Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, czy ktoras z Was ma duze wybrzuszenia w pachwinach? Ja mam z jednej strony cos jak przepuklina. Z drugiej mialam 15 lat temu przepukline i wstawiali mi siatke wiec nic mi nie wyszlo. Nie boli to, tylko czuc ucisk.

niezle jestem zakrecona. Zmylam dzis makijaz balsamem na brzuch ciazowy;) Lepiej poszlo niz mleczkiem

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny. Wy jak zwykle po obkupywane. Ja dzis tez buszowalam po miescie. tylko, ze mieszkam w malym miescie i nie mam az duzego wyboru sklepow. Ale w Biedronce kupilam dzis 3 szt.bodow dla malego. Leginsy ciazowe maja tam tez fajne. Tez kupilam, a moj mi wyslal foto co dzis mi kupil w Niemczech.heh i akurat tez leginsy tuniczke i spodnie dresowe. Ciekawe tylko czy trafil rozmiarem. Pozatym dzien ok. Ale gdzie ten piekny maj? Jestem z pomorskiego a tu za oknem dziwne rzeczy sie dzieja. Slonce deszcz wiatr :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3k0s37l6kb4bn.png

Odnośnik do komentarza

Kurczaki, konto mi sie wylogowalo, a nie chce sie jakos dziwnie zalogowac na telefonie -.- to ja, to ja-wiruśka!

kurde dziewczyny, Was nadrobić to jest kosmos :) a nie czytałam tylko od wczoraj z racji nawału nauki.. a dzisiaj już sobie odpoczywam w gorach, tylko co mi z tego odpoczynku, skoro jutro komunia.. ale no.. może zjem coś dobrego!! :p

i w ogóle.. MAM OCHOTĘ NA ARBUZAAAAA! normalnie mnie skręca..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to Dzień dobry Mamusie ☺u nas ladnie, slonecznie. Zapowiada się calodzienny grill nad jeziorem.
Wczoraj znów się przestraszyłam, znów wydawało mi się , że mam nisko szyjke macicy, do tego twardy i bolacy brzuch. Dziś już chyba lepiej, jutro na szczęście idę do lekarza.
Miłego, ciepłego dnia☺☺

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

Karola6
Biedna moja kochana... :-* Przez te podobieństwa jakos czuje się z Toba najbliżej tu na forum :-)
Ja tez mam juz duzy brzuch,wprawdzie nikt mi nic jeszcze nie mowil złośliwego,ale czuje ze niedługo się zacznie. Ludziom się wydaje ze 6 misiecy ciąży nic nie widać a tu wręcz odwrotnie. Ja mam podobnie z córką ale odkąd w przedszkolu panuje wszawica to przestałam ja puszczac i zawsze to godzina dwie snu więcej. Ja mam za to dola remontowego. Wczoraj się prawie popłakałam bo juz mam dosyć tego syfu,robią nam teraz gładź. Ale do konca remontu jeszcze hoho! Moze nawet dwa miesiące. Wiec się zalamalam ze dwa miesiące w syfie i jak ja to posprzątam? A jak posprzątam to zaraz do porodu i tyle se naodpoczywam w ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

JustiSia, ja ostatnio podobnie myślałam:-) Czasem mi sie wydaje, że tylko ja mam pokręcone poglądy na jakiś temat, a potem się okazuje, że nie jestem sama;)Zreszta doświadczenia z pierwszym dzieckiem to już w ogóle. Jesteś pierwszą osobą która miała podobnie. Wszyscy naokoło chwalą się, że im dzieci śpią prawie całą dobę. Gorzej jak narzekają, że sie nie wysypiają, bo im noworodek idzie spać o 20 i spi do 7 z jednym karmieniem.Wrrrr....!

Odnośnik do komentarza

Też codziennie wcinam arbuza, bo po nim nie chce się tak pić no i hamuje mi chęć na słodycze, przynajmniej troszkę.

JuStisia u mnie też końca adaptacji poddasza nie widać. Dopiero kładą tynki a jeszcze ścianki działowe, instalacje, podłogi, wszystko! Chyba nie ma szans żeby się wyrobić...
Mężowi też coś nie idzie ze zmianą pracy, więc nawet nie wiemy gdzie będziemy mieszkać :/
Ale staram się o tym nie myśleć i zakładam że jakoś to będzie. Zawsze jest.

Dziś miałam sen związany z maluszkiem. Śniło mi się że karmiłam piersią i kompletnie nie umiałam go do cyca przyłożyć a on nie chciał ssać. A później chciałam go przewinąć, rozbieram a tu pielucha na lewą stronę... ;)

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Arbuzy też jem kilogramami.w biedronce są pyszne jak się dobrze wybierze.
Z tymi wszami to tez mamy masakre. Zimą to już sanepid naszym przedszkolem się zainteresował. Teraz znów od miesiąca wisi kartka żeby sprawdzać dzieciom głowy. U nas na szczęście nic nie było, ale denerwuje mnie to, że po spaniu dziewczynki ustawiają się w kolejkę do czesania. JEDNYM GRZEBIENIEM! Masakra.

Odnośnik do komentarza

A co do remontu to i tak macie dobrze, bo już trwają. My wymieniliśmy okno w sypialni, jeszcze nie jest obrobione, bo czekamy aż nam spuszczą wodę z centralnego(mieszkamy w bloku), bo będziemy wymieniać kaloryfer. Do tego gładziowanie ścian, wymiana drzwi z wykuwaniem większej wnęki pod nie... Już teraz robi mi się słabo na myśl o tym syfie w mieszkaniu. Najgorsze, że mój nie-mąż wszystko chce robić sam, a uczy się dopiero jak zacznie robić;-) Robi super, ale czasem dłużej. No i dwa dni w tygodniu jest w domu. Nie wiem czy do września się wyrobi:( Dlatego nic jeszcze nie szykuję

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamusie ;)
My już po porannej kawce,teraz ogarniemy troche i jedziemy do moich rodziców także bedzie cały dzień na świeżym powietrzu i grill pierwszy w tym roku.
U nas remont się niby skonczyl zostały wykonczenia takie jak listwy podłogowe i pomalowanie sufitu w kuchni i przedpokoju. Ale u nas remont trwał od lipca 2014, nowa instalacja elektryczna rury od wody,wełna na sciany i plyty kg generalny remont mieszkania robilismy.także wiem o czym mowicie ;) bo do tej pory nie mam błysku w mieszkaniu ;)) miłego dnia, u nas pochmurno ale widać jakieś przejasnienia ;))

Maks 12-09-2015 godz 21;15 cc
/3700g 58cm. http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzjw4zec65qcsg.png]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...