Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny dziękuje za odpowiedzi.
Myślałam o pójściu do lekarza z tym ale u mnie takie chore terminy :(
czytałam ze to z mleka wydzielają się hormony ... mała nie miała nic jak sie urodziła piękna czyściutka buziulka teraz powiem szczerze wygląda to koszmarnie a dzis to juz chyba apogeum cała buzka ... kurcze denerwuje mnie to
moze ja powinnam jakies hormony łykac zeby sie ustabilizowało

jest tego coraz więcej , nie znika a wręcz przeciwnie.
Czasem własnie robią sie czerwone plamki pod tymi chrostkami ale plamki znikają
9 mam ostatnia kontrolna wizyte połoznej ale nie wiem czy czekać tak długo

Odnośnik do komentarza

Joanna89 a pijesz mleko z kartonu teraz jak karmisz? Mi polozna mowila ze mogw spokojnie pic, natomiast sasiadka dermatolog jak byla wczoraj to mnie zrabala ze nie powinnam, wyczytalam tez jakis przypadek ze ten trsdzik jedno dziecko mialo wlasnie przez mleko :/ i sama teraz nie wiem od poczatku jadlam mleko z platkami i pilam inke z mlekiem i tak nic mu nie bylo a teraz odstawilam bo sie jus boje:( nie mam jak teraz pic femaltikera bo mlekiem trzeba go zalewac przez co zaraz bede znoq miec problem z iloscia mleka bledne kolo :/ do tego caly czas mam wraxenie ze maly jedzac z piersi je mniej niz powinien bo po 15 min mi usypia i koniec karmienia.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam z wizyty, gin pochwalił mnie że tak ładnie karmię, macica się prawidłowo obkurcza no i ten flaczek to w większej części wlasnie ona. Jak już się całkowicie zwinie to po brzuchu nie xostanie nawet ślad. Eh no i przestrzegał przed zajściem w ciąże, powiedział ze panuje błędne stwierdzenie że karmienie piersią chroni przed zajściem w kolejną ciąże. Także trzeba uważać, bo na tym etapue organizm sam odrzuciłby nowy zarodek.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Kataryb femaltikera nie trzeba rozpuszczać w mleku, może być dowolne mleko roślinne albo woda. Ja rozpuszczam w ciepłej wodzie.
Poza tym zazdroszczę Ci, bo moje dziecko nie usypia po karmieniu nawet godzinym. Jest non stop pobudzone i ryczy już nawet nie wiem o co, bo cycem się bardziej bawi niż je. A karmienie 15 minut jest jak najbardziej normalne. Musisz policzyć liczbę mokrych pieluch w ciągu dnia - powinno być 8, a kup 3-4, jak dziecko się najada, to tyle powinno wydalać.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Kolczyk kurcze jestem tak inteligentna ze nie pomyslalam ze mozna uzyc innego mleka niz krowiego hehe :D z woda zaraz sprobuje ale domniemam ze bedzie bardzo "pyszne" ehh a co do kupek i sikow to kurcze on robi bardzo duzo:) czasem na jedno przebranie ida 3 pampki na raz bo tak sobie cisnie kupke wiec jesli to jest jakis wyznacNik to mi lepiej. Ja tak panikuje ze nie dojada bo wczesniej jadl wlasnie tylko cycka na zadanie a na kontroli siee okazalo ze nic nje przybral, mam nadzieje ze mieli cos z waga nie tak i ze w czwartek sie okaze ze jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Karmie juz 2 godziny. Ssie zasypia odkladam go do lozeczka przebudza sie i wrzask i znow karmie odkladam i placz... Masakra. Wczoraj szlo latwiej...
Gosia M ja tez mialam takie mysli ale jak urodzisz i przytulisz malenstwo to wszystko sie ulozy. To milosc od pierwzego wejrzenia:)

Odnośnik do komentarza

Gosiu nic się nie martw, może teraz myślisz że nie dasz rady, nie podołasz roli matki itp ale jak tylko Janek pojawi się na świecie to zobaczysz że wszystkie wątpliwości pójdą w niepamięć i miłość do synka będzie wypełniać każdy Twój dzień.
Kochana dawaj znać ze szpitala, będziemy trzymać kciuki:-)

Mój mały "chomiczek" właśnie zjadł i usnął więc i ja idę spać. Spokojnej nocy mamusie:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

JustiSia - mam tak samo, karmie przy wszystkich oprócz tescia ;-) po karmieniu jeszcze chwilę wietrze cyca, jak odbijam Ole - nie przeszkadza mi.
Co do kup. Jak tylko na piersi, kupa może być nawet raz na trzy dni - nic złego to nie oznacza. Córka mojej znajomej tak miała.
Moją Ola robi 1-2 kupy
dziennie.

