Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

My już po badaniach, teraz prasowania ciąg dalszy. Wczoraj przywiozłam od teściowej cały zestaw do łóżeczka, matę edukacyjną i różne grzechotki, misie i karuzelę do wózka.

Co do sedziego to hmm jeśli nie jest przychylny sprawie to co by się nie powiedziało to on to tak zinterpretuje, ze zawsze wyjdzie źle. Asiu a Ty sie trzymaj i postaraj się jakoś odstresować. No i dobrze ze z tym przewijakiem udało Ci się zakończyć sprawę.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joanna89 - ja na waszym miejscu szukałabym juz alternatywy. Nie ma co zostawiac tego na ostatnia chwile, bo jednak jak bobas bedzie na swiecie, bedzie jeszcze trudniej.
Ja mam okropne doswiadczenia jesli chodzi o sądy, sędziow i caly ten cyrk. Mialam sprawe rozwodowa, alimentacyjna i majątkowa, i za kazdym razem bylam w szoku.. Jak prawo potrafi byc interpretowane przeciwko czlowiekowi..
siwa87 - nie dziwie sie, ze tak czekasz na paczki :) Odpakowywanie tych bobasowych fantów jest cudowne! :D

Dzieki dziewczyny za odpowiedz, co do tych ciezkich wieczorów. Ja faktycznie aktywnie zyje, ale chyba nie przesadzam.. a nawet jak mam spokojniejszy dzien, to i tak wieczorem czuje sie do kitu. Brakuje mi prądu :)
W poprzedniej ciazy do samego konca tak smigałam, ale nie pamietam jak bylo wieczorami.
Mam nadzieje, ze teraz tez do samego konca bede taka żywa :D
Dzis ledwo wstałam, boli mnie głowa, niedobrze mi i najchetniej zakopałabym sie w lozku. Do tego Posterisan poszedł w ruch, bo boli mnie ten hemoroid..
Za oknem okropne chmury, pada, wieje.. Juz tesknie za plazowaniem. W weekend mielismy grillowac i ogrodkowac..a tu klops! Nic tylko sobie w łeb strzelic!
Kiepska ze mnie matka polka. Gotowac mi sie nie chce, prasowac tez nie.. Najchetniej pojechalabym na jakies wakacje i polezała pod palmami :D
Juz snuje plany na urlopy w przyszłym roku!
a poki co.. szara rzeczywistosc. Musze cos wykombinowac na obiad :P Moze nalesniki z mascarpone, borowkami i poziomkami?

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kobitki, ja dopiero "dotarłam" do Was po tych burzach, prawie mnie wywiało, drzewa dookoła połamane, na prąd czekałam cały następny dzień no masakra jakaś, ale chociaż jest czym oddychać no i mój kochany las w pobliżu domku ochronił nas przed większymi stratami :)

Ewelajka pytałaś o kółka w wózku. Ja kupiłam ze zwykłymi, ale miałam okazję jeździć po swoich terenach i takim i takim. U mnie droga do najrówniejszych nie należy i ten ze skrętnymi wciąż musiałam kontrolować bo kółeczka delikatnie skręcały. Więc mi lepiej się jeździło bez skrętnych. Ale to każdej indywidualne widzimisię, najlepiej jak przetestujesz na sobie oba rodzaje ;)
siwa87 ten krążek o którym piszesz to właśnie monitor oddechu tylko że przenośny ;) I ja się ku takiemu skłaniam z tym że u nas jest droższy od tych mat do łóżeczka. Czytałam wiele opinii i dużo osób go zachwala, ma też funkcje pobudzającą tzn jeśli wyczuje brak oddechu to nie wyje od razu tylko włącza drgania które mają dzieciaczka pobudzić, dopiero po chyba 15 sekundach zaczyna wyć jak oddech nie wróci. Ale czy go kupię to jeszcze kwestia otwarta, nie zdecydowałam ostatecznie ;)
anno monitor oddechu przenośny może się przydać niekoniecznie na spacerze :) Ja np na piętrze mam wózek (sypialnia na parterze) i w tym wózku na początku będę małego trzymała w ciągu dnia i niech tam śpi. Nie tylko w łóżeczku może się przydarzyć bezdech.
rozi89 przykra sytuacja :( ale szwagierką się nie przejmuj, niestety ale często właśnie najbliżsi potrafią i lubią dogryzać. Babcia na pewno ma świadomość w jakiej jesteś sytuacji i rozumie Cię. A inni niech sobie gadają. Trzymaj się kochana :*
joanna89a przepiękne te koszyki!!! :) I tanie jak 15 zł każdy. Nie było mnie 2 dni więc dopiero nadrabiam i czytam o Twoich kolejnych problemach z mieszkaniem i tym fagasem adwokatem, teraz mocno trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie Waszej prośby przez sąd!!!!!! I co ma być to i tak będzie, nie rozmyślajcie już nad tym ze swoim, szkoda nerwów, tak samo Twoich jak i jego.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam dodać że oglądałam wszystkie brzuszki jakie dodałyście, każdy piękny, nie będę wymieniać po nickach bo to jakieś 20 stron było i nie chcę żadnej z Was pominąć ;)

