Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Patula ale słodki uśmiech :) i nóżki boskie, mój Kubuś też ma takie fałdki albo i jeszcze większe :D uwielbiam je!!! <3 :)))<br /> Przykro że musiałaś zrezygnować z kp
Muminkaa Tomuś robi zarąbiste minki :)
Blanka nie dobijaj mnie, skoro Ty tyle ćwiczysz i narzekasz na swoją skórę to ja ze swoją skórą i swoim słomianym zapałem do ćwiczeń chyba nigdy nie wrócę do kondycji sprzed ciąży
Aka83 ale masz fajnych chłopców!
ckasia86 u nas nigdy nie ma zasypiania przy cycku. Wieczór cycek, później kąpiel i do łóżeczka.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

JoasiaG zyczę żeby ten ząb w końcu wyszedł bo wyjątkowo Was męczy. Gratuluję treningu ja 2 dni tdmu zrobiłam skalpel to do dziś ledwo chodzę:)

Paula współczuję wyjazdu męża dobrze że nie jesteś sama. Super slodziutka córcia a takie fałdki na nóżkach uwielbiam :)

Muminka dajesz do tego kaszkę ryżową czy mleczno ryżową. Tomuś model stylizacja że ho ho ;)

Aka83 u nas jeden ząbek od zarysu wyszedł w 5 dni drugi z 8. A chłopaków masz super. Ale chyba w ogole do siebie nie podobni.

MarAla współczuję zjazdu ja bym chyba teraz tyle na uczelni nie wytrzymała. Ja żeby się wbić e suknie mam tylko miesiąc bo chrzciny na święta i w ogóle nie wiem na jak grubo się ubrać a to już tak mało czasu :(

Kiti u nas też dziś ciężki dzień mały nie spał prawie wcale i marudzi. Może taka pogoda a jutro bedzie lepiej. Tego sie trzymam :)

Ja miałam dziś wychodne na zakupy. Kupiłam sobie buty córkę trochę obkupiłam . I Bartuś dostał pierwsze buty:) kupilam też taki jogurcik nestle w rossmanie. Podawał ktoś już? A dajecie np skórki od chleba czy chrupki kukur. Bo mój uwielbia. Miłej nocki.

Odnośnik do komentarza

Muminkamiało być bezmleczna bo bezpieczna pewnie jest.
kasiatkojak spojrzę na fotki starszego jak był jiemowlakiem to są identyczne, tylko Marcel ma jaśniejsze włoski i brwi.
No to oby w ciągu tyg. Coś się wykluło z tych dziąseł bo dostanę świra!Poza tym nie wiem czy jakiegoś skoku nie przechodzi bo dziwnie się napina i denerwuje jak wcześniej.
Dzięki Dziewczyny za komplementy odnośnie chłopaków.
Mój właśnie zasnął ale nie sam od razu.maz musiał go wziąć na chwilę ręce, poza tym zaczyna ki się krztusi.w przy butli jakby był głodny choć godz wcześniej butli nie chciał.
Jutro kupie ta Camile,bo dziś na noc dałam trochę ibum forte.
dobranoc dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Sebus sie obudzil. Probuje go uspic bez cyca...
Dzisiaj tez juz chwilami myslalam ze oszaleje bo nawet na rekach bylo zle i nawet pilot od tv nie byl interesujacy. Kiedy ten skok sie skonczy?
Camilie mozna korzystnie kupic na gemini.pl. ja kupowalam duze opakowanie 30 szt i wyszlo duzo taniej za szt niz przy 10 szt.
MarAla podziwiam za studia:) mi by sie juz teraz nie chcialo.
kasiatko fajnie ze zakupy sie udaly. Ja sobie obiecalam ze zadnego fajnego ciucha sobie nie kupie dopoki nie zejde do rozmiaru 38. A trampeczki cudne:)
mycha mi sie skora bardzo pogorszyla juz po 1 ciazy, a wtedy bylam mloda i glupia i nie nawilzalam tyle ile powinnam. A teraz tak spuchlam i przytylam ze teraz mi wszystko wisi. Jakies zabiegi by mi sie przydaly
Patula wspolczuje wyjazdu meza. Ja bym tego drugi raz nie przezyla. Raz wyjechal na 2 mc jak sie spotykalismy i ze stresu przytylam 5 kg przez ten czas. Obiecalam sobie ze nigdy wiecej. A gdybym jeszcze miala mieszkac z mama albo tesciami to bym oszalala. Za bardzo mnie draznia.
Martucha fajnie ze odzyskasz meza:)
Aka brawo ty za mobilizacje do cwiczen:) ja sobie obiecalam ze nie zamienie sie w zaniedbana pania domu i przynajmniej te cwiczenia to cos co robie dla siebie.
Nie slyszalam o tym zabiegu.
joasiaG jeszcze bedziesz miala taka pupe ze hej:) zaraz maz nie wytrzyma i Szymus bedzie mial rodzenstwo szybciej niz myslisz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Hej, hej u nas tylko ksrmienie o 2 i spaliśmy aż do teraz. Na razie Szymek nie woła o cyca, bawi się w łóżeczku więc mogę spokojnie robić śniadanie. A jak u Was noc?

