Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!
Moja 7 tyg corcia tez ma klopoty z kupka robi co 5 dni ale ona placze w tym dniu co ma zrobic lekarze twierdza ze to nic zlego bo jest na piersi ale moj starszy syn tez jadl tylko cycusia i robil po 6 na dzien.Joanna wszystkiego dobrego Twoja Laura ma takie bystre oczka jak moja kruszynka

Odnośnik do komentarza

w końcu działa! przynajmniej u mnie!
banana kiecka genialna! Gdzie kupiłaś? Pochwal się, bo sama poluje na coś w tym stylu właśnie na chrzest i na święta ;D
Catarisa, joanna89a, Ewa boże te Maluchy nasze są CU-DO-WNE, GENIALNE I W OGÓLE PRZEKOCHANE!!
Asia no więc ode mnie też najlepsze życzenia! Spełnienia kolejnych marzeń i nie narzekaj, że się postarzalas tylko mów, że nabrałaświat doświadczenia :) STO LAT :*

Ja dzisiaj krótki spacer, bo jedynie 1.5h ale prawie 7 km zrobione, także nie mam wyrzutów sumienia pod względem kilometrow.. ale że tak krótko czasowo to wyszło to właśnie oszukuje moje dziecko i stoi sobie w wózku na tarasie a ja na szybko gotuje makaron, bo w końcu trzeba coś jeść ;D zobaczymy ile się tak da oszukiwać :p

monthly_2015_10/wrzesniowki-2015_38256.jpg

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

joanna89a wszystkiego najlepszego! Oby więcej w Twoim życiu takich spełnionych marzeń jak Laura:)

U nas szalony tydzień..wszystko na raz! Malowanie, sprzątanie, szykowanie jedzenia; jutro chrzest Domiśki:) już się nie mogę doczekać kiedy usiądę i odpocznę. Na szczęście dzieci są grzeczne. Starszak zajmuje się sobą, albo pomaga (niestety dziś to się źle skończyło..pojechał z mężem sprzątać na cmentarz i chwila nieuwagi i podbiegł do jakiegoś pomnika i chwycił za palący się znicz i rączkę sparzył:( teraz biedaczek śpi) Dominika- hmm chyba podmienili mi dziecko w tym tyg. Tylko śpi, je i leży sama. W nocy po 10h przesypia, ostatnio to ją sama obudziłam, bo już 12h myknęła. Na szczepieniu wczoraj nie byliśmy, bo przed chrztem nie chcieliśmy ryzykować, żeby jakiejś gorączki nie miała lub coś takiego. Pogoda u nas też dopisuje, aż szkoda mi siedzenia w domu..ale nawet czasu na spacery nie mieliśmy.

Pozdrawiamy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!kilka dni sie nie odzywałam bo mieliśmy szczepienia i Mati dal mamie nieźle popalić (za pamięci Joasiu samych szczęśliwych dni Ci życzę :) a więc mam nadzieję że skoro szczepiliśmy się 2dni temu to dzisiaj synek nie będzie miał już rozwolnienia ani stanu podgorączkowego...wczoraj po raz pierwszy zasnęłam na siedząco tak mnie wymęczył przez noc i dzień

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że te nasze dzidzie są przeurocze :) co jedna to lepsza :) mój"maluszek" ma już 62cm i 7500 kg...a moje bicepsy tez rosną wprost proporcjonalnie :) u mnie też były problemy z kupką ale polecono mi żebym dała młodemu do picia rozcieńczonym 100% sok jabłkowy. Trochę się wahałam ale w końcu uległam i pojawiła się kupa :) a Mateuszowi aż uszy się trzęsły jak to pil..mam nadzieję że chłopak to ogarnie i mu ten soczek nie zaszkodzi

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

TosinaMama
wiruśka
dziekuje .. jakos nie moge jej namierzyć chyba dawno sie nie udzielaa :( jest na tym forum jakas opcja wyszukiwania forumowiczów?

