Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje za cieple przywitanie:)
Ja przytylam 7kg, wszystko idzie w brzuszek.Do 5-go miesiaca w ogole nie bylo po mnie widac,ze jestem w ciazy... chwilami to az glupio sie czulam, no ale kazda ciaza inna. W tym tyg. jedziemy kupic farbe do pokoju corci, chce dwa kolory ale jeszcze sie nie zdecydowalismy jakie. Macie jakies fajne pomysly na polaczenia kolorow? (jesli pisalyscie o tym to sorki, pozniej cofne sie i Was troszke poznam czytajac starsze wiadomosci) teraz ide na spacer. Milego dnia!

Odnośnik do komentarza

łupinka87
A tak w ogóle to byłam wczoraj w 5 10 15. Pomijając fakt dyskryminowania najmniejszych chłopów bo był tylko jeden mały wieszaczek z ubrankami a dla dziewczyn 4 ;) Na końcu sklepu (nigdy tam nie zaglądałam) przy ubraniach na starsze dzieci były wieszaki z ubrankami za 5,10,15, i 25 zł. Za 15 zł były zimowe kurteczki i kombinezon ale niestety tylko na dziewczynki. Jakby któraś była zainteresowana :)

Łupinka pisałam o tym kilka stron wcześniej, ja kupiłam bluzki dla małej za 7 zł za sztukę. U mnie było na odwrót więcej rzeczy dla chłopaków a dla dziewczynek mocno przebrane w rozmiarach ;)
Ja się urodziłam 53 cm 2.500 kg a mój 55 2.700 kg ;) i jak na razie nasza mała długa ale szczuplutka

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Mariola u mnie u Julki będzie krem i jedna ściana brąz bo mam meble kremowe z brązem. na ścianie obok łóżeczka będzie naklejka Misie nr o4 w kolorze różu :) daje link: http://allegro.pl/naklejka-scienna-wrozki-ksiezniczki-elfy-ndl-i5075810608.html

Zrobiłam własnie sypialnie. Jedna ściana nad łóżkiem niebieska reszta krem. na tej niebieskiej też zrobie takie naklejki ale z napisem :)

Miała któraś takie naklejki? Jak się to sprawdza?

Odnośnik do komentarza

mariola wejdz na google wpisz suwaczek i tam czy wyskoczy jak juz sobie wszystko ustawisz to pokaża ci sie takie linki do skopiowania to skopiuj ten co na poczatlku ma [url] albo cos takiego i wejdz na edycje swojego profilu i jak piszesz cos o sobie to nizej jest sygnatura i tam wklejasz i juz nie musisz pozniej wklejac co wpis :)

Ja sie urodzilam 51cm 2600g nie wiem jak moj ale chyba cos kolo 3000g mial. A Agatke urodzilam 2960g i 54cm w 37 tygodniu wiec pewnie cos kolo 3000g by miala na koniec.

A jesli chodzi o rozmiary ubranek to jeden drugiemu nie rowny. Ja mam kurteczke na 56 a wyglada jak na 50.
Bo niektore wszyte maja 56 a sa na 50-56 a jeszcze inne jest 56 a jest na 56-62. A wiec chyba warto miec troche takich i takich. Ja bardziej juz na oko patrze niz na rozmiar.

Dzisiaj mam lenia. Nie chce mi sie nic. Pogoda ladna. Mialam pranie wstawic ale mam jakies przebicie w pralce i boje sie ze mnie jakis prad kopnie wiec czekam na mojego niech to sprawdzi i niech sam wstawi. Wiecej nie miam nic do roboty wiec leze. Grzecznie jak kazano.

Jesli chodzi o mloda Julke to pisala do nas ostatnio chyba w 12 tygodniu ciazy. Ma 17lat. Mieszka z babcia a z mama sie nie odzywa. Chlopak jak sie dowiedzial o ciazy to sie odwrocil od niej. Najpierw chciala usunąć ale ja jakos przekonalysmy. Szukala pomocy co do lekarza bo niepelnoletnia wiec z opiekunek by musiala isc ale ze z mama ma zle kontakty wiec ciezko. Nasza kolezanka Martynika pojechala z nia do swojego lekarza i lekarz ja przyjąl. Oferowalysmy sie z pomocą jakby cos potrzebowala dla dziecka i dla niej bo wiadomo z kasa ciezko. Ale Martynika cos pisala ze chlopak przejrzal na oczy. Ale co wiecej to nikt nie wie. Oby wszystko dobrze sie skonczylo

