Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja taj jak w pierwszej ciazy uzywam balsamu z rossmanna babydream dla kobiet w ciazy. Zapach mi pasuje. Tylko ja stosuje juz od zrobienia testu. Mam bardzo duza sklonnosc do rozstepow, a dzieki smarowaniu sie dwa razy dziennie po pierwszej ciazy nie mam ani jednego na brzuchu. Za to piersi odpuscilam i czasem przed samym porodem smarowalam tylko. No i zrobila mi sie siateczka. Teraz poczatek mialam ciezki i nie zawsze mi sie chcialo, a dodatkowo przed praca nie mam czasu.Zobaczymy jak to bedxie

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o suchą skórę to polecam wprowadzić do mycia delikatny płyn, albo nawet o działaniu emolientowym. Nie będzie naruszał bariery naskórka. A potym od razu balsamy oliwki czy kremy do 3 minut po prysznicu
nie szorujcie mocno skóry ręcznikiem przy wycieraniu to tez może pogarszać przesuszenie. Ale pezedewszystkim duuużo wody. Ja miałam na poczatku tragedie ze skórą, co mnie doprowadzalo do szalu bo to moja branża. Ale zmieniłam plyn pod prysznic na mixe dla dzieci i dużo piję i jest o wiele lepiej. Niestety w ciąży nasze hormony szaleją i na wszystko nie mamy wpływu ale można ciut polepszyć stan skory. Jesli sa wypryski czy zaskórniki polecam regularne peelingi enzymatyczne;D

http://www.suwaczek.pl/cache/7e858a4315.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki polecam na szorstką i suchą skórę masełko BARWY HARMONII ROSE o cudnym zapachu róży lub GREEN OLIVE zielona oliwka.
Po kąpieli bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy . 5 miesiąc z brzuszkiem jestem bardzo zadowolona :-) nie swędzi i nie widać rozstępów - po pierwszej ciąży na piersiach tylko pozostały blizny które smaruję olejkiem z eveline lub bio oilem i jest ok , nie ma nowych śladów. Masełko kupiłam na sklepie internetowym barwa.com.pl
Cena ok 25 zł ale wydajne i warto jeden słoiczek tylko dla mnie wystarcza na ok miesiąc . Smaruje wszystko :-)

Odnośnik do komentarza

Zapomnialam o forum na tygodni i przybylo chyba ze 200 stron! Ale mialam czytania;) u mnie dzis 20 tydzien, w brzuchu szaleja dwie dziewczynki a ja... czuje sie jak maly slonik. Nigdy nie bylam drovinka przy 175 wzrostu wazylam 80 kg a teraz... 88. Jestem przerazona. Czy dla Was to tez takie trudne? Ja patrze sie w lustro i chce mi sie plakac;(

Odnośnik do komentarza

Od początku ciąży smaruje się oliwką dla dzieci Hipp, póki co 21tc i na razie skóra jest bardzo elastyczna i taka mięciutka po tej oliwce. Dodatkowymi kilogramami się nie przejmuje, na razie w ogóle ich nie czuję. Nawet jesli przytyje te kilka/kilkanaście kg to po porodzie pewnie szybko je zgubię. Patrze co dzień w lustro i cieszę sie z mojego brzuszka i innych krągłości:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe kobietki :)

co do wozka to naprawde zawrot glowy ,strasznie tego duzo ..trzeba wypisac sobie wlasne oczekiwania(waga wozka,kola,gondola itp) ,teren jaki nas otacza bo inne potrzeby w miescie a inne na wsiach i pieknych polnych drozkach ,cena na jaka jestesmy w stanie sie porwac i glownie tym sie sugerowac
Bo i w tym temacie gusta jak i potrzeby sa baardzo rozne
Ja wybralam sobie 3 modele i nie szukam wiecej ,miedzy tymi 3 bede wybierac jak przyjdzie pora
Planuje tez wypad do hurtowni by dotykac ,bujac i zdecydowac sie wizualnie -jesli macie takie miejsca (hurtownie,bo w sklepikach to tylko namiastka) gdzies nie daleko to polecam,mysle ze najlepsza pomoc w wyborze :)

Suchosci - stosuje jakies 2 mc bio-oil i po za zapachem szalu nie ma -przereklamowany
Palmers super pachnie fajnie sie wchlania jednak nawilzenie na krotko -smaruje sie do spania,budze sie w nocy i smaruje jeszcze raz bo czuje napiecie na biuscie
Kupilam zel LIERAC smarowanie dozwolone raz dziennie stosuje kilka dni i w sumie tez bez szalu ..chyba nic na mnie nie zadziala

to ze rosne przeraza i mnie,patrze w lustro i czuje sie jakos nie bardzo
W pierwszej ciazy nie mialam takiego problemu ale teraz inna ciaza,inne emocje inne doswiadczenia ...ehh

