Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :-) matko jak juz jest goraco!
Co do zestawu, choc laik jestem to mysle, ze avent to dobry wybor, a tutaj masz i butelki i smoczusie. Lepiej pewnie zawsze jakis laktator jest miec pod reka.
Mnie laktator elektryczny pozyczy szwagierka, musze tylko nakladki dokupic z aventu.
Wczoraj sie obkupilam na allegro, jak beda schodzic paczuszki bede wrzucac fotki i chwalic sie :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Justyn-ja do szpitala pojechała o 2 w nocy i z przyjęciem jakoś nie było problemu. Nie wiem jeszcze czy dlatego że mieli miejsce, choć pewnie tego się nie dowiem. My jesteśmy zameldowane pod Wrocławiem i chyba nawet Borowska to nasz rejon.
Zabawaak ja chyba skusiłabym się na ten zestaw bo przynajmniej później możesz tylko dokupić większe smoki i zestaw nie do zdarcia. Chociaż jak to już dziewczyny kiedyś wspominały, to dziecko samo wybiera sobie butelkę/smoczek.
Daga daj znać jak tam po wizycie :)
A więc dziś wizytacja u siostrzenicy :) aż się doczekać nie mogę. A i nadal nie rozwiązała się sytuacja z zamianą mieszkania, jutro kolejny telefon i może już będziemy mogli się przenosić...
Powodzenia w ten upalny dzień, w weekend ma być gorzej... :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Madzik8787
Mezus kupił z samego rana fotel do karmienia :D Najkochanszy mój :*

swietny ten fotel tez bym chciala ale miejsca w pokoju brak i bede skazana na karmienie na lozku, a spytam z ciekawosci ile daliscie za fotel i gdzie kupiliscie??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

@Ofelia U Ciebie to się chociaż na 2 rozkłada! Brzuszek śliczny, mój mniejszy z racji M1 :D I zdaje mi się, że niżej umiejscowiony.

Mam opuchlizny, kostek dzisiaj mało co widać, no ale do jasnej cholery ile można wody zebrać... Jak tak dalej pójdzie to do 25 dobije, bo od 17tc tyje równo 1kg na tydzień :( Już widzę tą zjebę od gina na następnej wizycie

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie, ja dziś pierwszy raz od tygodnia przespałam więcej niż 3 godziny. Przespałam 9 godzin :-)
Czuję się świetnie po takiej nocy.

Co do laktatora, to kupilam taki zestaw, ale zamiast kremu na brodawki były 3 pary wkładek laktacyjnych, ale zostawiłam. Naprawde fajny zestaw, może się mi przyda.
zestaw z laktorem

Odnośnik do komentarza

sheViolet ja sama nie wiem skąd się biorą te kilogramy... Jem standardowo śniadanie (kanapka albo musli), w ciągu dnia za przekąski robią mi owoce (głownie nektarynki), zawsze 1 posiłek ciepły na obiad, a wieczorem to jem kolacje albo nie... A waga leci w zastraszającym tempie. Jak do 20 tc nic nie przytylam, tak potem juz z górki- co wizyte co 3 tyg to średnio 2 kg do przodu... Mam jutro gin i zobaczymy ile znowu mi przybylo...

Zrobiłam dzisiaj badanie moczu i pierwszy raz wyszło wszystko idealnie!!! branie żurawiny przez ostatatnie miesiące w koncu przyniosło efekt.

Wstawiam obiecane zdjęcie pościeli Antka :) musiałam wszystko wyjąc i zobaczyc jak wygląda :D zaraz po zrobieniu zdjęcia oczywiście spowrotem włożyłam w folie. Jeszcze z 1-1,5 mies i zacznę wszystko prać i prasować :)

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_33755.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Ja narazie przytyłam 11kg.Nie wydaje mi sie ze nawet 15kg to duzo, jak slysze w otoczeniu glownie cyfry 24,27, 31, 34 to naprawde jestem dumna ze udalo mi sie zachowac umiar :P a po drugie to powtarzam sobie ze po porodzie wroce do formy sprzed ciazy ale tez bede miała taka małą, piekna, kochana Myszke i wszyscy beda mi zazdroscic :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3mvzl5tj0.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

SheViolet nie wiem gdzie te Twoje +15,wcale nie wyglądasz jak słoń, musiałaś być bardzo szczupła przed ciążą. Nie przejmuj się!
Ofelia Cudny jest ten Twój brzucholek :)
Niuśka do cholery jasnej odezwij się, bo już zaczynam się o Was martwić! Ja chyba dzisiejszy dzien spędzę w domu, no poza dwugodzinną nauką jazdy po południu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

izabela33
SheViolet nie wiem gdzie te Twoje +15,wcale nie wyglądasz jak słoń, musiałaś być bardzo szczupła przed ciążą. Nie przejmuj się!
Ofelia Cudny jest ten Twój brzucholek :)
Niuśka do cholery jasnej odezwij się, bo już zaczynam się o Was martwić! Ja chyba dzisiejszy dzien spędzę w domu, no poza dwugodzinną nauką jazdy po południu :)

Może tak nie widać, bo na wzrost się bardziej rozkłada. Celulit mi się straszny zrobił i chyba tam też te kg uderzyły. Dla porównania tak wyglądałam w sierpniu rok temu

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_33757.jpg

Odnośnik do komentarza

Co do kilogramów, to boję się wejść na wagę, ale u mnie rośnie rarazie tylko brzuszek, który jest dość sporą piłeczką i dłonie i stopy już chyba o dwa rozmiary poszły. Ostatni tydzień jem bez przerwy, a wczoraj to nawet wchłonęłam sama pół kg ciastek!! W poniedziałek wizyta i dowiem się ile ja, a ile moje dzidzi ważymy. Myślę, ze nie ma co się martwić na zapas, ważne zdrowie dzidzia, a zbędnych kg pozbędziemy się po porodzie.
Ale sheViolet naprawdę masz imponujący brzusio. Może faktycznie u Ciebie woda się mocno zatrzymuje i stąd te kilogramy tak szybko rosną?Ciekawe co Ci lekarz powie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...