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zuzia ja kupowałam dużo białych żółtych i błękitnych ciuchów . W ten sposób mam dla synka teraz duuzo ciuchów . Potem poszłam w jeans i czerwone, białe są piękne wiadomo ze uciorane po pół godzinie, ale ja to olewam. Fioletowe są fajne. A teraz dopiero jak idziemy do sklepów to szuka sama różowego. Wszystko co chce ma być różowe a w końcówce mówi nie nie wole zielone albo niebieskie. :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

milko
Ja mam termin na 20.10, więc pewnie też przy końcu października urodzę. Ja przy urodzeniu ważyłam 2.600 a synka urodziłam 4.280, więc mam nadzieję,że córcia " pójdzie " wymiarami po mamusi :)

Ja bym tak bardzo chciała urodzić takiego okruszka :)
Nie że względu na ból tylko dlatego ze córka była od razu dużą i nie było mi dane cieszyć się maleństwem choć i tak była w moim mniemaniu malutka .

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

magalena3
mnie sie takie kolory podobaja do pokoju dziewczynki

My mamy fiolet i zieleń. A 1 i 3 po dłuższym czasie zaczynają drażnić wiem bo miałam z nimi doczynienia :)

Teraz dołem będzie biała tapeta, listewka i pastelowy błękit u góry. Łóżka mają białe i od wczoraj robie dekoracje do nich :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Zawiozl am z moim auto do mechanika rano (to którym ja jezdze) bo nim pojedziemy nad morze i juz źle się czułam. Teraz leże i umieram z bólu spojenia, czuje jakby mnie rozrywalo na pół. Mały jest bardzo bardzo nisko a brzuch wygląda jakby się obniżył. Nie mogę dojść do łazienki.

Próbowałam ogarnąć domenę i hosting, ale poleglam. Musze się lepiej poczuć bo nie mogę się skupić.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

a moze macie pomysl na kolor scian do pokoju tzn. to jest pokoj sypialnia i pokoj dziecka w jednym :D maly i problem w tym ze mamy dwie skosne sciany do podlogi. Doswietlone jest jednym oknem nie za wielkie ale swiatla sporo. Do tego mamy ciemno brazowe meble i grafitowa kanape. Teraz mamy wszystkie sciany fioletowe bo oboje lubimy fiolet ale po 4 latach trzeba kolor zmienic i oswiezyc. Nie mam bladego pojecia jakie kolory. Moj nie lubi zieleni ale przekonalam go i w kuchni mamy taka mocną zielen jasna bo kuchnia pomimo okna jest ciemna i mam ciemne meble. Korytarz jest polaczony z kuchnia i jest jasno fioletowo-zielony zeby sie polaczylo do tego mamy listwy szare.
Ale problem z pokojem zawsze byl dlatego tak dlugo go nie malowalismy. Znalazlam cos z zoltym i szarym ale boje sie ze bedzie ponuro. I jeszcze jedno z szarym fioletem i pomaranczem. Ktore lepsze?? Moze macie jakis pomysl??

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32711.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_32712.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mariola witaj:)

Co do Julki to tak jak Madzia napisala niewiele wiecej, poza tym, ze w zeszlym tyg jak pisalysmy to nadal nie powiedziala nikomu, badan nie zrobila i ma maly brzuszek:( modle sie zeby sie ta historia szczesliwie sie zakonczyla. Julka sie narazie nie odzywa moze sie obrazila bo jej napisalam, ze zostalo tylko 15tyg i chyba nieche rodzinie powiedziec dopiero jak bedzie rodzic, musi miec usg. No i tyle.

Drozdzowka matko ja mam ten sam dylemat, sama mam zdecydowac cc czy sn, przeraza mnie ze jak sn to musze oswiadczenie podpisac ze na wlasne ryzyko:/ i to mnie przeraza ze moze mi cos popekac w srodku. Czekam do usg zeby blizne po cc ocenic.

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Zuzia a jak macie niebiesko to nie ma wrazeni takiego chlodu bo mi sie zawsze tak wydawalo ze jak niebieski to chlodny.
Kiedys sobie korytarz na niebiesko pomalowalismy ale taki oczojebny kolor szybko zmienilismy. Wczesniej mialam brazowo blekitne sciany bo taka moda byla ale tez ciemno sie wydawalo.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...