Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa_jaaa ja brałam actifolin 2 mg pół roku przed ciąża i do 12 tc. Pewnie bralabym go dalej ale firma splajtowala i nie było leku w aptekach. Teraz nie wiem jak jest bo podobno na nowo lek miał być produkowany ale nie pytałam w aptece jak jest. I tak zamawialam przez int z apteki Gemini bo był połowę tańszy. Dobrze go tolerowalam.

Odnośnik do komentarza

Teraz biorę Gold Dha 600. Dokładnie dwie tabl po 300. Tam też jest kwas foliowy ale ta normalna dawka. Tyle że po 12 tc lekarka mówiła że niby nie ma takiego znaczenia ile tego kwasu. Oczywiście też zamawiam przez int. Wolę zamówić od razu 10 op i zapłacić 10 zł za przesyłkę niż w aptece kupować o jakieś 10 zł drożej. Ostatnio udało mi się zamówić z terminem ważności do stycznia kilka opakowań. Za jedno op wtedy wyszło mi niecałe 14 zł

Odnośnik do komentarza

Nowa_jaaa kochana głowa do góry. Ja też myslam że nie doczekam teraz moich 21 tc. A jednak. Leki działają cuda. Musisz w nie wierzyć. My dziś po polowkowych i wszystko dobrze. I to jest przykład ze może się udać ;) tak więc pozytywne nastawienie i proszę się nie zamartwiac. To w niczym nie pomoże a wiadomo że stres wpływa źle :* ściskam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Jako nastolatka robiłam siostrze zastrzyku jak miała nogę w gipsie. Parę lat temu też robiłam mężowi :) siostra w ciąży też nie potrafiła sobie dawać. A mi to różnicy nie robi. Czasami nawet nic nie czuje. Ale za to dziś tak bolało że aż mąż się skrzywil i mówi do mnie 'moje biedactwo' No ale cóż. Zaciskam zeby i jade dalej ;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, u mnie dopiero 16 tydzien sie zaczal a mam juz spory brzuch i ciezko mi jest robic sobie zastrzyki z przodu brzucha, przeszlam na boki ale robia mi sie siniaki.. No nic, nie ma co narzekac, oby dzidzia miala sie dobrze;)

Mam tez do was pytanie. Pewnie lepiej mnie zrozumiecie niz kolezanki, "bez przejsc"... Test podwojny wyszedl mi niby dobrze, ryzyko ZD 1: 2490. Bialko Pappa w normie ale beta HCG baaardzo podwyzszona, prawie 5 MoM.

Zrobilam test NIFTY dla swietego spokoju, za tydzien wyniki. Mimo, ze mam przeczucie ze wszystko jest OK to i tak bardzo sie boje:(

Czy ktoras z was lub ktos bliski byl w podobnej sytuacji ? Docenie kazde slowo otuchy!! Dziekuje <3

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Zaczynam 21 tydzień, niestety na ostatniej wizycie okazało się, że mam skróconą szyjkę macicy i muszę leżeć- mogę wstawać jedynie do łazienki. Za za tydzień ginekolog podejmie decyzję czy będę musiała dalej leżeć czy założą mi szew okreżny.
Czy któraś z Was miała lub ma takie problemy? Niedosyć, że trombofilia to teraz jeszcze to... Najważniejsze że z synusiem wszystko ok, a leżenie też da się przeżyć, ale najgorszy jest strach bo niestety skrócona szyjka grozi poronieniem lub przedwczesnym porodem....

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dorisss za wsparcie. Pojechałam wczoraj na nie planowaną wizytę bo miałam bóle brzucha i okazało się, że akurat w moim przypadku leżenie pomaga. Szyjka w ciągu tygodnia z 2cm wydłużyła się na 3 cm :) Tak się cieszę :) Lekarka powiedziała, że ciąża będzie pewnie u mnie raczej leżąca, ale myślę że jakoś to będzie. Może jeszcze się wydłuży i będę mogła sobie pozwolić na więcej :) Dobrze że dzieckiem wszystko super :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...