Ajj, tego to ja nie wiem niestety :(

A w ogóle to tak się dzisiaj zastawialam co ja robiłam bez Was robiłam przez te parenascie dni po porodzie jak nie umiałam się ogarnąć i jak nie czytałam i nie pisałam na forum.. moje życie było takie puste bez Was kobietki!
I zastanawiam się co tam u Weroniki i paoli bo dawno nie pisałyście kochane?? Jak czytacie to się odezwijcie :)

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

aniamamaolka mój szkrab 18.11 skończy dwa miesiące i nawet nie chce ćwiczyć leżenia na brzuszku, a co dopiero takie wyczyny, jak go kładę, to zaczyna się lament po dwóch minutach, ale powoli zaczyna trzymać główkę sztywno, każde dziecko w swoim tempie, więc myślę, że nie mas się czym martwić
blanka ja np. na swoich teściów nie narzekam, bo gdyby nie oni to chyba śniadania bym nawet nie zjadła, o obiedzie nie wspomnę, czasami próbują dawać dobre rady, ale ja i tak robię po swojemu, chociaż niektóre się sprawdzają.
Dzisiaj piękna złota polska jesień więc spacerujemy, a mały próbuje usnąć w leżaczku, wychodzi na to, że powinniśmy spacerować cały dzień bo mały najlepiej śpi na dworku

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Agnieszka to fajnie ze masz "normalnych" tesciow:) ja sie ciesze ze nie mieszkam z rodzicami chociaz po porodzie bardzo przydalaby mi sie pomoc mamy bo po cc sie kiepsko czulam. Niestety jest w Niemczech i nie moglam na nia liczyc. Pomoc taka dorazna to co innego niz ciagle wtracanie sie

Odnośnik do komentarza

U mnie zdjecia sie wyświetlają i mogę podziwiać i piękna Banane i Laure i Jagodke :)

A ja mam chyba jakies lewe mleko ... Mały niby w 7 tyg przybył 1700 gram i wazy 5 kilo ale ciagle budzi sie co 3-3,5 godz. Tak sie budził jak miał tydzien, dwa, piec i tak sie budzi mając 7 tygodni. A gdzie tu mowa o całej nocy ..

Gosia.mco do pomysłów, to ja ostatnio byłam zafascynowana nocniczkiem edukacyjnym. Wpisz na Allegro. Śpiewa jak maluszek siusiu zrobi:) super.

Gosia.83 mówisz, ze masz nadzieje ze Twoje maleństwo juz dojdzie do siebie po szczepieniu i skończą sie biegunka i goraczkowanie. Tzn, ze dostał biegunki od szczepienia? Ja tez wzoraj byłam na szczepieniu. Niestety nie miałam takiego szczęścia jak just.jot i sama musiałam trzymać na sile małego jak sie w niego wbijali a on płakał az sie krztusił :( od wczoraj stan podgorączkowy i tego byłam świadoma ze od szczepienia ale właśnie martwiłam sie bo kupka sie zmieniła-myślisz, ze to od szczepienia? Stała sie ciemniejsza troszkę ale bardziej wodnista.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71694.png

Odnośnik do komentarza

wiruśka rozśmieszyłaś mnie z tym werandowaniem:))
cataraisa, joanna89a, ewa cudne te wasze maluszki, mam wyrzuty, że tak mało zdjeć obie małemu, profesjonalna sesję domową z mamą miał, ale nie wiem kiedy nasz rodzinny fotograf obrobi zdjęcia
joanna89a spełnienia marzeń i sto lat!!!
blanka zaczęłam czytać język niemowląt wieczorami i nocami, ale jak tylko zaczynam to zasypiam, stanęłam na szeptaniu i działa, może zdradzisz swój sposób na to usypianie bez noszenia i bujania w łóżeczku?
Idę przygotować ciasto i kolację póki mały śpi i mąż się nim zajmuje:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...