Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

U nas też chłodniej. Mnie tak to przeziębienie męczy i upał, że spałam jak zabita, nawet jak szlam w nocy do wc to jak zombie i się nie wybudziłam. Piję Prenalen, w sumie syrop z naturalnych składników, więc lepsze to niż cebula hehe
Za tydzień wizyta, ciekawe jak ta infekcja wpłynie na moje wyniki moczu i morfologii, bo pewnie jakiś wpływ będzie...

Co do picia każdy ma swoje sumienie, ja ogólnie nie piję w ciąży i uważam, że nie ma bezpiecznej dawki alko w ciąży, nawet pod jej koniec. Może dlatego to ma zadziałać, bo dziecko zlęknione postanowi wyjść; ppp

Maritka, daj znać w wolnej chwili jak tam u Was;)

28.06.2017
http://www.suwaczek.pl/cache/6ed4493815.png
Czekamy na kolejny egzemplarz:)
http://www.suwaczki.com/tickers/tb736iyemsf6nv2e.png

Odnośnik do komentarza

Joanna89a ale to przecież Twój dom, wiec wg mnie mozesz tego mlodego gniewnego poprosic o pomoc chocby w odkurzeniu lub wyrzuceniu śmieci. Rozumiem że jest waszym gościem, ale chyba nie jest w hotelu, a Ty jesteś w ciąży i masz prawo źle się poczuć ;) Mozesz sobie pocwiczyc przy okazji na nim gadki z nastolatkiem ;) W koncu to dorosli daja przyklad mlodszym.

Odnośnik do komentarza

Z alkoholem bym uważała i to bardzo, to zaskakujące ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że substancja zwana alkoholem jest dokładnie TAKA SAMA W WÓDCE jak piwie, winie, czy cydrze!
Mialam ostatnio taka rozmowe ze znajomymi i az mnie zatkalo kiedy bardzo dobrze wykształcona dziewczyna trąbi że droższe wino jest na pewno lepsze od tego tanszego bo ma lepsze zwiazki i jak juz mialaby sie w ciazy napic to wolalaby takie droższe. No szok, szok i jeszcze raz szok!
Asia Warka 0% na pewno nie zaszkodzi bo ma naprawde 0% :D Ja ostatnio sie napilam i od razu humor mi sie poprawil.
dzasti biedactwo, ja dolaczam do Ciebie z ta bezsennoscia, zasnelam o 3 nad ranem :( i teraz dopiero wstalam = dzień rozwalony.

Odnośnik do komentarza

Ja też zrobiłam się bardziej drażliwa ostatnio. Wydaje mi się że to trochę przez tą pogode ale i to że coraz mniej czasu zostało do porodu. Nagle wszyscy zaczęli się wypytywać jak się czuję i w ogóle-denerwuje mnie to. Poza tym częściej nachodzą mnie różne refleksje związane z macierzyństwem i to na pewno też ma jakieś odbicie na moje ogólne samopoczucie. No ale pocieszam się myślą ze już tak niewiele zostało i że nie powinnam serwować Szymkowi jakis stresów na koniec:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Co do alkoholu i picia w ciąży to ja przyznaje, że ja się napilam przez cala ciazendoslownie lyka od meza wlasnie warki radler, ale zwyklej procentowej.. ale juz naprawdę nie umiałam wytrzymac, a myślę ze taki malutki lyczek to akurat nie zaszkodził..
ale znajoma tez ostatnio mi mowila, zebym sie napila lampke wina bo to przeciez nie szkodzi nic.. ale grzecznie odmówiłam, a ona na szczęście nie nalegala, bo wtedy bym się na pewno zezloscila ze chce we mnie wcisnac alkohol..

A pogoda mnie zabija, jest stanowczo za gorąco.. wlaczylam sobie wentylator, ale po doslownie 5 minutach zaczelo mnie bolec ucho, wiec zrezygnowalam z niego.. i leżę sobie praktycznie nago i ogladam film, bo cóż innego zostało mi robić :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

joanna89
dlatego ja o tym wcześniej nie pisałam bo bardzo dziwne to dla mnie to brzmiało żeby pić alkohol by przyspieszyć poród,choć przyznam że wiele osób od początku ciąży " namawia mnie" podczas spotkań do wypicia np. piwa radler i innych 2%, lub lampki wina, bo przecież taka ilość nie zaszkodzi.......wkurwia mnie to strasznie:( więc odpowiadam że równie dobrze kiedyś kobiety zapierdala....y w polu do 9 m-c więc czy ja też mam to robić? i się skończył temat:)

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Wiruśka ja też zrobiłam łyka piwa 2%, w zasadzie przez całą ciążę kilka takich łyków pojedynczych było, nie uważam żeby mi to miało zaszkodzić, tym bardziej że był to łyk podczas picia czegoś innego, więc rozrzedzone to było;) Ale wina bym nie tknęła, to trochę inny trunek jednak jest...
Piwka bezalkoholowe piję czasami, to wręcz zalecenie lekarza ze szpitala żeby mi się nerki oczyszczały ;) więc takie na pewno nie szkodzi.
Oczywiście każda robi jak uważa, serce mi się jednak krajało jak kilka lat temu widziałam swoja dużo starszą kuzynkę na weselu w 6-tym miesiącu ciąży przechylającą kieliszki z wódką :(

Gosia zazdroszczę i życzę szerokiej bezpiecznej drogi i cudownego wypoczynku!