Kasiatko super buciki też chyba zaglądnę do pepco. Też miałam robić skalpel ale w sumie najbardziej chodzi mi o pupę więc na razie Mel wystsrczy:-)

Aka ja już też czekam na tego zęba jak na zbawienie bo naprawdę daje w kość.

Blanka jak noc? Mam nadzieje że Sebuś ładnie spał. Póki co to Szymkowi się bardzo spodobało jak ćwiczę, siedział wczoraj w wózku i chichrał się jak szalony. Mąż zadowolony bo kilka razy pytał czy nie zacznę z nim ćwiczyć, tyle że on robi serię 3 godzinną raz w tygodniu. Mam nadzieje że za kilka tygodni będzie widać efekty :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

JoasiaG warto wybrać się do pepco bo wiosenna kolekcja super :) chociaz zawsze uwazam że dla chłopców jest mniej jak dla dziewczynek.

Blanka a ten skok to już nie za nami? Bo on niby do 26 tyg. Ale też wolę na to zrzucić bo u nas noc tragedia 4 pobudki z tego 2 karmilam bo nie dało się oszukać.

Emiska kciuki zacisniete :)

Ja ogarniam szybko chatke potem obiad dla M. Dzisiaj znow ćwicze bo nic nie boli a potem mam nadzieję na godz podrzucić moje prusaki do taty i iść do koleżanki na kawę;) a no i planuje dac Bartusiowi mleczny deserek - zobaczymy co on na to :)

Odnośnik do komentarza

witajcie.
emiska81 kciuki zaciśnięte bardzo mocno.

u nas noc fatalna pobudka co 2 h i o 4 lub 5 w końcu wzięłam go do łóżka i dalam cyca .jak zasnął to odłożyłam do kołyski.

chata w miare ogarnieta i zaraz zawoze Janka do mamy na spacer a w tym czasie ide do pacjentów na masaż:) pogoda dzis dopisuje wiec i energii jest troche więcej

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza
Gość MarAla86

Emiska trzymam kciuki!

U nas w nocy znowu cztery pobudki i cztery karmienia i o 6.15 obudziła się całkiem. Wczoraj popołudniu i wieczorem była strasznie marudna, cały czas płakała. Ja od 9 na wykładach z zapalkami w oczach.... Ja miłego dnia wrzesniówki

Odnośnik do komentarza

Po ibum spał od 22do 4później mleko wypił bez problemu i do 6bo później już co chwile jechał i się kręcił.orzetrzymala tak ze smokiem do 8wtedy otworzył oczy.
blankaten skok to chyba pomiędzy 5a 6mies ja myślałam że to u nas teraz a Marcel z 29.09
joasiato dobrze Ci spał.dawalas na noc Camile?
emiska przykro mi że masz takueproblemy już w tym wieku.....czy w rodzinie ktoś też na problemy z tarczyca?U teściowej wszystkie 3siostry z problemami tarczycy,teściowa chyba już jej nie ma. . Trzymaj się!ważne żeby w porę zareagować.
My właśnie na spacerku Mały od razu zasnął.kurcze w gondoli już ma przykurczal nóżki,muszę wyciągnąć spacerówke.
Ja na obiad karkówka z ziemniakami z Knorr,już naszykowane tylko do piekarnika włożyć.
Dziś mój Marcel wypił po 4h butli tylko 40ml mleka i to zimnego.....reszta do wylania tragedia

Odnośnik do komentarza

U nas standard koło 3 karmienie i 7. W sumie narazie nie będę z tym walczyć jedno karmienie to nie tragedia. Może z czasem sam z niego zrezygnuje i przespi cała noc :)

Drzemka na tarasie byla.
Czekam aż bułeczki podrosną i do piekarnka:) dzięki za przepis. Wczoraj robilysmy u siostry a dziś sama robię.

