Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Tez używałam prenalenu na początku jak byłam chora. Długo trwało ale minęło. Dziś kupiłam zamiast femibionu (za dużo żelaza i nie mogę się załatwić) prenalen z dha i prenalenu krople na katar. Mam sienny i umieram. Będę robić sałatkę jarzynowa zaraz i gotuje obiad na jutro. Brzuch boli z przemęczenia ale musiałyby z córką jechać na zakupy a potem jej kupić buty na wiosnę.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Dziewczyny,a sztyft do nosa? Taki do inhalacji,sam zapach trochę ułatwia oddychanie,no i polecam roztwory wody morskiej z solą.jest jeszcze acatar,ale nie znam składu.współczuje przeziębień,też nie znoszę katarzydła.

Odnośnik do komentarza

Adonis też robiłam salatke jarzynowa,mialam wielka chcice... Dzisiaj krem zupę czosnkowo ziemniaczana z grzankami..mięsa nie mogę..
Jutro jakieś ciacho upieke,tylko jeszcze nie mam pomysłu. Syn ma imieniny,zrobię mu niespodziankę.
Teraz siedzę i jest mi smutno,trochę popłakałam. Moja ciaza zaskoczyła wszystkich moich znajomych i rodzinę,myślę że niektórym to bardzo przeszkadza,to przykre i smutne. Może jutro spojrzę na to z innej perspektywy. Dzisiaj trudno mi to przelknąc. Co jest winne może maleństwo. Modlę się żeby urodziło się zdrowiutkie,moje kochane

Odnośnik do komentarza

Witamy misseliz :)
Napisz coś o sobie.

Moni, ja też słyszałam i widziałam wyrazy wręcz współczucia i zniesmaczenia, siostra męża wprost powiedziała, że to błąd, że nie mamy warunków, że wiek, ble...ble...
Mam ich gdzieś, każdy jest odpowiedzialny za siebie, każdy ma wybór i niech się martwi o siebie.
Ja się strasznie cieszę i wiele osób w około nas wspiera i się z nami raduje, szkoda łez i nerwów na pesymistów i tępaków.
Główka do góry :)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Moni40 dziekuje;-)
Kamiodka nie przejmuj się gadaniem innych,moja mama rodziła moją najmłodszą siostrę w wieku 44 lat;-) i było i jest wszystko dobrze(była to typowa wpadka)a teraz nie wyobrażamy sobie jakby to było bez młodej,też było ludzkie gadanie naokoło,nie wiesz ludzie zawsze mają najwięcej do powiedzenia o kimś-nigdy o sobie.gwizdaj na to.Będzie dobrze,a prawie dorosłe dzieci to zaleta-przynajmniej pomogą i wprawią się w bojach na przyszłość;-D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

U męża w rodzinie,jego brat nie mógł mieć dzieci,długo się liczyli i nic nie wyszło. Wszyscy ich wspiralismy. Zaadoptowali córeczkę roczną, fajna dziewczynkę. Pokochałam małą, jest słodka a od niej, od brązowej męża dostałam takie przykrości,namieszala się. Teraz nic jej nie mowie,opowiadam bo ona chyba jestczarownica. Niech żyje w niewiedzy. Inni cicho siedzą tylko boją się żeby nie chore było bo przecież wstyd. Przykre...ale już przestaje,koniec myślenia o głupich myślach.o

Odnośnik do komentarza

My planowaliśmy z mężem ale zawsze coś nam.przeszkadzało. Mąż trochę chorował,później musieliśmy rok odczekać. Wreszcie zmieniliśmy mieszkanie,remonty,zabieranie,nic nie wychodziło. Jesienią lekarz powiedział mi ze zaczynam przekwitsnie.... Przetrwawilam to,było ciężko,trudno...w styczniu przed 40 urodzinami moimi postanowiliśmy porządnie nad tym popracować,tak ostatnia próba. I obrazu czułam że się udało. I potwierdziłem,unosiłam się z radości aż nagle podcieli mi skrzydła. Nawet jeden lekarz nie omieszkam z sarkazm zwrócić mi uwagę na wiek. Więcej tam nie wróciłam i jak się zdenerwowana napisze na niego skargę. Cieszymy się w domu,synowie też codziennie pytają ile już ma mm?
Tak musze cieszyć się ze się udało, hurra. Rośnie zdrowo kochanie...

Odnośnik do komentarza

Moni ważne, że Ty i Twoja najbliższa rodzinka się cieszycie:-) nie ma się co przejmować głupimi docinkami, bo zazwyczaj ludzie robią to z zazdrości, że inni są szczęśliwi. A tak swoją drogą, przecież to nie jest nic dziwnego, że kobiety po 40 rodzą dzieci. Dla mnie to tak samo normalne jak młodsze dziewczyny i dziwię się, że ktoś robi z tego halo. Sama chciałabym w przyszlosci mieć 3 dziecko w tym wieku. Moja mama powiedziała mi niedawno, że żałuję że kilka lat temu nie zaszła jeszcze raz w ciążę, bo teraz ja z bratem wyfrunelismy z gniazdka i jeszcze by kogoś ponianczyla :-) Moni to jest najlepsza decyzja jaką kiedykolwiek podjelas i od dziś masz zakaz przejmowania się gadka niezyczliwych ludzi. Jesteś młodą, silną, zdrową kobietą skoro Twoje ciało pozwoliło zajść Ci w ciążę i tak masz myśleć :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...