Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

łupinka87

Przepis taki był, tylko ogólnie jak placówki nie mają miejsca to nikt na to nie patrzy a mało kto o tym wie. Może spróbuj isc do jakiegoś ortopedy, który pracuje w mniejszym szpitalu i może weźmie Was wcześniej. Albo niech mąż idzie na IP i niech naściemnia, że się przewrócił bardzo boli itp. Wtedy po badanich powinni go zostawić i zrobić od razu artroskopię. Musicie coś myśleć bo pół roku to jakaś masakra. Pół roku to max z rehabilitacją się goi. Chociaż jakiś stabilizator dostał na kolano czy też nic nie wypisali?

Na początku miał nogę 2 tygodnie w szynie gipsowej, potem mu ją zdjęli jak wyszło, że to nie złamanie i teraz "chodzi" bez niczego...
Od jutra znów walczymy ze służbą zdrowia. NA dobrą sprawę to na L4 nie powinien nawet do porodu przyjechać :/

Ale dziś tragiczna pogoda, skwar straszny, na chwilę chmury się zebrały, zdawało się, że się ochłodzi, nawet trochę wiaterku było, ale zaraz słońce wyszło i zrobiło się jeszcze gorzej, bo strasznie parno i duszno... Ledwo się trzymam w taką pogodę...

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

martolina
Ania777 Mam zrekonstruowane więzadła krzyżowe w obu kolanach i naprawione więzadło poboczne więc mogę podsunąć kilka rzeczy. Po pierwsze znajdźcie dobrego ortopede (diagnoste), który nie będzie chciał robić "poglądowej artroskopii", zeby sprawdzić czy zerwane. Jak artroskopia to od razu taka z rekonstrukcją. Lepiej zrobić usg i sprawdzić czy zerwane.
Po drugie nawet z zerwanym więzadłem krzyżowym da sie funkcjonować (co generalnie istotne w naszej rzeczywistości), jeśli kolano jest nieruchome, występuje jakby blokada, można to rehabilitować. Oczywiście najlepiej zabezpieczyć się ortezą/stabilizatorem bo niestety kolano się ślizga i ucieka. Poza tym z tego co wiem do rekonstrukcji najlepiej podchodzić z w pełni rozruszanym kolanem, wtedy szybsza rehabilitacja. Myśle, że pójście na IP i "ściemnianie" nic nie da bo artroskopii od tak sobie nie robią, trzeba wyczekać swoje. A robienie dwóch, najpierw zeby sprawdzić a potem żeby rekonstruować jest bez sensu. Jakbyś miała pytania odnośnie kolan i więzadeł to służe odp, swoje przeszłam:)

Mąż miał rezonans, a wydaje mi się, że to dokładniejsze badanie od usg, ale mogę się mylić.
Kurcze, głupio mi tak śmiecić na ciążowym forum o kolanie, przepraszam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32

Niedawno czytałam o środkach do prania dla dzieci i doczytałam, że lepszy skład ma lovela w płynie, więc kupiłam taką.

A w ogóle dopadła mnie ostatnio taka demobilizacja sił, że szok... Mówią, że przyszła mama ma syndrom wicia gniazda i tylko by sprzątała, ogarniała dom itd. a mnie się nie chce nawet podstawowych obowiązków ogarniać :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Niuska ale wiesz jak mnie denerwują takie komentarze jestem w 30 tc to jak mam wyglądać normalne że teraz najwięcej się tyje.
A tak wyglądam czy aż tak źle?

Ładnie wyglądasz. Ja mam podobny brzuch tylko ze ja kończę 27 tydz wrzucę z komputera zdj bo z tel jest za duże i go nie wczytuje

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

PAULINKA.....
słuchaj, tragedii nie ma:):):)

weż przestań, nawet Sobie do głowy nie bierz....
ja to mam w 4 literach takie gadki,

jem ile Mi się chce....i jak przypominać będę hipopotama,
to będę miała motywację, żeby po wziąć się za Siebie...

a najlepiej PODOBNO działa witamina H ;)))
już się nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Niuska ale wiesz jak mnie denerwują takie komentarze jestem w 30 tc to jak mam wyglądać normalne że teraz najwięcej się tyje.
A tak wyglądam czy aż tak źle?

Dobrze wyglądasz :)

Niektórzy chyba po prostu tak mają, muszą dogryźć...
Ja też od kilku "życzliwych" osób w kółko słyszę, jaki mam strasznie wielki brzuch, że do października pęknę itp.
Ale wiem, że to nieprawda, więc się nie przejmuję :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Paulina, super wyglądasz!

Ostatnio znajomy wyskoczył do mnie z tekstem "Ela, ale się najadlaś!", a że za nim nie przepadam i przy okazji ma dość pokaźny mięsień piwny odpowiedziam "Obawiam się ze nawet w 9tym miesiącu nie będę tak najedzona jak Ty. No ale ja już niedługo będę wyglądała jak wcześniej, a Ty, no cóż..."
Od tamtej pory nie ma tematu.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Spoko mi też ostatnio sąsiadka dowaliła "ale cię już wywaliło" no kuźwa dziwne! a ja dopiero w 26tc jestem :P Też się nie przejmuję. My w końcu urodzimy a kto jest leniwą grubą dupą już taką pozostanie :)
Słodkie te wasze zwierzaki :) ja miałam psa ale teraz mam alergię na sierść tego który jest u mojej mamy jest słodka i cudowna ale wszędzie pełno jej kłaków

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32897.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
ADONIS....

jak to mówią na mieście * Z TYŁU LICEUM.....Z PRZODU MUZEUM* :)

No prawie bo z tyłu nie wyglądam wogole ciazowo a z przodu mam garba :)

Pociesza mnie to, że z córką miałam brzuch 3 x taki jsk teraz i byłam jak niepełnosprawna, przy okazji musiałam chodzić jak pik pok hustajac się z prawej na lewą a dyszalam jak parowóz. Teraz czuję się dużo gorzej ale brzuch mam mniejszy. Pewnie to tez kwestia tego ze teraz ciągle pracuje, jeżdżę i przecież jest jeszcze zoska, dom itd a w pierwszej ciąży ciągle spałam i nic prawie nie robiłam. Leżałam , gotowałam i sprzątałam po nas tylko. No o dało mi to efekt pontonu :D

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Spoko mi też ostatnio sąsiadka dowaliła "ale cię już wywaliło" no kuźwa dziwne! a ja dopiero w 26tc jestem :P Też się nie przejmuję. My w końcu urodzimy a kto jest leniwą grubą dupą już taką pozostanie :)
Słodkie te wasze zwierzaki :) ja miałam psa ale teraz mam alergię na sierść tego który jest u mojej mamy jest słodka i cudowna ale wszędzie pełno jej kłaków

Mąż jest alergikiem dlatego też wzielismy sznaucera bo ma włosy a przy okazji nie jest piskliwy jak yorki. No i niby nie gubi wlosow:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...