Ja od wczoraj mam bóle jak na okres...ale chyba za często, bo wczoraj w ciągu 5-ciu godzin 3 razy, a dzisiaj od rana już 2 razy...do tego mam strasznie twardy brzuch, co chwilę mi się napina, mam nadzieję że pomoże luteina i no-spa jak poprzednio i czekam do środy, bo wtedy mam wizytę. No i zamawiam dziś koniecznie koszulki nocne bo (odpukać) znów będę musiała na szybko kombinować co wziąść do szpitala ;/

I mam pytanie, czy któraś z Was ma problemy z bólem żeber po nocy? Zależnie od boku na którym leżę, mam wrażenie ze macica mi naciska i budzę się w nocy albo nad ranem i muszę się obrócić na drugi bok a wrażenie jakby moje żebra od strony pleców miały bliskie spotkanie z kijem bejsbolowym ;P

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

hej dzieczyneczki,
joanna89 w tym sądzie srednio wyszło jak powiedział, ze nie pracuje bo chce się Tobą zaopiekować, ale chyba jakby się przyznał że dorabia na czarno to już całkiem by pogorszyło a i jego pracodawca mogłby mieć problemy i jakąś kontrol.. generalnie jak już ktoś ma negatywne nastawienie to co by nie powiedział bedzie źle odebrane... łatwo nam wszystkim mówić zebyś się nie denerwowała, ale teraz już nie chodzi o was, tylko o wasze maleństwo, dlatego musicie walczyć...
mycha ja mam bardzo podobnie, ale mnie nie bolą żebra tylko miednica... dziś w nocy wychodząc do toalety musiałam się podnieśc odwrócić na bok, i przekrecić tak żeby tyłem zejść z łóżka miałam wrażenie że miednica mi się w każdą strone wykręcała:(
piłka mi jeszcze nie przyszła, wiec pomimo skłonnośc do infekcji wybieram się na basen, która chętna?

http://www.suwaczki.com/tickers/rfxgskjouii3drdm.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ibm28iikre36uzpi.png

Odnośnik do komentarza

maga23
Czy któraś z Was dziewczynki miała podobną sytuację w wynikach badań moczu?

Ciężar właściwy 1,011 g/ml
Przy normie 1,015 - 1,03

Reszta parametrów w normie.

A piłaś dużo wody? Byłaś w nocy na siku?

Bo ja miewałam takie wyniki (co prawda nie w ciąży), jak bardzo dużo piłam, albo próbka moczu nie była z pierwszego porannego, tylko na przykład z drugiego.

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

susu jak tylko czytam o sikaniu to mi się chce :) mój rekord w tej ciąży: 17 razy w ciągu doby :D
just.jot zazdroszczę naleśników, mój mąż jakby zobaczył takie smakołyki to zapewne by zjadł z apetytem ale później zapytał: gdzie obiad? :) bo bez mięsa niestety nie przejdzie ;)

paczki przyszły, jeszcze kilka na dole, póki co wrzucam to co już rozpakowałam :)

anettt1987 niestety opuchlizna nadal jest ale co ciekawe z prawej troszkę zeszło ale lewa nadal baniak :/ chyba dlatego, że śpię na lewym boku.

zbazba super, pokaźny brzusio, też mam już niezły balonik :) więc przy okazji wrzucam mój kolaż, który czeka na dokończenie (2 zdjęcia - z 40 tc i z maleństwem) :)

mycha88 a ile płacisz za ten monitor w kształcie krążka? też właśnie pamiętam, że babeczka w sklepie zachwalała bo ma tę funkcję wibracji na pobudzenie
co do snu to niestety ale przez to, że ciągle śpię praktycznie tylko na lewym boku budzi mnie ból miednicy i drętwiejący pośladek :/ czasem nie do wytrzymania...

