Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mona-lisa

Lakier hybrydowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andżelaaa

tak w 100% nie wiem czy można robić hybrydy w ciąży. Najlepiej jeśli byś zapytała swojego lekarza jeśli te makear są takie bezpieczne. Niech sam je oceni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andżelaaa

a ja już się przekonałam, żeby tego nie robić. Wolę dołożyć parę groszy i być spokojniejsza i pewniejsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo lubię semilac, bo wiem że na nich mogę liczyć. Powiem szczerze że wolę dać trochę wiecej a mieć pewność że moje pazurki są zdrowe i w dobrych rękach. Poza tym często kupuje na promocjach, ostatnio udało mi się kupić lakiery za 20 zł, właśnie semilaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hybryda to najlepszy wynalazek ostatnich lat, trochę mi czasu zajmuje zrobienie sobie samej (około 2 godziny, głównie sściąganie czas pochłania) ale efekt utrzymuje się spokojnie 2-3 tygodnie, nic nie odpada, a daje też jakąś barierę jak się np zmywa ręcznie albo stosuje środki do dezynfekcji 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zadra

Zdecydowanie nie polecam kupowania sobie najtańszych lakierów hybrydowych. Nie chodzi tutaj nawet o krycie czy wygodę malowania ale o bezpieczeństwo. Takie lakiery czesto nie maja odpowiednich certyfikatów i moga powodować alergie (szczególnie jeśli jesteście początkujący oraz zdarza się Wam zalać skórki...).

Ze swojej strony polecam bazy i lakiery od Reformy.  Dają ładny naturalny wyglad, są bardzo mocne i świetnie nadają się do french manicure. 

img-4288.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście nie trzyma się hybryda długo na paznokciach, ale znam osoby, którym się sprawdza. Zamiast acetonu polecam ściągać hybrydę frezarką. Aceton osłabia paznokcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...