Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

izabela33
Ja widziałam taką listę u mojego lekarza i była tam m.in. cytologia przynajmniej raz w trakcie całej ciąży.
Karola jaki macie wózek? Ja jutro pojadę do sklepu z wózkami sprawdzić tą moją pochyloną gondolę.
No i nie mogę spać od 2 godz, przekrec sie z boku na bok, aż dzidziol się obudził i pierwszy raz jak przyłożyłam rękę do brzucha to poczułam kopniaki, ale super :) i zaczęłam patrzyć na brzuch przy latarce w tel i widzę jak cały faluje, też poraz pierwszy , więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Spróbuję zasnąć , bo za 3 godz pobudka :/

Izabela kupiliśmy sprawdzony przeze mnie model już kilka razy i w pracy i była szwagierka też korzystała, jestem nianią od 7 lat i testowałam masę wózków już i wiem co dla mnie jest najwygodniejsze, ale uważam że każda mama sama powinna się przymierzyć do wózka bo zupełnie co innego komuś może pasować.
My wzięliśmy wózek 3 w 1 X lander X move ale kolekcja jeszcze z kontynentami, jak dla mnie moja ulubiona :) kupiliśmy używany na gwarancji do 2017 roku xlander daje 36 miesięcy gwarancji, z fotelikiem maxi cosi, całe ma wyposażenie okrycie nóżek,torbę do wózka, moskitiery dwie i dwie folie przeciwdeszczowe, poniżej zdjęcia :)
Z fajnych wózków sprawdził mi się jeszcze abc desing, i tako city move chyba się nazywa, dla mnie jest za duży i nie widzę nic przed nim jak idę jest niska :)

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31509.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31510.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31511.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31512.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31513.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31514.jpg

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31515.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

ooo z tym przepisem na gofry to jakbym sciagnela myslami, wczoraj z bratowa rozmawialam ze w necie jest pelno przepisow ale nie wiadomo ktor dobry a wiec wyprobuje ten, a moze jeszcze dzis :D jak sie obrobie ze sprzataniem...

sheViolet wrzucam ci moje arcydzielo z wymiarami sukienki :)

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31517.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasik_81
Cześć dziewczyny :)
doradźcie coś bo już od tygodnia zmagam się z czerwonymi oczami i po nocy są dość mocno zaropiałe, zaczęło się w czwartek od jednego oka było mocno zaropiałe i bardzo czerwone po przemywaniu solą fizjologiczną troszeczkę się poprawiło ale niestety przeniosło się na drugie i tak się męczę. Byłam dziś w przychodni u internisty ale niestety kolejka taka że hohoho no i oczywiście nikt nie przepuści zrezygnowałam bo nie chce złapać coś gorszego :( może macie jakiś domowy sposób aby tak aby nie zaszkodzić dzidzi
Mam jeszcze jedno pytanko czy wam po nocy też leci z nosa coś jakby z zatok gluty no i oczywiście przez to męczy mnie z rana kaszel. Gdzieś w internecie czytałam że to normalne w II trymestrze.

zaparz rumianek i wacikiem zamoczonym przemywaj oko. mozesz wilgotny wacik kłaść na oczach.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

cameom
Te chusteczki z pampersa bardzo często bywają w fajnych promocjach za 6-pak, typu 23-25zl, czyli ok. 4zl za paczkę. Teraz chyba są/były w Piotrze i Pawle, kupowałam też podobnie w Realu, w Rossmannie np. Będę pisać jak przyuważę :)

jak masz kartę rossne w rossmanie to za 6 pak jest jakos 26.99

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

magalena3
ooo z tym przepisem na gofry to jakbym sciagnela myslami, wczoraj z bratowa rozmawialam ze w necie jest pelno przepisow ale nie wiadomo ktor dobry a wiec wyprobuje ten, a moze jeszcze dzis :D jak sie obrobie ze sprzataniem...

sheViolet wrzucam ci moje arcydzielo z wymiarami sukienki :)

mistrzyni painta! :D hahaha

karola dla mnie koła nieodpowiednie:) ale najwazniejsze ze dla was wygodny i ci sie podoba :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

adonis_25
magalena3
ooo z tym przepisem na gofry to jakbym sciagnela myslami, wczoraj z bratowa rozmawialam ze w necie jest pelno przepisow ale nie wiadomo ktor dobry a wiec wyprobuje ten, a moze jeszcze dzis :D jak sie obrobie ze sprzataniem...

sheViolet wrzucam ci moje arcydzielo z wymiarami sukienki :)

mistrzyni painta! :D hahaha

karola dla mnie koła nieodpowiednie:) ale najwazniejsze ze dla was wygodny i ci sie podoba :)


Adonis ciągle jak na nie patrze to wydają się piankowe, ale sa pompowane ku memu zaskoczeniu. Najfajniesze by były takie klasyczne pompowane ale to jedyny mankament tego wózka jak dla mnie na razie, potem się okażę, smutno bo nie ma kogo wozić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

karola22
adonis_25
magalena3
ooo z tym przepisem na gofry to jakbym sciagnela myslami, wczoraj z bratowa rozmawialam ze w necie jest pelno przepisow ale nie wiadomo ktor dobry a wiec wyprobuje ten, a moze jeszcze dzis :D jak sie obrobie ze sprzataniem...

sheViolet wrzucam ci moje arcydzielo z wymiarami sukienki :)

mistrzyni painta! :D hahaha

karola dla mnie koła nieodpowiednie:) ale najwazniejsze ze dla was wygodny i ci sie podoba :)