Odnośnik do komentarza

Juranda,Gosiolek
To normalne że Wam ciężko i że przejmujecie się waga. Ja tak miałam na poczatku. Czułam się gruba mimo tego że bylam dopiero 1kg do przodu. Zmienia się budowa. Rośnie brzuch,ale póki co nie ma sensu się tym zamartwiać. Jesli bardzo boicie się przytyć zbyt dużo musicie zdrowo się odżywiać. Tylko tyle. Dużo owoców i warzyw,żytnie pieczywo, duszone lub pieczone mięso. Na prawdę da się kontrolować wagę. Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe i Wy :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqg6bphnomu.png

Odnośnik do komentarza

Od początku ciąży smaruje się wieczorem po kąpieli na zmiane oliwką Hipp dla dzieci i oliwką babydream fur mama z rossmana taki bialo fioletowo jednego dnia tym drugiego tym a jeszcze przed oliwką smaruje piersi brzuch i uda kremem na rozstępy Hipp mamasanft rano smaruje się balsamem nawilżającym aktualnie zielonym vaseline z aloesem bodajże i oprócz starych rozstępów nie pojawia się nic nowego, 2 razy w tygodniu robie sobie domowy peeling kawowy moim zdaniem dużo lepszy od tych kupnych ;) mam świadomość, że jeżeli mam skłonność do rozstępów to cudów nie zdzialam no i warto pamiętać, że sam sposób wcierania preparatów na rozstępy, oliwek itd tez jest bardzo ważny

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki zobaczcie co znalazłam, az się wzruszyłam:

W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego:

- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem.
- Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać?
- No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią....
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę, a ona się będzie o nas troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma...
- No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się później...:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Cieszę się że brzuszek mi rośnie i nie przejmuję się że już 4 kg mi przybyło. Smaruję się od początku ciąży 2 x dziennie najpierw czysty olej kokosowy potem oliwka babydream dla mam, ale zauważyłam że oliwka bardziej wysusza niż nawilża więc wracam od dzis do samego oleju kokosowego bo zawsze na mnie dobrze działał.
Boję się rozstępów chyba bardziej od kilogramów.

Odnośnik do komentarza

A ja sie zastanawiam czy oliwka nie jest po czesci winowajcom moich "wyprysków" na dekolcie bo jak wiemy oliwka zatyka pory. Odstawię chyba na kilka dni i pouzywam tylko balsamu i zobaczymy.

Kochane a co do wózków czy któraś z Was miała do czynienie z modelem mima xari? Macie jakies opinie? Baaardzo mi sie podoba ale narazie słyszę ze zdania sa podzielone

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vflw1iunfpt3w.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vyx8dc97rma1e.png

Odnośnik do komentarza

hmmmm ja właściwie nie wiem ile mam do przodu tak 4-6 kg bo dokładnie nie wiem ile ważyłam przed ciążą a sama się nie waże bo moja waga nie jest dokładna a za ta w przychodni też ręczyć nie moge a ostatnie ważenie było po południu po obiedzie ale bębenek też mam fajny podoba mi się a mój jest zachwycony i już by chciał żeby był większy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/0n4er30.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja też nie moge się doczekać momentu kiedy pierwszy raz zobaczę i przytulę moje maleństwo, dotknę tych małych rączek, stópek. No po prostu już bym chciała.
Charming_mi słodkie ubranka. U mnie też się trochę worków nazbierało i chyba gdzieś w maju odświezę te ubranka, a na wakacjach wypiorę już w proszku dla dzieci i poprasuje:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Mi tezod poczatku dokuczaly problemy skorne. W p ierwszej ciazy wyladnialam, nikt nie wierzyl, ze corka bedzie. Ateraz przetluszczaja mi sie wlosy, lamia paznokcie a na twarzy, dekolcie i karku pelno plam i krost. Jeszcze z dnia na dzien w 4 miesiacu dostalam uczulenia na krem, ktorego uzywalam od 3 miesiecy. Kupilam 3 kremy i po kazdym mnie palila skora twarzy. Nawet po dziecinnym. Dopiero przypasowal mi z ziaji regenerujacy do azs. Krem plus emulsja do mycia kosztowala mnie -uwaga- 13 zl w aptece;) jestem zadowolona, bo skora sie poprawila, plamy zeszly, krostki tez. Ale to taki nudny zestaw, bez zapachu, biale opakowanie. Ale powiem Wam, ze jestem zachwycona. Mozna uzywac juz u niemowlat. Moja cora ma popekana skore dloni to i ja tym smaruje. Juz 3 osoby zachecilam;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...