Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci spią od godziny,wiec dzien zakonczony. Codziennie sobie mowie,ze mala juz dzien starsza. Czekam az bedzie wieksza,taka chociaz sama siedzaca,bardziej kumata.
Tez Was podziwiam z tym sprzataniem. Ja to szczerze nawet za mycie okien sie nie biore. No chyba ze w sobote bede miec wene. Ja juz dawno odpuscilam zabijanie sie dla porzadku. Mam inne prace i zmartwienia. Kiedys bylo inaczej. Troche wyluzowalam. Nie to ze jestem brudasem,bo mam dwa koty i gdybym nie odkurzala co dwa dni to bylo by tragicznie,wiec prosze sobie nie myslec ;)
Ja mam bardzo duza gondole pojezdzimy do wiosny. Potem wyjme spiworek welniany i bedzie miejsce. Mysle ze maj kwiecien sie przesiadziemy w spacerowke. Ale juz nie tą z wozka 3w1 tylko taka lekka,bo mam po starszej. Ta duza jest tragiczna. Ale ja mam stary wozek Tako. Wiec jeszcze nie robili takuch wypasionych jak Wy macie w tych nowych modelach.
Nic ide spac. Choc moze przystawie sie do meza ;P
Spijcie dobrze dzieciaczki...nie budzcie mamuś co 2 godziny ;))

Odnośnik do komentarza

Marika spróbuj tak: jak będziesz odciągać to musisz myśleć o małej, najlepiej w skupieniu wyobraź sobie ze ona pije. Albo patrz na nią wtedy. Jak nie będzie pomagać to przerwij odciąganie i podrażnij skutek palcami imitując ssanie i dalej wyobrażaj sobie małą. To może potrwać i ze 2 minuty. Powinno Ci wtedy naplynąć mleko tak jak podczas karmienia. Ja mam laktator ręczny i zawsze odciągałam 30,gora 40 i to musiałam się naprodukować. Raz przypadkiem wpadłam na ta metodę. W taki sposób odciągam spokojnie 120 z jednej piersi ,moj rekord to 180 z prawej ;) ale musi Ci mleko naplynąć (mrowienie)
Blanka mam nadzieje ze to skok. Bo jeśli to nie to, to dziecko się mi popsuło. Cały dzień bazowałam na wciskaniu smoka, wtedy był spokój. Tylko ze co kilka minut wypluwał lobuziak i tak w kółko. Ostatnio wcale smoczka nie chciał, bawił się palcami. Dzisiaj zachowywał się tak jakby ten smoczek to jego być albo nie być.

Zapomniałam się Wam pochwalić - wczoraj podczas kąpieli pierwszy raz cała łazienka była mokra hihi tak Kuba pracował nóżkami, moja mała żaba :D

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marika888

mycha88 ostatnio tak się wizualizowalam ze prawie cała butlę mleka bym małej na głowę wylała, karmiłam ja z jednej i chciałam w tym samym czasie odciągnąć drugą a ta malpica zaczela mi za wężyk ciągnąć. Ale spróbuję jutro z tą autosugestia :D

Odnośnik do komentarza

Aniamamaolka ozdoby piekniutkie zazdroszczę kreatywności i zdolności ja niestety nie mam ręki i pomysłów do takich rzeczy :(
Tak czytam o tym ze juz wchodzicie w ciuszki sprzed ciazy a ja aż sie boje sprawdzić :( do zeszłego piątku regularnie ćwiczyłam z Ewcia ale mała złapała przeziębienie które ciągnie sie do dziś :((( dziś na kontroli lekarka usłyszała coś w oskrzelach wiec mamy sie jeszcze pokazać we wtorek , na razie bez antybiotyku ale duzo inhalacji i dupa z zakupów świątecznych bo nie mam jej z kim zostawić a z nią w te dzikie tłumy to teraz nie bardzo :(( ja i maż tez zreszta chodzimy z anginą wiec ćwiczenia i Sprzatanie narazie odłożone do nie wiadomo kiedy... Okna to chyba na Wielkanoc dopiero zdążę umyć :/// moja Laurka dziś w końcu nauczyła sie przekręcać z brzuszka na plecki :))) spokojnej i przespanej nocki Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza

witam kochane:)

u mnie juz brak zapału odnośnie świąt:( najchetniej nie wychodzilabym z łóżka. moze w weekend sie cos zmieni bo i zakupy swiateczne i choinka i m. ma wolne :)

mnie martwi ta gondola, bo Janek juz prawie na styk a gdzie koniec zimy....tzn nie wiem tez do kiedy sie wozi w gondoli?

stroiki piękne! przepiękne::-*

blanka slicznie wyglądzie

joanna89 . xxs? lo matko! w życiu nie mialam takiego rozmiaru. bo ja z tych grubokiscistych niestety:' -( choc nie moge narzekac bo u mnie z xxl sprzed ciazy teraz mam m a czasem s :-))

