Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Catarisa świetna relacja z porodu, aż chce się rodzić:)
Też bym tak chciała, wszystko sprawnie i na temat:) Zamierzam współpracować z położną i lekarzami i szybko "wypchnąć"małego:)
Ewelajka aż sie płakać chce, współczuje rodzicom....
Ja właściwie jutro zaczynam 38 tc, wg. nowego USG, tylko nie wiem czy mam sie nim sugerować, jutro mam wizytę to ustalimy z gin. jaki termin, bo ja juz sie pogubiłam, coś czuje, że mały mnie z zaskoczenia weźnie:)
Co do pieluch to ja do szpitala biorę 1 Pampers Newborn, a w domu mam 2 chyba ze 100 szt. i później na bieżąco u koleżanki będę zamawiać.
Przewijak ma taki nadmuchiwany z Ikei, ale i tak go ubieram w taki pluszowy, właściwie to jest cały stolik do przewijania z akcesoriami + ten dmuchany, bardzo praktyczny, też Ikea.
Ale wy szczujecie tymi jagodziankami, ale chyba trochę z nimi roboty.?
Kataryb ile zapłaciłaś za tę dostawkę chicco jeśli mogę wiedzieć?
Ja dzisiaj serwuje na obiadek spaghetti carbonara, a co tam + kompocik z wiśni:)
A jutro po odbiór nagrody do Rossmana bo już myślałam, że o mnie zapomnieli, hura:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

MarlenaT nie stresuj się wagą dzidziusia, moja kumpela urodziła w dniu terminu z OM pięknego zdrowego synka 51 cm 2800 wagi. Dostał 10 pkt.

Ja na przewijak będę kładła pieluszkę. Zastanawiałam się nad tymi prześcieradełkami ale uznałam że nie ma takiej potrzeby. Położę pieluszkę, na nią małego i git :)
Na dzień dzisiejszy mam 1 op 43szt pampersów newborn. Jeszcze dokupię 1 opakowanie jedynek z Dady i na razie tyle, na każdym kroku mogę kupić pampery i nie chcę sobie robić zapasu bo i tak nie mam gdzie tego dać.

Joanana ja czuję czkawkę małego po lewej stronie. Wiem że tam ma tułów więc wciąż mnie to upewnia że nie zmienił pozycji. Ale meczące to jest czasami w nocy bo śpię na lewym boku i jak już zacznie czkać to często mnie budzi i tak mną szkubie że muszę położyć się na prawym żeby jakoś to znieść :D A dziś zaszalał, zaliczyliśmy już 4 czkawki!

Przyszły mi w końcu koszule do karmienia, zaraz wrzucam je do pralki i kolejne elementy walizki będą zaliczone :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

z tymi pieluchami ja nie szaleje. mam jedno opakowanie 1 i kupię jeszcze jedno 2 i tyle. wszystkie moje znajome mówią to samo że albo nie zużyły całej paczki jak trzeba było się przenieść na 2 albo w ogóle nie otworzyły bo dziecko urodzilo się większe.

przeciez w każdej chwili można kupić: )

na przewijak ja będę kladla tak samo jak i do wanienki pieluche tetrowa

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Kuki82 jak Ci zostaną nie otwarte paczki tych NewBorn Babydream to spróbuj je wymienić na większe. Z marką własną nie powinni robić problemów.

Dziewczyny, przed chwilą będąc w toalecie zauważyłam na wkładce ok 2 centymetrowy kawałek galaretowatego mleczno-żółtego czegoś... wydaje mi się że to może czop zaczął odchodzić. Ostatnio trochę z mężem poszaleliśmy :P bo po ostatniej wizycie szyjka była długa i twarda, może w końcu coś tam ruszyło. To już 37 tc więc jakby się coś zaczęło dziać to już się nie martwię.

Odnośnik do komentarza

Joanana akurat w kwestii ułożenia to mój jest grzeczny i od 6-go miesiąca ma główkę na dole ;)
Po lewej stronie ma ciałko, pupę wciska w żołądek a po prawej rączki i nóżki. Prosiłam na wizycie by mi ginekolog powiedziała dokładnie gdzie co ma i tak to przedstawiła. No i biorąc pod uwagę to jak mi wyciska szłapy w prawy bok to wszystko się zgadza :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

sowianka
wiruśka ja biorę luteine także do skonczonego 36 tc. Z tym ze ja biorę ja od samego początku. To czego ja mam się spodziewać

Moja lekarka stwierdzila, ze mam sie nie wystraszyc jak sie pojawia skurcze, takze zastanawiam sie co i jak.. ja tez bralam na poczatku, ale potem przerwa..
Dlatego ponawiam pytanie, moze ktoras z Was juz odstawila?

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

mamagosi
Kuki82 jak Ci zostaną nie otwarte paczki tych NewBorn Babydream to spróbuj je wymienić na większe. Z marką własną nie powinni robić problemów.

Dziewczyny, przed chwilą będąc w toalecie zauważyłam na wkładce ok 2 centymetrowy kawałek galaretowatego mleczno-żółtego czegoś... wydaje mi się że to może czop zaczął odchodzić. Ostatnio trochę z mężem poszaleliśmy :P bo po ostatniej wizycie szyjka była długa i twarda, może w końcu coś tam ruszyło. To już 37 tc więc jakby się coś zaczęło dziać to już się nie martwię.

mamagosi dzięki za podsunięcie pomysłu z tą wymianą :) Jak mi zostaną to napewno spróbuję tak właśnie zrobić :)

Dziewczyny zaczyna się robić emocjonująco:) mamagosi i joasiaG czyżbyście były następne w kolejce do rozpakowania? :) Informujcie nas na bieżąco :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

MarlenaT
KUKI82
przepiękne masz te pomocy. Aż naszła mnie ochota aby zrobić. Musze tylko poczytać albo Napisz mi jak je robiłaś.

Robiłam wg tego filmiku: tpK87hmjMbo[/yt]]Tekst linka

Tylko moja średnica koła wynosiła 20 cm, a w środku 4 cm. A i żeby uniknąć przykrej niespodzianki na koniec (jak u mnie), proponuję zamiast tiulu, od razu wiązać wstążką. Jak obejrzysz filmik, będziesz wiedziała co mam na myśli :)

1 pompon robiłam z 1 rolki tiulu o wymiarach: wys. 15 cm, długość 9 metrów.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nkrhmrlj3yptp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...