Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Catarisa dziękuję :* nie będę się przejmować choć dalej uważam że to przykre. Na pewno nie dam po sobie poznać że mnie to dotyka i udowodnię że do jej wagi nie dobiję, jest motywacja-będzie satysfakcja.

emimilka ja nie piorę/prasuję teraz. Uważam że to bez sensu bo jest za wcześnie i będzie trzeba ubranka jeszcze raz przeprać, a po co? Zabiorę się za to pod koniec lipca, albo początek sierpnia. I nie mam zamiaru prasować dosłownie wszystkiego, tylko te rzeczy które będą w bezpośrednim kontakcie ze skórą maluszka. Położna mówiła na warsztatach Mamo To Ja że nawet nie trzeba wcale prasować jeśli się pierze w odpowiednich proszkach.

EWA.7 piękna przyszła mamusia z Ciebie ;)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Moja dzisiejsza wizyta u lekarza, skonczyla sie skierowaniem do szpitala :-( tak się balam, rano obudzilam się w zalanej piżamie, najgorsze jest to ze to nie byl mocz, leżę z podejrzeniem przeciekania drog plodowych, na szczęście szyjka cala, a mala ma nadal spora ilość wod... Teraz bd nas obserwować :( co sie będzie dalej dziac

Odnośnik do komentarza

mych88 i dzasti dziękuję za komplement, moja pani gin. jest dosyć młoda, więc może nie miała okazji zostać jeszcze mamusią i ogólnie jest taka"fit":)
Ja dopiero w lipcu mam remont pokoju dla maluszka, a o ubrankach i innych akcesoriach nawet już nie wspomnę, niektóre z Was już pewnie we wszystko zaopatrzone:) Kumpela mnie nakręciła, żeby się nie spieszyć z tymi zakupami, bo później jak coś będzie nie tak to będę ryczeć:( Boże czasami te przyjaciółki to potrafią zdołować. Na mnie czeka pudło z ubraniami po dzidziusiu jej siostry ze Szkocji, ale dopiero w lipcu mi da, żeby nie zapeszyć.
To chyba jakieś zabobony są.
just.jot ile cię kosztował ten kocyk z minki, bo chciałabym kupić dla maluszka, wiele mamuś je kupuje z tego co czytam:)
No i te ręczniczki z Ikei super dla maluszka, ja mam Ikee w Łodzi, więc głównie tam będę się zaopatrywać dla maluszka/ mebelki, akcesoria/, ceny mają przystępne i ogólnie przypadły mi do gustu.
No i w moich pobliskich lumpeksach można kupić fajne ubranka dla dzidziusia, niektóre nowe, więc też się w kilka zaopatrzyłam, np. body.
A tak to czekam na wyprzedaże letnie bo już niedługo i wtedy ruszę w szał zakupów:) Dla siebie i dla dzidzi:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie, ja chyba dziś pierwszy raz dałam sobie za bardzo popalić i w pracy i w domu więc leżakujemy sobie spokojnie już teraz. Cały dzień mam dziwne pulsowanie pod biustem w jednym miejscu, ale wydaje mi się to niemożliwe, żeby Mała się tak specyficznie i wysoko wypięła, żebym to ją czuła.

Co do ciuszków.. pierwszą dostawę już mamy, duuuża torba od przyjaciółki, która rodziła w lutym. Ciuszki maluteńkie (jej córa ważyła niecałe 3kg) i aż nierealne wydaje mi się, że moja Niunia taka będzie. Wszystkie świeżo wyprane, ale i tak będę robić powtórkę w lipcu/sierpniu. Dobrze mieć w rodzinie dużo maluszków, to mało kasy pójdzie na wyprawkę, bo wiele rzeczy dostaniemy. :)
Jak na razie kupiłam tylko proszki i płyny do prania lovela, kocyk (zielony jak jeszcze nie wiedziałam jaka płeć) i oczywiście parę ciuszków bo już nie mogłam się powstrzymać. Myślę też nad butelkami i okryciami kąpielowymi.

Dziewczyny kupujecie kilka butelek 0+ mimo, że planujecie karmić piersią??

Emily trzymajcie się zdrowo! W szpitalu na pewno Wam pomogą.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

kiti
Hej mamusie, ja chyba dziś pierwszy raz dałam sobie za bardzo popalić i w pracy i w domu więc leżakujemy sobie spokojnie już teraz. Cały dzień mam dziwne pulsowanie pod biustem w jednym miejscu, ale wydaje mi się to niemożliwe, żeby Mała się tak specyficznie i wysoko wypięła, żebym to ją czuła.

Co do ciuszków.. pierwszą dostawę już mamy, duuuża torba od przyjaciółki, która rodziła w lutym. Ciuszki maluteńkie (jej córa ważyła niecałe 3kg) i aż nierealne wydaje mi się, że moja Niunia taka będzie. Wszystkie świeżo wyprane, ale i tak będę robić powtórkę w lipcu/sierpniu. Dobrze mieć w rodzinie dużo maluszków, to mało kasy pójdzie na wyprawkę, bo wiele rzeczy dostaniemy. :)
Jak na razie kupiłam tylko proszki i płyny do prania lovela, kocyk (zielony jak jeszcze nie wiedziałam jaka płeć) i oczywiście parę ciuszków bo już nie mogłam się powstrzymać. Myślę też nad butelkami i okryciami kąpielowymi.

Dziewczyny kupujecie kilka butelek 0+ mimo, że planujecie karmić piersią??

Emily trzymajcie się zdrowo! W szpitalu na pewno Wam pomogą.


Ja też zaoszczedze na wyprawce - siostra rodziła pod koniec listopada i mam juz popakowane kartony z ubrankami - jej mała mierzyla 50 cm.. do tego łóżeczko - które w sumie ja jej po swoim oddalam - przewijak, wanienka, ręczniki kąpielowe zostanie dla naszej małej :) jedyne co dokupimy to kosmetyki, drobne akcesoria, butelki, kocyki no i wózek ale to na końcu ;)
Ja tam butelki kupuje, bo patrząc po pierwszym dziecku za długo nie karmilam a i dokarmiac musiałam butla, bo się nie najadal..

Odnośnik do komentarza

Tak lepiej mieć taką butelkę bo to różnie bywa. Brodawki mogą być tak wymęczone że trzeba będzie odciągnąć i z butli podać. Czy chociażby podać jakąś herbatkę z kopru włoskiego na kolki. Zastój pokarmu itp. Później niepotrzebne nerwy są jak nie ma pokarmu dziecko płacze w niebogłosy i trzeba szybko kombinować a nie ma nikogo pod ręką co by mógł do sklepu lecieć.
Ja kupię i butelkę a nawet 2 i mleko modyfikowane chociaż 1 kartonik na wszelki wypadek.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Emily 3mam kciuki, będzie dobrze :)

2 Butelki napewno i ja kupie, bo dobrze mieć jak nie do herbatki,glukozy to do mleka, tak jak mówicie różnie bywa ;)

Just.jot też tak miałam w planie zrobić
Wyprać/prasować, do pudeł i do szafy
Myślę więc ze tak zrobię a później może tylko zelazkiem poprawię

Prasowanie w moim działaniu nie ma na celu utrzymania sterylnosci ale chcę by ubranka wyglądały ładnie,schludnie
Nie chce by były wymietolone a pewnie takie zostaną po praniu ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...