Janek rosnie jak na drożdżach bo ma juz 7,5 kg i 67 cm a tu dopiero 10 tydzień. jak tak dalej pojdzie to przerosnie tate:-)) wiec musimy mu spiochy kupic bo zostaly tylko jedne na styk. ale msm frajdę bo tak mało kupowalam mu ciUszkow, tyle dostalismy

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Antol spi, a matka sie juz obudzila i czeka, zeby przystawic do cyca :-)
Mycha88 masz racje, ze jak sie mysli o dziecku to odciagajac lepiej mleko plynie. Sama tez wpadlam na to przez przypadek ogladajac zdj w tel, ktore robie malemu.
marika888 powaznie z tym sprzataniem, pychiczna jestem, wiem-uawiadamiam to sobie np. jak wracamy ze spaceru, Antek spi a ja jak wariatka rzucam sie na odkurzacz i mopa! :-p
aniamamaolka przepiekne ozdoby. Ja lubie podziwiac takie rzeczy, ale sama nie mam takich tematycznych pierdołek, chionka i maly stoik na stol. Zrteszta cale swieta poza domem spedzamy bo u moich rodzicow wigilia i pierwsze swieto, drugie u tesciowej.
Oooo maly sie obudzil!

Odnośnik do komentarza

karolinek kuoa co 5 dni , o matko, to na prawdę musi byc po pachy :)
Blanka ślicznie wyglądacie a jeśli chodzi o gondolę to mamy babydesign i Julka ładnie sie miesci w kombinezonie i śpiworku wełnianym jeszcze trochę miejsca jest ale myślę ze juz w marcu przesiadziemy sie do spacerówki razem ze śpiworkiem wełnianym
mycha super ze Twój maluch lubi pływać, moze zapiszcie sie na basen dla niemowląt, my sie wybieramy w lutym
aniamamaolka zdolniacha z Ciebie, rewelacyjne te stroiki, orzechowa kula jest moim faworytem
GosiaM w takim razie udanych zakupów dla Janka, sama przyjemność kupować ciuszki dla swojego bobasa :)
Kasiek brawo dla Laury! Julcia jeszcze nie zalapala przewracania na plecki.
Joasia G super że jedziecie do Twoich rodziców na pewno beda udane świeta. Jak Cię znam to pewnie prezenty zapakujesz po mistrzowsku :)

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę chudzinki! U mnie 72 i ani drgnie!
Szczęśliwa u mnie też ostatnio jakiś kryzys. Czuje się mega nieatrakcyjnie, nie znoszę patrzeć w lustro. Może fryzjer pomoże.

My właśnie przyjechaliśmy do moich rodziców. Ja i Janko już zostajemy do Świąt.

Podziwiam Was za takie sprzątanie. Ja staram się utrzymać jako taki porządek. Ale mam wrażenie że na 40 metrach to bałagan się sam robi i to jakieś 15 minut po posprzątaniu. Do tego mój mąż z tych niesprzątających, talerzyka do zlewu nie wstawi, a skarpetki rzuci tam gdzie zdjął.

aniamamaolka śliczne stroiki !

Co do gondoli to u nas też dużo miejsca już nie zostało. Mam x-landera.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Drugie karmienie...Blanka czyzby Sebciu pieknie spal? :-)
Chani myslalam, ze dieta bez nabialu pomoze mi latwo zrzucic ost kilogramy po ciazy, a tu nic...niby slodyczy nie jem bo we wszystkim mleko lub jajo, ale w zastepstwi pije inke z cukrem i oczywiscie znalazlam batonik, ktory mozna corny z zurawina :-) to wcinam, dodatkowo zawiera slod jeczmienny dobry na laktacje takie usprawiedliwienie :-P
A wlasnie...ost zauwazylam, ze jak wyciagam Antka z kapieli i lezy w reczniku to, ma takie zasinienie wokol ust. Moze, ktoras z Was tez przyuwazyla u swojego maluszka?
Wczoraj pojechalam do pediatry bo wydawalo mi sie, ze maly ma kaszel i chcialam, zeby go osluchal. Wszystko dobrze, a odnosnie tego zasinienia to reakcja na zimno...tak powiedzial. Wogole musze powiedziec, ze bylam u trzech pediatrow/neonatologow i zaden jakos szczegolnie nie przypadl mi do gustu. Wiem, ze jestem przewrazliwiona na punkcie syna, ale chcialabym miec lekarza, ktory zrozumie moje obawy, wytlumaczy, a nie tylko rozbawiony pytaniem zdawkowo odpowie. Kurde to jest moje pierwsze dziecko i bede pytac bo po prostu nie wiem, a nie chcialabym pozniej uslyszec "to gdzie Pani byla, nie zauwazyla tego czy tamtego"
Ide dalej spac...i tak sobie mysle, ze rozmroze zapas mleczka i tatus jedna noc bedzie wstawac do synka

Odnośnik do komentarza

szczęśliwa u mnie dokładnie to samo z tą dietą. A odchudzać się w trakcie karmienia nie wolno bo z czegoś to mleko musi się robić, widzę różnicę w takie dni kiedy mało jem. Na prawdę nie wiem kiedy i jak ja te kg zrzucę.

