Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,u nas po szczepieniu było ok.i wczoraj wieczorem też,ale nocka okropna od 3chyba pół h byłam przy łóżeczku.to chyba te zęby. Cy któraś korzystała z Camili na Ząbkowanie?
Teraz mały śpi,odkupić nockę, dalamczopek viburcol,ale niestety sąsiad przyjechał a ni robią remont łazienki więc pewnie zaraz włączy wiertarę i się zacznie.....wymiekam.....
Napiszcie mi jak to jest z tymi zębami, bo przez dziąsła widać zarys ząbków dolnych 1,ale dziąsła nie są rozpulchnione.....Czyli jeszcze daleko? Wasze pociechy słodkie i nie mogę się najatrakcyjniejsze jak ładnie niektóre siedzą!
Dziewczyny wybaczcie że nie notuje i nie odpisuje każdej tak jak wy to robicie ale porostu nie mam kiedy......
A otoMarcel

Odnośnik do komentarza

Patula uwielbiam takie wałeczki na nóżkach, mogłabym calować cały dzień:-)
Muminkaa jaki słodziak i tak fajnie zerka :-)

Aka ja zaczęłam wczoraj z camilią, podałam po południu i dziś rano, trochę się wyciszył i łatwiej było mu usnąć. U nas ten zarys zęba widać już drugi tydxień i nic ale tu chyba nie ma reguły, u jednych wychodzi w kilka dni a innym się ciągnie tygodniami. Super chłopaki, starszy ma boskie brwi a młodszy cudowne włoski :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

No i mamy piątek :( W weekend zajęcia :( Alusia niestety cały wczorajszy dzień gorączkowała, marudna była i taka biedna. Wieczorem dopiero po kolejnym czopku przeszło jej, zasnęła o 21.45. Przez całe to zamieszanie nie miałam kiedy poćwiczyć ale za to dzisiaj rano nadrobiłam :) Zrobiłam wczoraj sałatkę z rzodkwi i selera naciowego - rzeczywiście smaczna. Dzięki za przepis.
Teraz Ala zasnęłą więc mam chwilkę.
JA chyba za dużo jem, do końca roku powoli ale chudłam a od stycznia mam wrażenie, że przytyłam :( Jak tylko jeden dzień zjem mniej bo nie mam czasu to od razu mam mniej mleka:(

Patula WIdziałam na allegro bieguny do łóżeczka. Bardzo prosty montaż, ok 25 zł kosztują, jest jedno ale....jak nauczy się dzieciątko bujania w łóżeczku to później trzeba będzie u stolarza zamawiać bieguny do tapczanika:) Próbuj oduczać wózka póki terrorystka jest mniejsza, z dnia na dzień dzieci robią się coraz bardziej cwane :) Podczas usypiania włączaj zawsze tą samą muzykę/melodię, nie ważne czy to jakaś lullaby czy "Ruda tańczy jak szalona", z czasem dziecko usłyszawszy daną piosenkę będzie wiedziało, że to pora snu.
Duża ta Twoja córcia i jak patrzę na zdjęcie to podobna do mojej Ali:p Odnośnie karmienia piersią - nadrobisz przy drugim dziecku:)

Aka83
-witaj!
Blanka1212 - sto lat!!! Oby kolejne pół roku mijało wolniej:) Z figurą u mnie podobnie, serdele też są :(
kiti - zazdroszczę, że nie musiałaś/nie musisz stosować
diety
joasiaG - jednoczę się w postanowieniu aby do maja "doprowadzić się do porządku". Ja muszę jeszcze jakąś kieckę kupići płaszcz/marynarkę...ciekawe jaka będzie pogoda.
Muminkaa - też napiłabym się piwka:)