U mnie też przed chwilą zaczął padać deszcz, dobrze bo już padałam, w domu 31'C i zero ruchu powietrza, na zewnątrz jeszcze gorzej... może teraz się trochę odświeży.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny ; ) dawno sie nie odzywałam ale czytam na bieżąco ;)
My od 2 tygodni juz na swoim i nawet juz sie tu zaklimatyzowalam ;) pogoda piękna jednak w mieszkaniu nie odczuwam tych upałów wiec strasznie wam współczuję ; (
A za 3 tygodnie będę juz mężatką.. jak to brzmi masakra ;d jakoś musieliśmy dojść do pozorumienia z moim dla dobra Eryczka ;) i narazie jakoś sie dogadujemu ;) Teraz mam problem z sukienka na cywilny kompletnie nie wiem co wybrac a w sklepach wyboru nie ma..; (
Jeszcze mam pytanie odnośnie kosmetyków wczoraj zaczelam sie za nimi rozglądać i tu w sklepach nie dostanie sie nic innego dla dzieci oprócz hippi i penaten. Któraś z was miala moze do czynienia z któraś z tych firm? Bardziej chodzi mi właśnie o ten penaten za wszelką opinie bede bardzo wdzieczna ;)
Gratulacje dla naszej pierwszej mamuski! Mam nadzieje ze z synusiem wszystko dobrze bo dość dawno nic nie pisała.
Oczywiście trzymam kciuki za nasze mamuski w szpitalach jakos dacie rade i wszytsko bedzie dobrze! ;)
Szczególnie trzymam kciuki za emimilke żeby wszystko z dzieciatkiem bylo dobrze !
Ewelajka za operacje małej tez mocno trzymam kciuki ! Ciagle myślę o tej małej i strasznie mi przykro na sama mysl ile musi wycierpiec ; ( dużo juz przeszła to i ta operacje przejdzie wierze w to bardzo mocno!
A wy dziewczyny uwazajcie na siebie w te upały oodpoczywajcie dużo ;)
A przede mna początek 8 miesiąca niech malutki sobie jeszcze tam siedzi minimum te 4 tygodnie ! ;)

Odnośnik do komentarza

JustiSia jak pić to pić a nie sączyć... dobre hehe :)))
Na mnie czeka Cin&Cin Cherry i ani na niego nie zerkam bo uwielbiam.
I powiem Wam że właśnie to winko mąż kupił żebyśmy sobie mogli spędzić milutki wieczór dzień przed Bożym Narodzeniem (nawet świeczki skombinował!), z tego powodu musiałam szybciej wyciągnąć swój prezent dla niego i wrzucić mu pod choinkę, w przeciwnym razie skapnąłby się i nie byłoby wcale niespodzianki z ciąży ;)

Klaudina smaruj się daej, nic więcej niestety nie zdziałasz. Rozstępy to bardziej kwestia podatności do ich tworzenia, ich pojawienie sie niestety nie jest uwarunkowane smarowaniem się balsamami. Ale zawsze w ten sposób możesz próbować zmniejszyć ich rozmiar.
Niestety niewiele kobiet unika tego problemu w ciąży.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Co do alkoholu nie odważyła bym się napić.. a za winem nigdy nie przepadam. Kupuje sobie karmi i wkrecam sobie ze ma smak piwa ;d co lepsze przed ciążą karmi bym do ust nie wzięła a teraz smakuje i to bardzo ;d papierosy mam to co asia ochotę straszna! Jak poczuje dym to wrecz mi to pachnie jednak zaraz od tego uciekam żeby nie palić biernie. Po nocach mi sie śni ze pale i później maly sie nie rusza.. nie mialabym sumienia go truc.. tak jak to chyba kiedys asia powiedziała to tak jakby wziac papierosa i dmuchac mu w twarz.. okropne
Zmieniając temat od kilku dni szczególnie z prawej piersi nawal siary.. nawet w nocy jak spie z wkladka to rano jest cala zabrudzona.. czuje sie jakby mały mial sie zaraz urodzic bo tyle tego jest . Ma tez tak któraś?

Odnośnik do komentarza

Joanna89 ale mi smaka naleśnikami zrobiłaś.

Gosia ale masz dobrze że nad morze jedziesz też bym chciała chociaż na parę dni.

Nerwowość to normalka na tym etapie ciąży przecież tyle się w niej już nachodziłyśmy a do rozwiązania pozostało tak niewiele.
Zmęczenie, niecierpliwość, troska, strach wszystko się teraz kumuluje.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...