Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Agatka83
Niuśka tyś to jest niesamowita! Takie cuda wynajdujesz to może i jaką hacjendę mi znajdziesz? Oczywiście prowizja będzie :) a tak serio to pościel jest suuuper, moje kolory. Choć boję, że jak pójdę w tango tylko z szarościami i bielami to pokoik będzie smętnie wyglądał

Błękit i mięta do tego i jest suuuper :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Mnie obudził mały głód po 3 i rady nie było trzeba było zrobić kanapkę ;) co do wagi to ja ja mam 170 cm startowalam z waga 65 teraz jest 69 i też mnie to strasznie przeraża. Na początku tylko cycki urosły a teraz poszło w dupsko i biodra. Także Niuska mnie też dopisz do listy wyjazdowej ;) szlak mnie zaraz trafi bo net mi się skończył nie wiem jakim cudem. Przez 2 tyg. 8 Gb a nie oglądam,żadnych filmów,muzyki nie ściągam, jedynie forum, fb, allegro itp. Z mężem na skypie rozmawiam wieczorem i to chyba to ale zawsze tyle korzystałam a neta starczalo. Chyba,że ktoś mi się podłączył :/ zostaje tylko internet w kom. Wrrr....ale jestem zła

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski, tu juz od rana gorąca dyskusja. Niuśka jak mąż? Dotarł? Wiecie, że mnie nigdy nie ważą jak jestem u lekarza? Tylko raz mi się zdarzyło w 17tyg ale to jeszcze jak byłam w Dubaju. Tu mój lekarz jakoś o to nie dba. W ogóle on dziwny jest.
Co do koloru pokoiku to ja nie zaszaleje, bo w zeszłym roku robiłam remont w tym pokoju w którym będę z małym, przerobiony został na sypialnię dla mamy, w bieli, beżu i taki jakiś bordo czy cuś. W całym pokoju tapeta, w takie jakby pnącza , która szczerze..nie pasuje do dziecinnego pokoju moim zdaniem, ale nie będziemy narazie tego zmieniać. Pościeli szukam też w beżu , może coś z brązem. Zaraz Wam pokaże o czym myślę. Ale jakbym miała wolną rękę w urządzaniu pokoju to poszłabym w szarości , biel i jakiś kolor, np delikatna zieleń (tak jak Adonis mówi mięta byłaby super) , może żółty, brudny róż.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Osłona nie bój się! Lekarz nie da ci krzywdy zrobić ;)
Adonis może i podobnie ale podejrzałam na twoich zdjęciach że masz nogi o wiele ode mnie szczuplejsze więc u Ciebie się ładniej układa ;)
She Violet ja mam to samo z remontami nawet kafelki sobie sama kładę ;) nie mogę się doczekać 5.08 bo też dowiemy się czy zamienią nam mieszkanie i wtedy też ruszam z lekkimi pracami wykończeniowymi ;)
No i co człowiek chce pospać to mu kosiarkę o 8 rano odpalą pod oknem a mieszkam na parterze...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Osłona nie bój się! Lekarz nie da ci krzywdy zrobić ;)
Adonis może i podobnie ale podejrzałam na twoich zdjęciach że masz nogi o wiele ode mnie szczuplejsze więc u Ciebie się ładniej układa ;)
She Violet ja mam to samo z remontami nawet kafelki sobie sama kładę ;) nie mogę się doczekać 5.08 bo też dowiemy się czy zamienią nam mieszkanie i wtedy też ruszam z lekkimi pracami wykończeniowymi ;)
No i co człowiek chce pospać to mu kosiarkę o 8 rano odpalą pod oknem a mieszkam na parterze...

Nie martw się z córką tez nie układało się korzystnie. A jedną nogę miałam jak dwie .

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

IZA
....piszesz....CHCEMY,
czyli nie taka z Ciebie 100% singielka:)
/ale to dobrze/, mamy tu bardziej skomplikowane przypadki...

kolor OK, ja nie lubię takich mocnych/wyraźnych kolorów, bo to Mnie chyba bardziej pobudza;))))

OFELIA.
właśnie ta szyjka, to taka podstępna cholera, mi kiedyś poleciało 2 cm w noc....a tego się nie czuje....więc staram się myśleć pozytywnie...ale jeszcze mam wczesny tydzień/27+5/, więc ryzyko mega.

Odnośnik do komentarza

justyna współczuję kosiarki....mnie dobijają sąsiedzi przygłupy, którzy w niedziele o 7 rano puszczają sobie wstrętne disco polo ale to tak głośno, że w naszym mieszkaniu okno drży i łóżko w sypialni.....trwa to ok.15 minut i cały dzień cisza.....sorry ale po ch* te niedzielne poranki....chyba na zlość innym i to jeszcze jakieś durne disco z pola ktorego nie cierpie...ost. piosenka "spiewana" przez kobietę o tym, że lubi wuja... ( oczywiscie sens glebszy o wuja nie chodzilo)...jak sie Marysia urodzi i bedzie budzona w taki sposob to im bombe podloze...w ogole co najlepsze sami mają na oko 1,5 roczne dziecko

Odnośnik do komentarza

Co do pokoju, to Mały narazie bedzie z nami w sypialni, kolor miętowy i jasne drewno z białymi frontami mam meble. Łóżeczko też na biało przemaluję. Posciel chciałabym szarą ale mój mąż uważa, że za smutno będzie... A on lubi brac czynny udział w wyborze kolorów, materiałów, wzorów itd :P
Później będziemy przenosić Antosia do drugiego pokoju, remont mieliśmy niby rok temu, ale pomalowałam pokój na taki wrzos i nie podoba mi sie... więc przeorobi się go zapewne na szarości :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...