Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Misia 19.07

Od czasu do czasu tu zagladalam zobaczyc co U Was slychac. Same dobre wiadomości:-D Ja juz mam swoja coreczke przy sobie ma juz 4 miesiace. Ciaza tez na takim samym zestawie lekow jak u Was. Ja Femibion zamowialam w aptece internetowej gemini jest najkorzystniejsza Cena na poczatku byl Femibion 1 a po 13 tygodniu Femibion 2 z kwasami omega odrobine drozszy. Tez bralam podwojne dawki witamin. A co do clexane to bralam dawke 0,4 i bez problemu zamienialam na neoparin. Sklad leku jest taki sam tylko oczywiscie Cena nizsza. Trzymam za Was clexanki kciuki :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Clexanowa

Hej:) u mnie dzis mija 36+2 dni brzuch spory ale nie ma problemu z zastrzykami, nawet stwierdzam ze mam mniej siniakòw niz na poczatku i mniej boli. Takze nie jest źle. 21 sierpnia mam cc i obym dotrwała :) trzymajcie sie dziewczyny, poowdzenia .

Odnośnik do komentarza

aniolkowa_mama
Witam się w 39 t 3 d ze szpitalnego łóżka - jestem na obserwacji bo Mała ma spadki tętna. Ze szpitala wyjdziemy juz w dwojkę.
Cały czas trzymam za Was kciuki i myślę o Was :)

Kochana miałam z moim synkiem tak samo... w czasie spoczynku tętno mu spadało nawet do 90... po szybkim cc przewiezli nas na oddział patologi noworodka gdzie byliśmy 10 dni ale po szeregu badań, wielu nerwach okazało się że nic mu nie jest- prawdopodobnie w ciąży przyjmowałam za dużą dawkę leków na tarczycę i wystąpiły jakieś zaburzenia noworodkowe. Życzę żeby u Ciebie było zdecydowanie spokojniej :)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny
Jak wspaniale, że niemożliwe stało się możliwe. Zdrówka wszystkim i szczęśliwego rozwiązania. Ja jestem 32+5 i mam pytanie do którego tygodnia brałyście acard? Ja nie mieszkam w Polsce z lekarzem z polski na telefon ale jest na urlopie. Biorę jeszcze clexane 0,4 ale to do końca i jeszcze z 6 tyg po porodzie. Nie wiem jak z tym acardem.
Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość nowa_jaaa

Jej dziewczyny super ile dobrych wiadomości dajecie mega wiare mi jeszcze zostało 2 miesiące aż będę mogła zacząć się starać o dzidziusia i juz nie mogę się doczekać biorę witaminy i wierzę w to że juz będzie tylko dobrze.. w październiku biorę ślub i super by było gdyby prezentem była ciaza :)
-coral ja mam niby odstawić acard jak test ciazowy będzie pozytywny ale wolała bym go brać dłużej musze jeszcze o tym porozmawiać z ginekologiem.
- aniołkowa_mama super będzie wszystko dobrze i juz niedługo Będziesz tulic maleństwo :*
-cleaxanowa trzymam kciuki żebyś dotrwala do końca teraz już z górki będzie wszystko dobrze i niedługo będzie dzieciątko z Tobą :* ja strasznie boje się zastrzyków od małego mam taki lek, ale mam nadzieje ze przezwycięże ten strach albo będzie musiał mi kto inny robić :/
-jamama2 cudownie gratuluję! :*
-misia super, że napisałaś bo juz się bałam ze za duża dawke biorę tego femibilonu ja dopiero się przygotowuje do ciąży i mam nadzieje ze juz będzie wszystko dobrze a witaminy brałas juz przed ciążą? Musze sprawdzić jakie ceny są w tej aptece bo ostatnio zamawiałam w doz.
-Magda123 świetnie ze wszystko dobrze zdrówko jest najważniejsze :*
@dorisss super kochana gratulacje będzie mała księżniczka :*
Pozdrowiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...