Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Karola, śliczne z Was dziewczyny. No i u Ciebie widać ze to tylko brzuszek ciążowy.
U mnie poszło wszędzie - tyłek, nogi, ręce, plecy. Jak to kiedyś powiedział mój brat, otłuściłaś się jak foczka ;)
Do tego wody chyba dużo zbieram, bo miewam obrzęki i cellulit to mam już do kostek. Serio mam 12 na plusie, dlatego odstawiłam słodycze, pieczywo i inne rzeczy. Mam nadzieję ze trochę przystopuje, bo już nie chodzi o to jak wyglądam tylko o poruszanie się, stawy itd.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Ja się dziś przestraszyłam, bo przy chodzeniu poczułam nagle taki ucisk/kłucie gdzieś w okolicach spojenia czy szyjki sama nie wiem. Usiadłam i po kilku minutach przeszło. Wizytę mam w następną sobotę, mam nadzieję że wytrzymam do tego czasu i że to kłucie się nie powtórzy. Mój mały mężczyzna ćwiczy aktualnie wytrzymałość moich żeber okładając je stópkami co jakiś czas.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

To ja tez pokaze brzusio :) dzisiaj na zakupy sie wybralysmy kupilam bodziaki do szpitala i spioszki ale jakies dlugasne one !
Piekne te wasze brzusie sa !! Ja sie czuje jakbym polknela pilke :)
A co do zgagi to ja tez nie wyrabiam, uzaleznilam sie od Mleczka Govscon (wedlug mnie najlepsze bo od razu osiada na rurach w przelyku :)) i uzywam tez sodki :)
Lyzeczke sody do pol szklanki wody wymieszac i wypic duszkiem.. Popijam sokiem bo jest OBRZYDLIWE ale pomaga ..

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Chani, mi nie musialo isc w tylek, bo to co bylo przed ciaza to by starczylo do obdzielenia polowy z Was.Z ud dla drugiej polowy.

Banana, ta sodka dziala, ale uwazaj bo jyz kilka razy slyszalam, ze kazda taka proba nasila kolejna zgage ktora bedzie. To mozna raz kiedys. Moja tesciowa sie juz uzaleznila od tej sody chyba. Tak zajechala bebechy, ze duza paczka gora na tydzien

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, piękne macie te brzuszki.. *.* takie piękne, okragle, a mój taki jakis kanciasty..
ja dziś pojechałam z mezem wybierać łóżeczko dla Małej i ekspedientka do mnie, ze jak nie wybiore to przeciez mam jeszcze tyle czasu, żeby się rozglądać za szok.. ze ona sie w ogole dziwi ze tak szybko sie za to zabralismy.. nie chciała mi uwierzyć, że mam temin na wrzesień.. zresztą moja GP tez powiedziała, że mi się brzuch 'traci' bo jestem wysoka..
dodała bym zdjecie, ale nie jestem na tyle zdolna- zawsze mi wyskakuje ze nie doda zalacznika, nie wiem dlaczego.. (któraś pomoze?)
A vo do zakupów dzisiejszych to oczywiście nic nie wybraliśmy :( bo moj maz uwaza ze łóżeczko powinno być drewniane, a wszystko co ogladalismy to jakieś takie ze sklejki było.. ale na pocieszenie kupilam dla Małej recznik- chociaż jedno musiałam kupić, nawet mężowi przypadl do gustu, bo na kapturze ma 'uszy' :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

wiruśka
joasia.G a jak robisz te miseczki? :) pochwal się :)

Roztapiam czekoladę- gorzką, mleczną lub białą. Jak przestygnie to zanurzam w niej nadmuchane małe balony (wcześniej myje je i wycieram). Układam je na folii aluminiowej i wstawiam do lodówki żeby czekolada zastygła. Później powoli spuszczam powietrze z balonów.Miseczki zazwyczaj wypełniam ubitą kremówką, owocami i co tam mam pod ręką:) Dzieciaki uwielbiają:)

Brawo Maritka, to teraz odpoczywaj w domu:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pieknie wygladacie, same sliczne mamy I najważniejsze ze z naszymi maluchami wszystko w porządku :)

intense super Ci wyszły te literki chyba tez takie zrobie. Zdolniacha z Ciebie! Pochwal sie tez drzewkiem koniecznie, ja sie zastanawiam nad takim drzewkiem, ale nie jestem taka odwazna i zdolna wiec skonczy sie na naklejce ;)

durka co u Ciebie? nie odzywalas sie chyba ostatnio.
karolaaa widzialam dzis w Arkadii w mothercare różową wanienke w promocji za 35 zl profilowaną z mini wyżłobieniem na dupke maluszka zeby bezpieczniej sie trzymal i z korkiem do wypuszczania wody :) Wydawala sie fajna.

Moja Julcia też szaleje ostatnio i wypina sie chyba pupka raz z prawej raz z lewej, ale wygląda to tak jak na waszych zdjeciach nie wiem dokladnie jak jest ulozona bo ostatnie usg bylo ponad miesiac temu a nastepne za miesiac 28 lipca, ja nie wiem jak wytrzymam tyle czasu.

Mam jeszcze pytanie do tych z Was ktore juz rodzily czy myslicie ze poduszka pod pupę z dziurka na srodku na krocze moze sie przydac po porodzie silami natury czy to raczej zbedny gadzet? I jak /czy zabezpieczylyscie materac na łóżku przed zmoczeniem wodami plodowymi przed porodem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...