Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

daisy83
Kuki82
Czekam z niecierpliwością na twoją relację z czwartkowej wizyty u lekarza. Ja mam wizytę u GP w piątek i też zamierzam pokazać mu te moje nogi. Najbardziej martwi mnie to, że skoro już mam tyle tych popękanych krwinek to ile jeszcze się pojawi skoro do porodu zostało jeszcze tyle czasu:-/

daisy83 chirurg obejrzał nogi i powiedział, że część tych pajączków powinna zniknąć po ciąży, ale napewno nie wszystkie. Nie mniej jednak, nie grozi mi, że zrobią się z tego żylaki. Powiedział, że jeżeli chcę, to mogę nosić te specjalne rajstopy czy tam pończochy uciskowe, ale nie jest to konieczne. Powiedział też, że jeżeli to co zostanie będzie bardzo mi przeszkadzać (ze względów estetycznych) to mam przyjść i on mi to poskleja :) miał chyba na myśli zabieg skleroterapii :) Patrząc na efekty tego zabiegu w Internecie, to pewnie się na to zdecyduję.
A i jeszcze jedno, skierowanie do chirurga brałam od lekarza rodzinnego :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

jaonna świetnie to wygląda, ja też cykam sobie co kilka tygodni fotki i na końcu posklejam w jedną całość :)
wiruśka ja takiego odczucia o jakim piszesz nie mam ale to jest pewnie związane z naciskiem dziecka albo jego wzrostem. Ja mam często ból w pachwinach ciągnący, a nawet mogłabym powiedzieć że czuję jakby mnie szczypało w jajnikach, mało przyjemne ale związane z całą pewnością z naciąganiem się więzadeł.

A mi się taaaaak chce czereśni!!! A nie mam :P trzeba by gdzieś do sąsiada na złodziejkę hihi fajnie bym wyglądała - brzuchata kradnąca owoce z drzewa :))

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

JustiSia
just.jot po porodzie mam zamiar ćwiczyć na orbitreku,teraz bym chyba urodziła po 5 minutach :-)

Dokładnie tak pomyślałam, jak przeczytałam o Twoim orbitreku, że gdybym na takiego wskoczyła to mogłoby się to skończyć na porodówce ;) niech poczeka jeszcze trochę :)

Wiruśka, ja czuję jak mi się wszystko napina i rozkurcza, ale to zupełnie niebolesne więc chyba nie o to chodzi. Ja bym skonsultowała to z lekarzem skoro są bolesne.

Joanna, super zdjęcia, ja sobie nie robiłam bo mi się brzuch nie podobał jakoś, teraz patrząc na Twoje żałuję ;)

Chani, gratuluję super wagi! Mogę zapytać na czym polega Twoja dieta? Ja nie jem słodyczy, piję tylko wodę (i jedną kawę dziennie), staram się odżywiać normalnie, a już 3 tydzień z rzędu przybywa mi 1 kg tygodniowo :(
Jak mierzysz brzuszek? Ja na wysokości pępka i mam o 1 cm więcej od Ciebie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a5ijkinx.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny ost nic nie pisze bo troche zalatana jestem w sobote weselicho mamy wiec cały tydzien latała po krawcowych fryzjerkach i drogeriach hehe na dole zdj :P
Czytam za to cały czas
Co do wyprawki to dzis własnie zamówiła 2 pieluszki (mam jeszcze po córce starszej ale białe ) kolorowe i pampersy pampers new born 1 paczkę zeby do szpitala wziasc kilka, te wielkie podpaski bella po porodowe, majciochy jednorazowe i na razie tyle reszte mam po mojej Julce :) a i super piżamkę po porodzie zapinana na zatrzaski zamierzam rodzic w tej w której rodziłam starsza córke taki sentyment mam:) a nie było na niej ani sladu krwi a:) Czekam na te upały bo jak narazie u mnie 25 stopni i chciałabym pranie rozpocząć choc nie mam jeszcze płynu do prania (nastepny zakup!) i miejsca do składani bo komody brak-czekam az kolega będzie dostępny i robimy mebelki 2 białe komody :)chyba jak większość z Was :)
co tam dalej było aha ......jesli chodzi o mnie moja starsza ur sie w listopadzie i spała w śpiworku bez rękawów tylko na nogi przykryta kołderka (nie mielimy za ciepło bo mieszkaliśmy jeszcze u rodziców w starym domu ) ale jak tylko przyszła wiosna to sama kołderka i podusi tak płaska

Wizyte mam we wtorek 3 genetyczne juz sie doczekac nie moge ostatnio mała ważyła zaledwie ok 700g ciekawe ile teraz ??
W brzusiu ma 107 cm :D:D całkiem sporo -
a miłem tez lekkiego stres jak tydzien temy miałm skurcze co 10 minut naprwde w ciagu godz było 6 juz barł mnie stres poszłam sie wykąpac w razie W ale pomału sila skurczów słabła wziełm nospre i zasnęłam wyszło na to ze to po gruszce która zjadłam wcześniej ....miałam strach bo to stanowczo za wcześnie zeby rodzic :)