Odnośnik do komentarza

A moja panna robi nawet 10 kup na dobę i co? I wisi przy cycu całymi dniami. Dzisiaj jej dalam troche sztucznego mleka bo juz nie wyrabiam z tym cycem. Albo mam jakiś gorszy moment w karmieniu albo nie wiem. Do tej pory jej wystarczało. I do tego frustracja - bo juz jedno bylo cycowe i jak pomyśle ze drugie takie samo to mam ochotę zrezygnować z karmienia piersią :-S

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

JuatiSia nie denerwuj sie :* Jak nie dasz rady samym cycem, to przeciez nic zlego. Kazda matka karmiaca - czy piersia czy mm kest najlepsza matla dla swojego dziecka. Yak wiec glowa do gory! Karm jak potrafisz - a moze za kilka dni wrocisz do samego cyca, albo raz tak a raz tak.
My sie wlasnie karmimy. Od 21 po kapieli i karmieniu, obudzilo mnie mlaskanie Olenki. Wzielam Ja na spiaco. Jadla 5-7 minut. Odbijam Ja teraz i zaraz klade dalej - jeszcze speawdze czy zechce. I spimy :)
Gosia - o bolu sie zappmina jak tylo dadza Ci dziecko!! Powaga! Ja mialam takie zjazdy, ze po scianach chcialam cjodzic. O 17 sama po cc na sali. Bol nie do zniesienia mimo 2 kroplowfk. O 19 przyniesli Ole , do 22 - bol zostal z tylu... liczylo sue szcEscie, ktore wisi mi przy piersi.
Bedzie dobrze!!

Odnośnik do komentarza

No, spi Dziewczyna :D
Ja zajadam sucharki i popijam. Takie chwile wlewaja nowe sily i daja wiare, ze bedzie coraz lepiej.
Mieszkamy z Tesciami - osobna gora. Wspaniali ludzie, ale Tesciowa bardzo nerwowa. Od srody jest z nami moja Mama - tez nerwus, ale zawsze to Ma a ;) Maz pracuje na zmiany, dzienne i nocne. Teraz nie moze wzuac ani dnia wolnego, bo przepinaja statem - jutro idzie na 12 godzin. Mimo to, odkad od wtorku, po moim zjezdzie psychocznym, Maz sli ze mna w lozku, czuje sie bezlieczniej i slie vleboko. I z wszystkich osob, jakue mam w domu do pomocy, TYLKO Z MEZEM sie rozumiem. I przyznac musze, ze mam spora motywacje: moja Mama wraca do siebie w sobote po poludniu. W piatel Maz idzie na nocke (4pod rzad, po nich dwa dni wolnego) - mam 4 dni na nabranie sil, zeby w nocy z soboty na niedziele byc z Ola na gorze sama Czuje, ze dam rade i to bwdzue dla nas najleosze. Zadne rady, komentarze - ylkl moj instynkt, ktory do tej pory jeszcze noe zawodl.
Ehhh ale sie napisalam :) Ide spac. Buziaki dla Mam - wszystkich!!!!! :* :* :*

Odnośnik do komentarza

Gosia.M powodzenia, będę trzymać kciuki, zobaczysz od razu się zakochasz w swoim maleństwie, myślę, że niejedna z nas miała takie same obawy jak ty:)
Justisia mój tak samo ciągle wisi na cycku i też karmie przy wszystkich bo inaczej to nawet bym do teściów na kawke nie zeszła rano, chyba już przywykłam, to się nazywa karmienie na żądanie:)
Myśle,że kupki i siuśki sa wyznacznikiem prawidłowej przemiany materii i że dzidzia się najada.
U nas powoli się normuje, rano po karmieniu odstawiam małego do leżaczka i daje smoka do ciumkania, i malutki sobie grzecznie siedzi i patrzy na misie,
ja jestem totalnie w nim zakochana i non stop do niego gadam, nawet nie mogłam wysiedzieć 45 min w Kościele i ciagle patrzyłam na komórke czy tatuś nie dzwoni i czy sobie radzą, niezłe schizy:)a co dopiero jak pojadę na dłuższe zakupy?
Catarisa fajną macie tę huśtaweczkę, sprawdza się,? robimy zrzutępo rodzinie na imieniny Marcinka i też mu huśtaweczkę kupujemy taką na prąd, żeby go bujała.
A my tak byliśmy dzisiaj ubrani na spacerze, bluza, czapeczka i śpiochy pod spodem, mój się nie lubi ubierać więc śpiochy są dla niego najlepsze. Mam nadzieje, że mojego ssaczka nie przegrzałam:)

monthly_2015_10/wrzesniowki-2015_36788.jpg

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza noc mniej spokojna. Zauwazylam ze Sebastiankowi wrastaja poznokcie u stopek. Zadzwonilam do lekarza i pielegniarka mi wszystko powiedziala przez telefon co robic. Mowila zeby nie przychodzic z takim malenstwem wczesniej niz w 6 tygodniu na szczepienie. Mam nadzieje ze mu to zejdzie:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...