Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs z marką Pampers

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asia.cz

Moim najradośniejszym porankiem z Maluszkiem był moment, kiedy pierwszy raz poczułam Jego ruchy u mnie pod sercem. Łzy radości poleciały, a następnie euforii nie było końca. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najradośniejszy poranek...budzi mnie 21 miesięczna córka z prawej strony podnosząc mi powiekę oka do góry i mówi "Dzień dobry mamuniu", patrzę w lewo na drugą moją córkę 3 miesięczną, a ona spogląda na mnie i uśmiech od ucha do ucha. Tak mogłabym się budzić codziennie, od razu chce się wstać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najradośniejszy poranek..mm .. który z nich .. odkąd jest Nadia Helenka , każdy jest cudowny. Ten najwspanialszy to chyba ten gdy po męczącej nocy w szpitalu i wyczekiwaniu na moje małe szczęście, budzę się na sali a obok jest ona cudowna i malutka. Te małe rączki i bezwiedny jeszcze uśmiech. Najpiękniejszy. Wracamy do domu. Pierwsza noc w domu za nami, nadchodzi poranek . otwieram oczy obok leży mój mąż i nagle zdaję sobie sprawę , że to już się stało jest nas troje a między nami leży nasze małe wielkie szczęście i uśmiecha się szeroko. Każdy poranek jest cudowny , gdy są z nami rodzicami nasze najcenniejsze skarby . Gdy widzę Nadię śpiącą ze swoim ojcem serce mi się raduje. Dziecko to taki cud!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...