Adonis ciągle jak na nie patrze to wydają się piankowe, ale sa pompowane ku memu zaskoczeniu. Najfajniesze by były takie klasyczne pompowane ale to jedyny mankament tego wózka jak dla mnie na razie, potem się okażę, smutno bo nie ma kogo wozić :)

ja lubię pełne duże koła :)
kota przywiąż i wsadź!

ja pamięta m jak pierwszy raz jechałam z córką w wózku... jezus jak sie czułam dziwnie!:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

poradnik zdrowie.pl

"Gdy dokuczają ci obrzęki, zastosuj się do prostych rad:

jak najczęściej odpoczywaj ze stopami w górze; gdy leżysz, wkładaj pod stopy poduszkę albo zrolowany koc, by lekko unieść nogi
nie wykonuj żadnych ciężkich prac
nie przebywaj zbyt długo na słońcu
noś specjalne rajstopy ściągające dla kobiet w ciąży, nie zakładaj natomiast skarpet czy podkolanówek ze zbyt obcisłym ściągaczem
noś przewiewne buty (z naturalnych materiałów); muszą być wygodne: mieć szerokie noski, niski obcas i grubszą, elastyczną podeszwę amortyzującą wstrząsy podczas chodzenia pamiętaj o odpowiedniej diecie, która zapobiegnie nadmiernemu czy zbyt szybkiemu przybieraniu na wadze
używaj jak najmniej soli
pij dużo wody – płyny poprawiają filtrację nerkową i pozwalają usunąć z organizmu wiele toksyn
do snu układaj się na lewym boku
siedząc, często zmieniaj pozycje; od czasu do czasu wstań, pospaceruj trochę, rozruszaj się aby złagodzić uczucie ciężkości stóp i zlikwidować opuchliznę wokół kostek, po przyjściu do domu owiń łydki (niezbyt ciasno) ściereczkami zmoczonymi w chłodnej wodzie, po 15 mi-nutach zdejmij kompres; możesz też przygotować chłodną kąpiel nóg z dodatkiem kilku kropli olejku lawendowego, herbacianego, rumiankowego lub rozmarynowego albo wmasować w stopy i łydki żel chłodzący
stosuj preparaty chłodzące"

Odnośnik do komentarza

Moje hormony znowu robią mi na złość... Oglądam po raz 20 film z usg i co raz bardziej dochodzi do mnie że nie mam Mikołaja tylko córkę i znowu to durne uczucie... Mam mętlik w głowie i płaczę nad kocykiem w autka który już kupiliśmy... Żadne żeńskie imię mi się już nie podoba, mój niemąż rzucał jakieś propozycje, jutro ma wolne i mamy coś wybrać ale widzę po nim że i jemu jest ciężko się przestawić. Malutka tak ładnie kopie a ja odruchowo zawołałam do niej Miki... Mam wyrzuty sumienia znowu... Muszę się przyzwyczaić, znowu.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Aga sprobuj wlasnie te oklady z zimnej wody albo poprostu nalej wody do miski i wymocz i koniecznie do gory unos
ja jak leze to te unosze tylko ja to mam kilka warstw bo koldre skladam
Ale koniecznie tez poinformuj lekarza i obejrzyj nogi czy nie masz tez zylakow. U mnie przy kazdej wizycie o to pytaja.
Napewno ci cos doradza i odnotuja w karcie.

Dziekuje za pochlawy, ma sie te zdolnosci artystyczne :D
Wlasnie zblenderowalam sobie truskawki i pije mmmm jakie dobre.....
Dzidzia w brzuszku tak jak mama chyba woli jak sie chlodniej bo skacze ciagle co sie poloze... :D chociaz mam spokojna glowe, bo w nocy sie juz poryczalam i obudzilam mojego odrazu czarny scenariusz i wspomnienie tamtego dnia.... ale chwile mi moj pomasowal brzuszek i zaraz malote czulam :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Nie ma, co się dziwić, że jest Ci ciężko...jednak przez te kilka miesięcy człowiek się przyzwyczaja, odnosi personalnie do swojego brzuszka. A tu nagle zmiana. Wydaje mi się, że jak się oswoisz z nową sytuacją to i imiona zaczną się podobać, a i obok sukieneczki w sklepie za nic nie dasz rady przejść obojętnie :) Daj sobie chwilę czasu :)

Odnośnik do komentarza

Justyna12315 mialam dokladnie tak samo, bardzo chcialam corke, imie wybrane, ciagle sukienki ogladalam a tu na polowkowym ... Chlopiec! I taki hm zawod? Nie moglam si przestawic... Ale jak zaczelam powoli kupowac ubranka to i oswajalam sie z mysla ze bedzie Antos. Dalej z nutka zazdrosci ogladam sukienki no aleee... Antosia w nie nie ubiore :D

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze bo w 14/15 tyg. Lekarz powiedział że będziemy mięli syna nawet na zdjęciu 3d niby było widać siurka. Po początkowym rozczarowaniu pokochałam syneczka. Pogodziłam się z tą myślą i było fajnie a teraz 21tydzien i inny lekarz nawet nie daje cienia szansy jest córa i koniec. I weź tu dogodź rozchwianej emocjonalnie ciężarnej...
Happy film cudowny brzusio pięknie skacze i jak wysoko masz już macicę moja jeszcze pod pępkiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...