Mam już z góry zapowiedziane ze jak moja siostra pojedzie do szpitala rodzic to mam się do niej przeprowadzić z małym jej starszej cory pilnować. Już się boję....! :-)

emiska będzie dobrze!
MarAla powodzenia na wykładach :) to kiepsko jak 4 razy
aka mój Staś z 28 i też marudny jakiś dziwny się zrobił, czasem nie wiem o co mu chodzi ale na szczescie nie ma dłuższego płaczu. Ząbków też nie więc wszystko składam na skok.
JoasiaG jak skóra u Szymka? Lepiej? Staś cały czas na nutramigenie ale ciągle robią mu się takie ogniska suche i czerwone. Maść już nam się kończy a wizyta dopiero 21 ciągle emoliumem smaruję.
GosiaM to też nie ciekawa noc...
Też chętnie poddalabym się masazowi :)
kasiatko też wybiorem się do pepco ale czekam na wypłatę i lepszą pogodę :)
Blanka raz lepiej raz gorzej z tymi nocami. Właśnie siedzę na gemini i zapelniam koszyk :) teraz Camilla jest mała różnica w cenie za sztukę za małe a duże opakowanie.
To z ta waga i z tego co pamiętam jesteś wysoka i nie miescisz się w 38? Nie możliwe
Patula współczuję wyjazdu, ja po pierwsze oszalalabym z nudów i tęsknoty wkurzasz mnie to wkurza ale jest codziennie

Skalpel zrobiony. Mój syn się znudził patrzeniem i w połowie zasnął znowu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Trening zrobiony, sernik już stygnie, będzie na deser. Szymek usypia a ja biorę się za obiad.

Gosia oj to coś sie Janek zepsuł no ale dobrze że idziesz do pacjentów to trochę odpoczniesz.

MarAla czyżby zęby? Trzymaj się na wykładach:-)

Emiska może uda Ci się możliwie szybko zapisać na tą biopsję. Bądź dobrej myśli :-)

Aka camilie podawałam około 17, później już nie smarowałam żelem i ładnie usnął. Czytałam że przy ząbkowaniu dzieci mogą nie mieć apetytu więc może Marcel dlatego tak mało zjada.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

KingaM hmm raz lepiej raz gorzej. Zauważyłam że te zaczereienienia zaostrzają się pod wpływem ciepła s to oznaczałoby że faktycznie skóra jest niedojrzała i trzeba przeczekać. 23.03 idziemy do alergologa i zobaczymy jak wyniki, czy młody ma alergie czy nie. Cały czas myję go atoperalem i nawilżam alantanem.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

JoasiaG a jakie badanie zalecił alergolog? Z morfologii będzie wiadomo? czy jakieś dokladniejsze? My nie mieliśmy jeszcze może dlatego że wtedy był za maly? Nutramigen zalecila na podstawie zmian skórnych. Może to też bardziej skóra atopowa a nie alergia pokarmowa.
A mówiłeś jeszcze ze maść robiona mieliście jaka?już nie stosujecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Czasami was podczytuję, jako październikówka, ale teraz mam problem i może u was też się komuś coś takiego przydarza.
Moja młoda, od kilku tygodni jest cały czas nakręcona i zmierzła niesamowicie. Wyrywa się przy jedzeniu, uśpić się jej za nic nie da mimo, że zmęczona, cały czas jęczy i marudzi i ogólnie rzecz biorąc zrobiła się okropna. Do tej pory (zanim się odmieniło) sama usypiała w łóżeczku i ogólnie była spokojna. Teraz diabeł wcielony. Ma już 2 zęby, na które do tej pory zwalałam winę, ale ona jest z dnia na dzień coraz gorsza. Nakręcona jak katarynka i np. już prawie usypia, ale zaczyna się rzucać, machać rękami i po spaniu. Noce raczej są ok, bo jak zaśnie koło 20 (z większymi przebojami, albo czasem bez) to dosypia mi do 4-6. Ktoś coś poradzi? Bo już nad ADHD się zastanawiam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...