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_32082.jpg

Odnośnik do komentarza

Chciałam odpowiedzieć jakoś z sensem, ale nie ogarniam całej wczorajszej i dzisiejszej dyskusji :)
- Otóż co do podkładów poporodowych/podpasek, to planowałam, tak, jak Wy spać na tych podkładach przed godziną "W", aby nie zalać (dosłownie) łóżka. Ale po tym, co radzicie, małe opakowanie - bo kupiłam takie nieduże 40x60 - wezmę do szpitala. A poza tym te mega wielkie podpaski.
- Pieluch mam 4 paczki newborn, a równolegle planuję przejść na pieluchy wielorazowe. Chyba jako jedyna z naszego grona? A może jest ktoś jeszcze, kto ma taki zamiar? :)
- jeśli chodzi o sprawy "łóżkowe" to Mój się jakoś boi i wstydzi, od kiedy brzuch się zrobił duży. Moje libido raczej na poziomie średnim, ale zrobiłam się ciasna jak dziewica :) i odczuwam lekki dyskomfort w czasie seksu.
Zastanawiam się poważnie nad zakupem balonika do trenowania-rozciągania krocza.
- pod Waszym wpływem dokonałam pomiarów brzucha i mam 97 cm (30 t.+2), natomiast masa nie wyhamowała :/
Ale, jak powiedział wczoraj mój endo, to nie jest tycie, to "fizjologiczne przybieranie na wadze". :)
- nie mogę wyłapać, o co chodzi z tym badaniem Hbs i że dziecko urodziło się z żółtaczką?

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :) u mnie dzis strasznie goraco ledwo człowiek żyje tylko siedze i jem czersnie i truskawki.
Rano byłam na badaniach VDRL i HBS i alloprzeciwciała my mamy konflikt i musze sprawdzac to czesto teraz juz 3 raz robie to badanie mam nadzieje ze wyjdzie ok bo gdyby nie to mam sie zgłosic do doktorki po leki:/ całe szczescie ze przy porodzie i po poronieniu miałąm podana immunoglobuline to jest wlasnie bardzo ważne.
Joanna89
Super ten kolaż ci wyszedł fajnie tak za pare lat bedzie sobie po wspominac żałuje teraz ze tez takiego czegos nie zrobilam.
A co do przytulania w ciazy u mnie bardzo słabo moge policzyc u jednej reki ile bylo razy:/ No ale coż mąż stale mowi ze sie boi zeby nic nie zrobic synkowi dziwne troche bo jakos w pierwszej ciazy sie nie bał.
A tak wogole gratuluje zdania egzaminów i udanych wizyt :)

http://www.suwaczki.com/tickers/82doi09koq1kgtjd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/svchgywl6nk32snd.png

Odnośnik do komentarza

Julita czeeść :) dawno Cię nie było, super kiecka. Dobrze że te skurcze szybko Ci przeszły. Ja mam dwa śpiworki 0-6 mc, mówisz że kocyk jeszcze na to jak bedzie zimno.
Jak to dobrze, że są tu mamy które już mają dzieci :) fajnie poczytać o Waszych doświadczeniach to jest naprawdę cenne.
Catarisa pewnie, że kupuj maszynę wg mnie wystarczą dobre chęci i trochę praktyki. Poćwiczysz trochę podstawowy ścieg na jakiejś szmatce i pójdzie z górki, a satysfakcja Twoja i dziecka gwarantowana :D Czasem dzieci mają fazy na różne kolory albo postacie czy tematy i voila szyjesz podusię w kotki, robociki czy co tam chcesz.
To moje pierwsze działania po wielu latach przerwy pościel i ochraniacz na szczebelki. Do tego bedzie jeszcze przescieradlo z gumką w słoniki a drugie w gwiazdki :)

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_32085.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Gratuluje zdanych matur i wiruska obrony.
My tez sie pochwalimy, dzisiaj po prenatalnym u malej wszystko ok.Wazy 1564g i ma ok 42 cm .Ułożona główką do dołu i z łożyskiem też już dobrze -sie ponioslo.
Zbieramy się teraz do SR pozdrawiamy

Zosieńka :) ur.8.09.215 4210g i 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7a65cwim.png
10.05.2019

2014 [*
Odnośnik do komentarza

CiężarówkaWawa
...A wlasnie mi sie przypomniało ze u nas w SR mówili zeby dzieciaczka w razie potrzeby smarować olejem ze słodkich migdałów czy cos takiego - w gemini zamówiłam tez , podobno najbardziej naturalny ze wszystkiego i nie uczula i ze super niby

W mojej szkole jedna z położnych też polecała olej ze słodkich migdałów. Mówiła, że sama używa zamiast balsamu, a jak jej się skończy to zastępuje oliwą z oliwek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...