Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Piszecie dzisiaj o ognisku...a u mnie caly dzień pada deszcz ze śniegiem. Wiec nie chce mi się wychylać nosa...dzisiaj zrobiłam sobie dzień lenia,caly dzień dogadzam sobie kulinarnie i oglądam maraton z "Przyjaciółmi". Normalnie bym miała mega wyrzuty sumienia,ale w obecnej sytuacji raz na jakiś czas można tak zgrzeszyć :)

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe Mamusie :) Na forum zaglądam od pewnego czasu, ale dzisiaj postanowiłam napisać coś o sobie :) Obecnie jestem w końcówce 13 tygodnia ciąży. W poniedziałek czekają mnie badania prenatalne czym bardzo się denerwuje :/ Mój brzuszek jest już spory i po woli musze myśleć o nowej garderobie bo ulubione jeansy robią się za ciasne ;) Jest to nasze pierwsze maleństwo i wszystko jest dla mnie nowe. Płeć dzieciątka nie jest dla mnie i narzeczonego ważna będziemy się cieszyć zarówno z synusia czy córci :) najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe. Niestety mam nisko osadzone łożysko :( i mam zakaz aktywności fizycznej ze wskazaniem do leżenia. Mam nadzieje ze łożysko się podniesie i będę mogła spacerować i korzystać z pięknych uroków wiosny :) na razie musi mi wystarczyć balkon. Pozdrawiam serdecznie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71765

Odnośnik do komentarza

Witam kochane :) przepraszam ze sie tak dluo do was nie odzywalam ale jakos tak samopoczucie niezbyt mi sprzyja .. Ale czytam codziennie ! Rano wstaje pol oka i telefon w reke i wrzesniowki :) gratuluje piekniutkich brzuszkow i zdjec ! U mnie minal 12 tydzien i jal reka odjal moje mdlosci choc zdarzaja sie jeszcze czasami wieczorami :) mieska nadal nie moge ruszac .. Lece do polski na badania polowkowe tak jak radzilyscie :) bilety kupione takze niemozemy sie z Bobem doczekac :) mialam wrazenie ze bedzie chlopczyk ale teraz mi sie nagle zmienilo i cos czuje ze mala pannica tam rosnie piekniutka ! Zobaczymy za 4tygodnie. Obiecuje sie czesciej odzywac i udzielac pozdrawiam !

http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd45kcrbcn.png

Odnośnik do komentarza

Witaj dormal :) życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :) U mnie obyło się bez szpitala, ale też były ciężkie chwile. Odpoczywam ile się da, a obowiązki domowe przejął narzeczony, choć widząc taka piękna pogodę chętnie zajęłabym się wiosennymi porządkami lub ogrodem. Ale staram się tym nie przejmować i skupić na tym co najważniejsze czyli zdrowiu maleństwa :) W poniedziałek mam wizytę u swojej ginekolog i nie mogę przestać o tym myśleć. Pozdrawiam ciepło :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71765

Odnośnik do komentarza

JustiSia
Jesli chodzi o wagę to tez nie wpadam w paranoje,bo zawsze dużo wazylam,a nie bylo tego widac. Na ostatniej wizycie u pani doktor dostałam komplement. Staję na wagę i mowie : 70kg. A pani doktor : Słucham?! Pani wygląda na 55kg! :-) Ma pani mocne kości,taka budowa.
podziwiam za dobre podejście do sprawy :) ja też mam grube kości chodź zawsze chciałam być szkieletem ale niestety takie geny :) też nie wariuje na punkcie wagi ale wiadomo 30 kg nie chciałabym przytyć tylko zastanawia mnie z kad w kobietach taka walka żeby być bardziej idealną "ja przytyłam tylko tyle, ja schudłam po porodzie tak szybko, ja nie używałam kremów a nie mam roztępów" czy naprawde dwie spotykajace sie ciezarne nie moga cieszyc sie swoim szcześciem i pogadac o śpioszkach....?

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Weronika
Spokojnie ruchy dziecka można odczuć najwcześniej ok 17 tygodnia, ale to w kolejnej już ciąży, ja w pierwszej wyczuwłam po 20 tygodniu i powie Ci to każdy lekarz. Ruchy jak się już pojawiają to występują codziennie, a nie od czasu do czasu. Jak pytałam lekarza to powiedział, że pewnie jest to wynik trawienia, bo też czasem mi się wydawało że to ruch dziecka. Także spokojnie z dzidziusiem napewno wszystko ok :)
Ja ubrań wogóle nie kupuję dla dziecka i to nie za sprawą zabobonów tylko jak urodziłam córkę to miałam wszystko za duże i tak trzeba było pójść na zakupy, bo nie da się długości dziecka przewidzieć. Wiadomo, że coś tam kupię, ale bez szaleństwa. Myślę, że jak się zaczną wyprzedaże to w smyku zawsze dużo tych podstawowych ubranek jest.
Miłej niedzieli dziewczynki :-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie przyszłe mamy :) Ja jestem obecnie w 13. tygodniu ciąży i mogłabym jeść na potęgę :D Ponadto coraz częściej miewam mdłości, co z kolei już takim przyjemnym aspektem nie jest. Niepokojąca jest również przezierność karku u mojego maluszka, wielkości 3mm :( Czekam na wyniki badań, w związku z tym. Jestem dobrej myśli :) Trzymajcie się ciepło!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, nie wiem jak u Was ale u mnie wczoraj było pięknie, ciepło, wiosennie, a dzisiaj rano przeżyłam szok. Wstaję, patrzę a za oknem śnieg, szaro tak nieprzyjemnie :-( od jakiegoś czasu miewam takie delikatne skurcze w dole brzucha, takie uzucie jakby mnie coś ciągnęło od środka za pępek, miała któraś z Was coś podobnego ?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Edyta12345
Oj to ciagniecie od pępka to i ja czuje. Plus kłucie i ciagniecie w pachwinach. Lekarz zalecił asmag 3x1 podobno pomaga po dłuższym zażywaniu

Niestety asmag 3 razy dziennie mi na to nie pomaga :( Biorę od kilku tygodni, a przez ostatnie 4 dni mnie bardzo kłuje w podbrzuszu i ciągnie w pachwinach. W środę mam wizytę u lekarza i muszę to skonsultować. Na USG genetycznym lekarz mi mówił, że będzie bolało jak macica będzie się przemieszczać do góry :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...