Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Od poczatku liczac spadek wagi, tak mam zapisane tez w karcie ciazy przybylo mi 11 kg i lekarz nic a nic nawet nie wspomnial, rozmawialismy o tym, ze sporo tez wody sie zatrzymuje w organizmie a wszystko po trochu wazy. Gdyby nie liczyc spadku wagi z powodu wymiotow w I trym to byloby 6 do przodu, wiec nie biore do glowy. Moze tez dlatego, ze zawsze bylam duza ale teraz brzuch to mam mega duzy! ;)
A na dodatek zrobilismy dzisiaj pyszne tortille z warzywkami i kurczakiem, na pysznych kalorycznych plackach pszennych.

Odnośnik do komentarza

Ale jaaad... Za każdym razem jakieś pretensje... Ze z kleszczem na pogotowie, ze na l4 z lenistwa...
Jesteś tak wspaniale nastawiona do życia, tryskasz energią, a co tu się pokazuje... Skoro tak niektóre z nas okradają państwo, gdzie są te nasze wszystkie składki, skoro do specjalistów są roczne kolejki... Dlaczego chodzę prywatnie do gabinetów lekarskich... Nie mówimy tu o mamuśkach które sobie podnoszą do maxa składki, tylko o tych którym rzeczywiście stan zdrowia czy warunki pracy do tego zmuszają... Podziel się z nami czymś sympatycznym, może jakąś złota radą ;) Dziewczyny mając zły humor oczekują tu wsparcia i towarzystwa, nie hejtów ;)

Odnośnik do komentarza

milko
?Tekst linka

coś dla dziewczyn z okolic Wrocławia.

pasikonik a czy Ty czasem nie jesteś Panią z zus?

Właśnie od wczoraj się śmieje, że mój mąż musi szybko przelecieć 200 km, bo zameldowana jestem tyle od Wrocławia :-D. Myślę, że doprowadzą tym do sytuacji, kiedy kobiety będą przy pierwszym skurczu, albo fałszywym alarmie biec do szpitala i zajmować lekarzy, bo będą wolały mieć zapas czasu, żeby szukać innego szpitala. Taka sytuacja. Może w październiku będzie spokój.

Co do tycia ja mam dalej +6 kg a mój lekarz co wizytę od początku każe jak najmniej tyć, bo mam już "dużą" budowę. Powiedziałam mu ostatnio, że niedługo przestaniemy się lubić :-). Ale mi np schudł tyłek, nogi i ręce w ciąży tylko brzuch wielki.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22k0s3z5728mke.png

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tyle: dziewczyny dbajmy o siebie w ciąży tak jak każda uważa, pracując, nie pracując, leżąc, chodząc, itd. Nikt inny o nas nie zadba jak same tego nie zrobimy. Każda najlepiej wie jak to zrobić a ocenianie kogoś jest sprawą najgorszą i jako nauczyciel stwierdzam,ze NAJTRUDNIEJSZĄ.

Coś w temacie wagi. Jestem w 29 tygodniu, s tartowalam z wagą 60 kg, teraz 9 na plusie. Ja w poprzednich dwóch ciazach lapalam najwięcej w 8 i 9 miesiącu, ok 1kg na tydzień a nawet więcej, nie zmieniając diety, e sumie przybieralam ok 22 kg. Po ok 9 miesiacach do max roku wszystko gubilam a nawet wazylam 55/56. Jak będzie teraz nie wiem, ale nie stresuje się tym bo wiem, że zgubie.

Odnośnik do komentarza

Ja w każdej ciąży ( a ta już czwarta) jestem na zwolnieniu od dnia kiedy się dowiedziałam, i absolutnie nie jest mi wstyd. Jak to któraś pisała, nikt mi nie da medalu za poświęcenie ale życie mnie nauczyło, że nie można całe życie dać się robić w trąbę i się uśmiechać. Jak patrzę na apartamenty ZUSu to mnie coś trafia, płace składki więc poniekąd zwolnienie jest za moje pieniądze, tylko wcześniej odkładane. Czy ktoś mi to kiedys odda? Moi rodzice pracowali do emerytury, bez zwolnień itp. przerw, a udało im sie odzyskać po 3 lata emerytury zanim zmarli. Dlaczego i dla kogo ta kasa przepadła? Dlatego ja wykorzystuję każdy grosz od państwa, bo sie nalezy i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Mój też się czasami dziwi, że latam z papierami aby wyrwać kase od państwa, że szkoda zachodu, ale ja tego nie robię dla kasy ale dla zasady i już.

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ciało się trochę zmienia, biust bardziej ulega sile grawitacji, naczynka popękane na nogach ale myślę,że nawet bezdzietne Panie nie unikaja zmian wyglądu z wiekiem.

