Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kaja_Pazdziernik okazalo sie sekcji ze zawal lozyska.... maly ale jednak byl i wystarczylo aby serduszko Agatki sie zatrzymalo...
Powod?? nieznany lekarze sie dziwili i dziwia do tej pory bo zawal lozyska zdarza sie przy nadcisnieniu tetniczym a u mnie wszystko bylo dobrze, nawet po CC przebadali mala i wyszlo ze byla zdrowa dlatego wzieli lozysko do sekcji..

Dzisiaj mam własnie gorszy dzien... moj wrocil z pracy i pojechal do drugiej, a ja jak zaczynam za duzo smecic to biore sie za robote wysprzatalam caly dom.... powoli ale dalam rade chociaz za bardzo juz szalec nie moge i nie mam zajecia a wiec czytam co pisalyscie i probuje sie czyms zajac.

Wierze ze bedzie dobrze.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A w sprawie tego ze niby dziewczynka odbiera urode to jest tak jak z tymi objawami u kazdej to jest inaczej. W moim otoczeniu tez mowia ze dziewczynka odbiera urode, mnie nic nie odebrala w poprzedniej ciazy a wrecz przeciwnie, ale za to moja ciocia jedna ma syna i w czasie ciazy wygladala zle ciagle jest krostki wyskakiwaly i wogole "bylabrzydka" na twarzy :)
a druga tez ma syna i wygladala o wiele lepiej niz przed ciaza

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Martusia bardzo mi przykro życzę Ci żebyś szybko znów zobaczyła dwie magiczne kreski a później ślicznego zdrowego maluszka
Moni40- wyrazy współczucia :(
Straszny ten dzisiejszy dzień :(
A ja mam wyniki tsh powyżej normy 4,21 i niewiem czemu bo nigdy z tarczyca problemów nie miałam nawet robiłam kiedyś na nią badania i wszystko było w normie :(

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

ewelcia, super- bardzo sie ciesze razem z Toba. Ja czekam do srody. Z racji moich ostatnich gorszych stanow jutro rano zrobie bhcg zeby sprawdzic czy rosnie, do 12 tygodnia powinna przyrastac wiec jeszcze sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Podobno co 4 ciąża na świecie nie kończy się zdrowo urodzonym noworodkiem.o niektórych ,bardzo wczesnych możemy nawet nie wiedzieć.kiedy byłam w szpitalu po krwawienia i beczałam ,lekarka jeszcze mnie opieprzyła,że co my sobie wyobrażany,że każda ciąża miałaby się kończyć różowym,zdrowym bobaskiem????koszmarna baba...dziewczyny oszczędzajcie się przez weekend.

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

moni40- chyba Cie rozumiem, chociaz troche i wirtualnie przytulam, po kazdej burzy wychodzi sloneczko, wiec musi sie poukladac i byc dobrze. Ja schudlam 3 kg bo prawie nic nie jem ale obwod zaczyna mi sie powiekszac bo ledwo zapielam wczoraj spodnice. Wlasnie kichalam, jak mnie zaklulo z prawej strony brzucha, o matko.

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Moniu40- poziom beta HCG di 12 tygodnia bardzo rośnie,czym potwierdza rozwój ciąży.normy są różne, można je znaleźć na różnych stronach ,co drugi - trzeci dzień poziom bety się podwaja.badanie jedno kosztuje około 30zl i trzeba je powtórzyć dwa,trzy dni później,ot pobranie krwi ale chce za drugim razem połączyć z badsniami zleconymi przez gina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...