialam poczekac na lozko, czekalam z tym krwawieniem ok 45min w koncu przychodzi jakas pielegniarka i mowi ze niestety ale musze na lozko jeszcze poczekac bo ona nie wie w co rece pierwsze wlozyc! Wiec ja na to ze nic nie musze ze jest to moja 1 ciaza jestem 1 raz w takiej sytuacji i chce juz sie polozyc! Na co szanowna pielegniareczka do mnie z pretensjami ze lekarz przyjmujac mnie na oddzial powinien wiedziec ze miejsc nie ma, wiec odpowiedzialam jej ze nic mnie to nie interesuje co powinien wiedziec lekarz, zostalam przyjeta na odzial z jakiegos powodu! Nie uwierzycie ale 5 min pozniej bylam juz na sali w lozku! I pewnie jakbym sie nie odezwala to bym siedziala tak na tym odziale jak zbity pies! Wiec moje drogie, po to mamy ubezpieczenie, placimy skladki i to nie male zeby sobie z Nas robili chlopcow do bicia! A jak trzeba to skarge zawsze mozna napisac!

Odnośnik do komentarza

Haha 'wyjebongo i do przodu' powiadasz ;)
Serio nie wiecie jak mi humor poprawiłyście. Niedługo mam wizytę u mojej gin. A rodzić chyba będę w innym szpitalu. Może i dalej, ale mają sporo lepsze opinie.. Już nawet ten mój nie jest taki uparty bo strasznie się wystraszył.. Kiedyś tłumaczyłam mu co tą są skurcze przepowiadające.. A dziś jak mu napisałam, ze to własnie one to myślał, że rodzę :D Ah te chłopy ;)
Dziękuję że jesteście <3

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...