Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję dziewczynki za rady,wzięłam Apap,wypiłam sporo wody i udało się zasnąć jednak ból czułam przez sen. Cieszyłam się ze w ciąży nie będęmiala migreny a jednak wróciła... Oj,tak świeże powietrze również pomaga,wychodziła sobie zawsze na balkon,tymrazwm nie bobwieczorami to jest mi zawsze bardzo zimno ❄ ubieram soe i kocem opatulam. Nigdy tak nie miałam,raczej wolę chłodne pomieszczenia. Teraz ciepłe i bardzo ciepłe
A wy też tak macie?
Miłej niedzielki, pozdrawiam
I jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Adonis_25 nie wiem,czy to fakt, ze mnie uspokoilas :)czy inny czynnik na to wplynal,ale dzisiaj moja ciazowa gesia skorka znika;) odstawilam ten ciazowy krem z rosmana;) wiec chyba bingo;) w panice czlowiek od razu googluje objawy rozyczki,polpasca i innych najbardziej zarazliwych chorob swiata;)choc prawdopodobienstwo zarazenia znikome;) u mnie sytuacja wyglada na tyle,ze narazie oprocz ciazy nie wie nikt procz meza;) stad nawet nie mam jak poradzic sie mamu, czy innych kolezanek,dlatego wielkie dzieki,ze zareagowalas na moje wolanie o pomoc;) wizyta dopiero w czwartek,wiec ja dzisiaj zrobilam test,czy dzidzia jeszcze tam jest;) wiem,ze to glupie,ale to mnie uspokoilo;) milej niedzielki;)

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Moni40 ;) test plytkowy;) ale ponad dwa tygodnie temu robilam pierwszy;) w sumie pierwsze 3,ktore wyszly pozytywne;) po tych wysypkach,malym przeziebieniu,ktore na szczescie rozeszlo sie po kosciach;) pomyslalam,ze zrobie test jeszcze raz,moze kreski beda slabsze,to bedzie znaczyc ze poziom hormonu spada;) takie to glupie,ale wizyta w czwartek dopiero,wiec poki nie zobacze Malenstwa,choc jezykiem testowym,moge sprawdzic,czy jeszcze tam jest;) dwie krechy od razu jak w morde strzelil;) ahhh... Ale co sie uspokoilam,to sie uspokoilam;) pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Sama siebie nie poznaje;) hehehe ale to Male Szczescie tyle Nadzieji nam przynioslo;) jestesmy 3 lata po slubie,teraz poczulismy,ze chcemy zeby nasz Owoc Milosci juz pojawil sie na swiecie;) wiec totalnie bzikuje;( Na szczescie maz w pelni opanowany;) gdyby nie jego powaga,to bylaby z nas niezla para wariatow;) hehe,oby do czwartku;) nasze pierwsze spotkanie i swiadomosc,ze tam JEST;) jakies glupie obawy mam...ale to chyba normalne;) h o r m o n y ;)

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Moni40 ja w ciąży z najmłodszym synkiem miałam migreny co 2 dzień - pod koniec 3 miesiąca ,pocz 4.To była masakra,mroczki,mrowienie, brak czucia w twarzy,nie mogłam mówić,nie umiałam czytać,a potem buchniecie bólu,- wtedy gin przepisał mi coś silnego na migrenę( chyba migpriv)wzielam może 2 razy i migreny minęły,a wywalało mnie na całe dnie.mam nadzieje,ze tym razem obejdzie się bez takich ataków.

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Moni40 jestem w 7;) wlasnie nie mam mdlosci,jedyne objawy to sennosc,pobolewanie od czasu do czasu brzucha,ale za to bol piersi nadrabia chyba wszystkie dolegliwosci,jest ogromny,jeden rozmiar i chyba cale kili jestem z nimi juz do przodu;) wlasnie moze gdyby te mdlosci,to bym sie mniej martwila,ale nie m nic,apetyt na wszystko,podobno jak sa mdlosci,to znak, ze ciaza sie rozwija,nie wiem juz bzikuje od czytania roznych forum... A Ty jak sie czujesz?;) dzieki za zainteresowanie;) narazie moimi jedynymi doradcami sa maz (ale to Facet nie oszukujmy sie :) jest kochany,najwspanialszy,ale coz On moze mi doradzic;) ) i Internet;) no i to Forum;) dziekuje Ci moni40;**

Odnośnik do komentarza

Leki przeciwmigrenowe zazwyczaj mają kwas acetylosalicylowy,na który jestem uczulenia i niestety nic nie brałam muszę się przełęczy,trudno. To moja trzecia ciaza,ale inna,musze lezec bo plamienia bywają i ogólnie wszystkiego się boje jakbym pierwszy raz była w ciazy,jestem przewrazliwiony,trudno. Ale bozia dała nam szansę i cieszymy się na maluszka życzę miłej niedzielki,narazie zmykam,wstawię sobie rosolek bo tylko płynna postać jedzenia mi odpowiada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

U mnie mdłości nasiliły się do tego stopnia,że nie mogę nic jeść. A jak już coś uda mi się przełknąć to od razu wymiotuję:( Dzisiaj od rana ból głowy i wymioty już nie daje rady:|
Jutro pierwsza wizyta u gina,marzę żeby zobaczyć swoją fasolkę:D
Ciekawe jaka duża już jest....Jestem w 7 tygodniu.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