Przy pierwszym dziecku też się bardziej spinalam, że już zawsze będę gruba, brzydka; itp. Tak się nie stało i myślę, że większość z Was po około roku po porodzie poczuje się jeszcze bardziej atrakcyjna niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o nasze ciała, to nic w tym złego, że się martwimy o nasz wygląd. Ja nie wychodzę z zasady, że dziecku trzeba sie bezwzględnie poświęcić już na zawsze, trzeba robić wszystko żeby mu było jak najlepiej ale o sobie trzeba myśleć. Ja mam prawie dorosłe dziewczyny i miło mi jak idę z nimi a ktoś mówi że siostra jestem (dziś mnie babka zastrzeliła jak stwierdziła, że ma córkę w moim wieku, czyli 25 lat - a ja mam 41 :D ). Dbajmy o siebie bo dzieci kiedyś "odejdą" :)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Wrzucam link :) kalkulator ciazy

Oj tam przejmujecie sie ze wam w tylek i uda poszlo. Ja mam taka budowe i zawsze mialam ze mam szerokia miednice kosci i takie tam. Mam 160 wzrostu i najmniej wazylam 52kg. Gdzie kazdy sie juz na mnie darl zeby zfolgowac a ja jak mialam wielke 4 litery tak wtedy tez :D wszystkie ubrania typu bluzki swetry i wogole gora to s albo xs a od pasa w dol najmniejsza m albo l :D I na dodatek kurdupel wiec wszystko musze ucinac i podwijac :D

Aktualnie mam 10kg na plusie i od 2 tygodni jakos waga stoi w miejscu a czasem spada. Czemu?? nie wiem ale nie interesuje sie tym bo i tak spadnie po porodzie. W pierwszej ciazy przytylam 17kg. Na dzien po porodzie wazylam 7kg mniej a dziecko prawie 3kg. Reszta spadla po jakims czasie ale sie zaniedbalam nie bede mowic czemu i znowu przybralam :D a wiec drogie Panie wyobrazcie sobiee mnie
160cm wzrostu i 72kg zywej wagi a wiec typowa gruszka :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Iwona_2015
No to tak jak mnie ja mam 165 cm wzrostu i teraz waże 72 kg !!! Dla mnie to jest osobiście najwyższa waga jaka osiągnęłam kiedykolwiek w życiu. Mam tylko nadzieje ze w miare szybko wszystko wroci do stanu przed ciążą ;)

dla mnie rowniez najwieksza waga w zyciu ale damy rade :D abysie mialy tak optymistyczne nastawienie do tego jak ja :D

moze ktoras chetna na koszulke nocna do szpitala bo ja mialam wziasc ale znalazlam w pakiecie 3 za 20 plus gratis jedna koszulka nocna

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kurdupel to jestem ale ja. Całe 155cm. Waga przed ciążą 50. Obecna 58. Natomiast jak Magda miała 1,5 roku to ważyłam 47,5. Teraz ze dwa lata temu złapałam 2,5 kg. Czasem 1 kg w tą, a czasem w tą.
A ogólnie od kilku dni tak od godziny 12 zaczynam się czuć fatalnie. Do południa jest Ok, a później siły odchodzą. Brzuch twardniej i nie mam siły dosłownie na nic.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

adonis_25
~Niuśka32
Dziewczyny,
dajcie spokój z tą wagą...
chyba Każda zachodząc w ciążę wiedziała, że jej przybędzie tych kg!!!! i nie myślała chyba, że im wyższa ciąża...to co będziemy chudnąć....

No jak to nie?:(
hyhyhy :D

hehe

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

ADONIS,
proszę Cię...:)
Poza tym uważam, że jak mi zostanie po ciąży większy tyłek (JLO) ;) i szersze biodra i megga biust - będę zadowolona....dotychczas nosiłam s/m i czułam się płaska.... więc jak będę miała parę kg , to mi to jest na rękę...poza tym zostaje basen/bieganie/fitness/siłownia/sexik ....
poza tym większość Facetów lubi "trochę ciała" - bynajmniej ja takich wielu znam;)
nie cierpię 'NAPAKOWANYCH KOMARÓW":0

Odnośnik do komentarza

A dzisiaj tarte ogóreczki na zupkę zakisiłam, całe 10 słoików :)
Waga - odwieczny problem kobiet, czy w ciąży czy nie, zawsze będzie z tym kłopot. Ja mam z 8 na plusie, co dosłownie i w przenośni mam w dupie. Zaczęłam z 60kg. W swoich "najgrubszych" czasach ważyłam ok 75, ale był ze mnie wielorybek.
A teraz z drogi śledzie, bo rozjadę! Lecę.
P.S Zuzia tekst ze snikersem wymiata :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

mnie to dziwi czemu na tych zdjeciach nie zloza takiej bielizny wyszczuplajacej Pani z rozmiaru XL albo wiekszego :) chcialabym wiedziec jak ja bede w tym wygladac a nie wstawili zdjecie Pani szuplutkiej i zgrabniutkiej :)

Iza daj znac gdzie jezdzisz to zadzwonie do mojego zeby na "L" uwazal :D nie no nie jest tak zle chyba :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

IZA
widzę, że masz zdrowe podejście:)
ja najwięcej ważyłam 70 kg, teraz mam 78...i wyglądam jakbym połknęła piłkę do kosza...
Iza jutro wpadnę, tylko loty sprawdzę, bo autkiem to strach, jak trafię na Ciebie na drodze:):)

Odnośnik do komentarza

nareszcie usiadlam :) odzyskalam energie , ogarnelam domek i zrobiłam pierwsze leczo :) cały czas czytajac forum, ale uklejonymi łapkami ciężko pisać :)

co do zwolnien, uwazam ze kazda ma prawo wyboru . Ja jestem na zwolnieniu od 1,5 tygodnia, glownie dla bezpieczenstwa , ale tez dla wygody i wolnego czasu w okresie, w ktorym jeszcze sie samodzielnie poruszam i moge sobie kompletowac wyprawke :)

Dzis kupilam dwa komplety poscieli dla Maluchow i stelaz do wanienki.

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33443.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...