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjg1kudfhwd.png

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_32486.jpg

monthly_2015_07/wrzesniowki-2015_32487.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nhdge4c9yyzh3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dd3m1ocra.png

Odnośnik do komentarza

Jednym tchem przeleciałam 20 stron:)
Na początek Joanna89 współczuję sytuacji mieszkaniowej, mam nadzieję, że wszystko się ułoży
"Dziewczyny, ponawiam pytanie.. Bo nie wiem czy ze mna cos nie tak, czy to norma.. Czujecie sie gorzej wieczorem? Ze cos boli, cos ciągnie, brzuch robi sie ciezszy.. ? " Just.Jot ja mam podobnie po całym aktywnym dniu brzuch twardnieje, a jeszcze do tego zaczęły się bóle jak na okres, oczywiście p. ginekolog stwierdził, że to normalne, że boli, ważne, że szyjka się nie skraca i że nie ma rozwarcia, na szczęście byłam u niego na zastępstwie, bo moja gin. na urlopie i już za 2 tyg. u niej, teraz wizyty będą częściej (31tc).
Joasia.G widzę, że też zamawiałaś wyprawkę do szpitala w aptece?, ja też tak zrobiłam i wszystko mam, tylko odebrałam i zapłaciłam i jeszcze upusty dostałam:) Teraz tylko się spakować
Siwa87 fajna wypraweczka podobna do mojej, na razie wszystko pochowałam bo od pon. remont pokoiku dla Marcinka:) A i jeszcze wózek do zamówienia.
Któraś pytała o pranie ciuszków, akurat jestem z tym na bieżąco, ja piorę wszystko nowe i używane tylko w proszku dla niem. i płynie do płukania, mam taki program w pralce Baby protect, chyba pierze w 90 st., prasuje po lewej stronie i na razie do worków próżniowych, żeby się nie kurzyły.
Alucha odpoczywaj dużo, mi chyba też się szyjka zaczyna skracać (28mm) więc czas poleżeć:)

BBCode (PseudoHTML, UBBCode)

Odnośnik do komentarza

siwa87
susu jak tylko czytam o sikaniu to mi się chce :) mój rekord w tej ciąży: 17 razy w ciągu doby :D
just.jot zazdroszczę naleśników, mój mąż jakby zobaczył takie smakołyki to zapewne by zjadł z apetytem ale później zapytał: gdzie obiad? :) bo bez mięsa niestety nie przejdzie ;)

paczki przyszły, jeszcze kilka na dole, póki co wrzucam to co już rozpakowałam :)

anettt1987 niestety opuchlizna nadal jest ale co ciekawe z prawej troszkę zeszło ale lewa nadal baniak :/ chyba dlatego, że śpię na lewym boku.

zbazba super, pokaźny brzusio, też mam już niezły balonik :) więc przy okazji wrzucam mój kolaż, który czeka na dokończenie (2 zdjęcia - z 40 tc i z maleństwem) :)

mycha88 a ile płacisz za ten monitor w kształcie krążka? też właśnie pamiętam, że babeczka w sklepie zachwalała bo ma tę funkcję wibracji na pobudzenie
co do snu to niestety ale przez to, że ciągle śpię praktycznie tylko na lewym boku budzi mnie ból miednicy i drętwiejący pośladek :/ czasem nie do wytrzymania...

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjg1kudfhwd.png

Piękne zdjęcia :) Niech zgadnę, trzecie miejsce jest na zdjęcie brzuszna pod koniec ciąży, a ostatnie na fotografię już z dzidziusia :)?

Pokazuj co tam masz :D Cały TIR :)

8.09.2015, Jagódka
Pierwsze
Drugie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...