Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

Maja ma już tydzień i ładnie przybiera na wadze. Dzisiaj była polozna i zdjela mi szwy z naciecia krocza. To mnie też postawiło na nogi, te szwy to chyba najgorszy aspekt połogu.

Co do porodu- regularne skurcze zlapaly mnie ok. 1 w nocy. Bylam wtedy na oddziale w szpitalu juz na obserwacji. Ok. 5 podłączono mnie pod ktg, pisały się ladne skurcze wiec przekazali mnie ok. 6.40. Dojechał mąż i córka pojawiła się na świecie o 9.54.
Nacieli mnie bo nie dalam rady sama wyprzeć. Ogolnie bardzo dobrze wspominam poród.
Przez clexane stracilam sporo krwi dlatego dluzej musiałam leżeć po porodzie i przetoczyli mi 2 jednostki krwi a rak to obyło się bez większych komplikacji.
Wam też się uda Kochane. Jest caly czas myslami z Wami!

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Gratulacje Super. Tulic Dzieciatko w ramionach to naj naj cudowniejsze uczucie na swiecie. Zycze tego kazdej z Was. Ja Femibion, acard bralam juz sporo przed ciaza zeby odpowiednio nasycic organizm. A zaraz po pozytywnym tescie clexane 0,4 encorton 2 mg, duphaston, luteine oraz podwojne dawki Femibion poniewaz nie przysfajam innej formy kwasu foliowego.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Strasznie ciesze sie, ze u was wszystko w porzadku, to na parwde daje ogromna nadzieje. Ja, jak kiedys pisalam, jestem po 2 poronieniach (oba zatrzymane, 5 i 7 tydzien) i stwierdzonej mutacji MTHFR heterozygota. Biore acard i clexane. Ostatnie USG mialam w 8 tygodniu, wszystko bylo ok, mocno bijace serduszko. Jutro kolejne USG (10tyg4dni) i strasznie sie denerwuje. Przeszly mi wszystkie objawy, ktore i tak byly bardzo slabe. Mimo, ze po tym co przeszlam nierealne zdaje mi sie donoszenie dziecka i macierzynstwo to jednak staram sie nie tracic nadziei. Jak wy sobie radzicie ze stresem? Czy w 2/3 trymestrze jest lepiej?
Sciskam was wszystkie bardzo mocno! xx

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy ten Neoparin to rzeczywiście lek któremu można zaufać?Czytałam różne opinie. Moja lekarka twierdzi że można go stosować jako zamiennik i w szpitalu używają różnych leków. Ja od początku biorę Clexane i mąż nie chce słyszeć o zamianie, bo boi się że wydarzy się coś złego. To w końcu lekom zawdzięczamy jak narazie zdrowa ciążę. Sama nie wiem.

Olivia87 chyba niestety strach jest wpisany w nasze ciążę. Też mam nadzieję że jak dziecko zacznie się ruszać to będzie łatwiej :) Ja 14tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość Misia 19.07

Dziewczyny bez obaw mozecie stosowac tanszy zamiennik neoparin, sama wyprobowalam na wlasnej skorze sklad leku jest taki sam, tylko roznia sie ceną. A Co do stresu.... to akurat nie jest najlepsze dla dziecka. Trzeba dac sobie wiecej luzu, to ze bedziecie sie stresowac i tak nie pomoze. Ja radzilam sobie ze stresem pijac codziennie rano melise. Naprawde pomaga, wycisza. Najlepiej zorganizowac sobie jakos czas zeby nie myslec o tych zlych rzeczach.

Odnośnik do komentarza

Hejka czytam wasze wpisy i stwierdzilam ze napisze pierwszs ciaza obumarla w 12 tygodniy z frugiej mamy cudownego syna tersz ma byc dziewczynka w drugiej ciazy clexan luteina dugasyon teraz clexan i akard wykruto nam pepowine dwunaczyniowa czy ktoras z was tak miala syrasznie sie martwie a to dopiero 17 tydzien

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...