10kowa....nie przejmuj się tylko ciesz że nie masz mdlosci. Dopiero byś narzekała. Ja na samym początku,bardzo wcześnie miałam zgage,coś jakbym ciagłe miała niestrawność jakby coś utknelo mi w gardle, dosłownie że trze razy miałam odruch wymioty kiedy to nie mogłam dojechać do pracy. Najbardziej dokuczają mi zawroty głowy i nadal się utrzymują,tez męczą. W 6 tyg zaczęłam plamic, teraz muszę się oszczędzać,biorę duphastan i jestem na zwolnieniu.
Też przeglądałem ten net,fora,artykuły i zupełnie glupialam,płakałam czy wszystko będzie dobrze. Teraz już po wizytach u lekarza uspokoiła się, chce cieszyć się ciaza bo to najzdolniejszych okres,czekam na nie każdego dnia,rodzinka się cieszy,musi być dobrze. Nie czytajcie za dużo,skupie uwagę na przyjemności i relaks.
Gdy byłam w poprzednich ciałach to była radość,nikt niczym nie straszył,nie ganial po badaniach,. Nie czytał,nie martwił się
Ją 9 tydz 3 dni.

Odnośnik do komentarza

Maniusia wydaje mi się że to jeszcze nie możliwe. Za czasów naszych babć uważało się że kobieta jak poczuje ruszając się w środku dzieciątko to znaczy że albo jest juz blisko połowy ciąży albo połowa. Tak się datę porodu tez ustalalo mnie więcej. Ale szczerze mówiąc nie wiem ile w tym prawdy bo znam to tylko z opowieści starszych kobiet.

http://www.suwaczek.pl/cache/44c8b8e4f6.png

Odnośnik do komentarza

~10kowa mamusia88
Adonis_25 nie wiem,czy to fakt, ze mnie uspokoilas :)czy inny czynnik na to wplynal,ale dzisiaj moja ciazowa gesia skorka znika;) odstawilam ten ciazowy krem z rosmana;) wiec chyba bingo;) w panice czlowiek od razu googluje objawy rozyczki,polpasca i innych najbardziej zarazliwych chorob swiata;)choc prawdopodobienstwo zarazenia znikome;) u mnie sytuacja wyglada na tyle,ze narazie oprocz ciazy nie wie nikt procz meza;) stad nawet nie mam jak poradzic sie mamu, czy innych kolezanek,dlatego wielkie dzieki,ze zareagowalas na moje wolanie o pomoc;) wizyta dopiero w czwartek,wiec ja dzisiaj zrobilam test,czy dzidzia jeszcze tam jest;) wiem,ze to glupie,ale to mnie uspokoilo;) milej niedzielki;)

Daj spokój :) jak coś pamiętam z poprzedniej ciąży to z chęcią pomogę ;)
Ja leżę i swiruje. Obiecywałam sobie, że już nigdy nie pomyślę ze coś może pójść nie tak. ..

Dobrze ze juz znika. Ja używam oliwki z ziajki naprawdę jest fajna i ujędrnia. 2 razy dziennie się smaruje.
Zapach mało intensywny i mnie nie drażni.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

No macie racje dziewczyny;) nie ma sie co stresowac i doszukiwac problemow w tym najpiekniejszym dla nas okresie;) ale powiem Wam szczerze,ze zaczne sie cieszyc z braku mdlosci i innych ciazowych dolegliwosci,jak zobacze w zwqrtek nasza Kropeczke na ekranie i uslysze od ze ciaza dobrze sie rozwija;) wtedy obiecuje,ze docenie fakt,iz znajduje sie w podobni 20 % grupie kobiet,ktora przechodzi ciaze nienalze bezobjawowo;) ale w grupie razniej i powiem Wam,ze uspokoilyscie mnie;) dzieki;) w czwartek sie okaze,czy bede Wam dalej towarzyszyc na forum,czy przeniose sie na inny dalszy miesiac;( ale poki co myslmy pozytywnie;) ide wcinac kurczaka z brokulami;) buziaki;***

Odnośnik do komentarza

Z tymi mdłośćiami to sprawa bardzo indywidualna. Znam dziewczyny, które nawet zgagi nie miały o wymiotach nie mówiąc. Ja miałam około 2 tygodni, potem przyszła choroba i dolegliwości ciążowe poszły przez osłabienie w odstawkę, a młody/a dobrze się rozwija.
Co do ruchów, to nie do końca jest tak, że ruchy są tak późno :) Moja koleżanka rok temu rodziła i ruchy czuła już około 13tyg, ale właśnie w takiej formie jak przelewanie w jelitach a lekarz powiedział, że to dziecko się tak wierci :)
A powiedzcie mi jeszcze, macie już może zdj swoich pociech?

Odnośnik do komentarza

Ja już mam zdjęcie z usg. A objawy to też u mnie różnie. Na pewno jest lepiej niż tydzień temu. Piersi czasem mnie nie bolą, a potem znowu trochę tak i najbardziej wieczorem przy zdejmowaniu biustonosza. popołudniu męczą mnie mdłości, ale tez nie jakoś mocno. Mam koniec 9 tygodnia i hormony się już stabilizuja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...