Co do lekarzy masz racje. Ja też nie spotkałam jeszcze fajnego pediatry któremu mogłabym zaufać.

Mówisz o rozmrażaniu mleczka a ja właśnie spróbuje zrobić zapas na 2 dni świąteczne. Jak myślicie jak długo jedzonko utrzymuje się w mleku? Odstęp 12 h wystarczy?

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Chani zazdroszczę Ci tych wyjazdów do mamy. Ja chciałam żeby mąż zawiozł mnie na kilka dni z Małym to się nie zgodził bo stwierdził że nie mam chyba serca żeby mu syna zabierać na tak długo ooo.
Też się zastanawiam z tym mlekiem, mam już zamrożone 3 porcje na święta i dumam czy jeszcze mrozić czy wystarczy eh.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

marika fajny pomysl na spedzenie urodzin meza:) mam nadzieje ze wszystko sie uda! Ja juz sie nie moge doczekac kiedy pojde na nowe star wars!

joannato Ty jestes szczuplutenka! Tyle to ja wazylam po pierwszej ciazy a 60kg to teraz moja wymarzona waga:) moze sie uda:) zostalo 8-9 kg.

szczesliwa niestety Sebus mi nie zrobil takiej niespodzianki. Forum mi sie w nocy zacielo i nie moglam napisac a bylam zbyt zaspana zeby kombinowac z naprawianiem tego.
A co do pediatry to szukaj az znajdziesz:) ja mam fajna lekarke. Wiele rzeczy jej pielegniarka mowi mi przez telefon zeby zaoszczedzic przyjezdzania i siedzenia wsrod chorych dzieci. Lekarka nie miala krzywej miny ze szczepie na nfz i usmiechala sie ze jest taki grubiutki ze wyglada na 5-6 mci do schrupania:)
A od inki to ja sie uzaleznilam:) nigdy nie pilam nalogowo kawy, raczej rzadko popoludniu i to rozpuszczalna a inka mi teraz tak smakuje:) jeszcze kupilam sobie w lidlu spieniacz do mleka i sobie spieniam i sie ciesze jak glupia:)

chani idz do fryzjera! Moze poczujesz sie lepiej:) a to sprzatanie i porzadek w domu jest przereklamowane. Ja umylam okna i do reszty mi sie nie spieszy.

karolinek nastepna szczuplutka! Ja po pierwszej ciazy tez po tygodniu wazylam tyle co przed a teraz nie chce mi zejsc waga.

mycha to fajnie ze tak plywa:) ja przez ti chlapanie zaczelam go kapac na brzuszku i jest wniebowziety!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

aniamamaolka super! Też miałam w planach coś fajnego zrobić ale kiedy przy tym Łobuzie :) wymiatają te choinki z czego to, z szyszek?
Marika daj znać jak efekty autosugestii ;)
joasiaG juz jak byłam w ciąży to było wiadomo ze albo piłkarz, biegacz długodystansowy, albo pływak będzie, tak dawał czadu kopniakami! Właśnie miałam pytać ostatnio czy coś tam produkujesz świątecznego :)
Nieesiachętnie bym z nim poszła na basen, sama kocham pływać a z takim maluchem to by była frajda :) musze się dowiedzieć czy w jakimś mieście niedaleko jest basen odpowiedni dla takiego malca, może znajdzie się w Bielsku.
Szczęśliwa, chani współczuję Wam tych diet!

Tak sobie teraz myślę że pomęczyłyśmy się latem w ciąży ale chociaż cała zima nam została na ogarnięcie ciał a pomyślcie jakbyśmy tak urodziły np w maju. Wyjdź później taka porozciągana w letniej kreacji, nie wspomnę o stroju kąpielowym.

My mamy wózek tako acoustic i na szczęście nie mamy problemu z miejscem, gondola nam powinna spokojnie starczyć do wiosny albo i dłużej ;)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Mycha u mnie produkcja ruszyła jeszcze w listopadzie. Trochę dekoracji porozdawałam już po rodzinie a w domu zostały mi bombki z wlóczki, sizalu, skorupek, tasiemek plus kilka choinek. Cieszę się bo moge teraz tworzyć z Szymkiwm, mam go na kolanach a on gapi się jak w zloto w to co mamusia w rękach trzyma. Także rośnie mi mały pomocnik więc może za jakiś czas będziemy nagrywać razem:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...