Odnośnik do komentarza

ckasia86 - ja już kiedys pisałam....moja Ala zasypiała tylko przy cycu i trwało to czasami do dwóch godzin bo nie dała się odłożyć (nie karmię na leżąco, Ala śpi w swoim łożeczku). Zastosowałam jedną z metod opisanych w "mądrych" książkach. Nakarmione dziecko odłożyłam do łózeczka, zgasiłam światło....po kilku dniach płaczu było coraz mniej i efekt osiągnięty. NIe chcę dublować opisu uzypiania bo już kiedyś tu spamowałam :) Powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza

Sliczne dzieciaczki:) lubie jak wrzucacie fotki maluszkow:)
Ksiazki "Jezyk niemowlat" i "Kazde dziecko moze nauczyc sie spac" do znalezienia w wersji pdf w internecie. Polecam obie!
ckasia dzieki Jezykowi niemowlat Sebus zasypia po tym kiedy wloze go do lozeczka i dam smoczek. Odwraca glowke i zasypia albo chwilke sobie gada naciaga pieluche na glowe i spi.

Camilia u mnie dziala. Jak tylko Sebus placze i pcha raczki do buzi to daje mu a zaraz przestaje byc marudny i placzliwy.
U mnie zebow ani widu ani slychu i na razie spokoj.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

MarAla to nie tak, ze nie musze stosowac diety... Dla lepszego efektu by sie przydało. Po prostu mam za słabą wol3 w tej kwesti :D
Wspolczuje weekendowych zjazdow. Mi sie udalo skonczyc podyplomowke na początku ciązy i teraz weekendy uwielbiam w domku z coreczką i mężem :)

Oj u nas dziś cieżki dzien.. Nie wiem czy to przez wczesną pobudkę, pogode czy nowy skok (21 tydzien mamy), ale Lila dziś płacze nawet na rękach.. Echh teraz zasnęła to jakoś dotrwamy do powrotu tatusia z odsieczą, bo mam dość.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Marla- pozniej wejde na allegro rozejze sie za tymi biegunami najpierw zrobie proby Bez ale lepiej niech będą w rezerwie:)
Oo chcialym zobaczyc zdjecie twojej coreczki Ali zerknac czy przypomina Leniuszka:)Wyslalam meza na zakupy bede robic salatke brokulowa jakos mnie tak nalecialo:) a pozniej bigos dla mezusia wiec kulinarny wieczor przede mna oczywiscie jak Leniuszek mi na to pozwoli:D

[/url]

Odnośnik do komentarza

U nas na dole obydwie 1widać zarys,mały nie chce jesc płacze,męża nie ma więc muszeczekac do wieczora na tą Camile
Ci do spania w wózku to ja odłożyłam w kilka dni jakieś miesiąc temu. Teraz przeważnie uspokaja się na rękach przez te zęby ale jak nic mu nie dolega ibyl już zmęczony to niebyt problemu.Nanoc od zawsze w łóżeczku sam zasypia,w dzień z małą pomocą.
muminkaa a kaszle wieczorna podajesz w butelce.jaki smoczek ?bo ja próbuję lyzeczka ale mało zjada,ale może winne są te zęby....przy butli dziecko wycisza się tak jak przy piersi także może woli teraz mleko.

Odnośnik do komentarza

Jeeest udało się, trening z Mel B zaliczony. Normalnie czuje kazdy mięsień na pupie :)

Patula camilia ma postać płynu, w składzie ma same zioła, jest bez smaku więc mój smyk pije bez krzywienia się ;)

MarAla ja mam nadzieję że w maju to już będzie ciepło ze wystarczy sam żakiet i lekkie buciki na obcasie bo takie najbardziej pasowałyby mi do sukienki.

kiti trochę pogoda na marudzenie, no i pewnie jakiś skok przed wami. Oby jutro było lepiej :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joasiu to kamień z serca że ta camila picia bo mojemu już nie posmaruj dziąseł, nie daje sobie,jak długo działa 1dawka,bo z tego co wiem to5w opakowaniu
Blankaudanego kolejnego pół roczku dla Sebusia.
Dzięki tobie też zaczęłam skalpel mies. Temu jednak teraz przez te marudzeniem ćwiczę co 2gi dzień.
Myślałam też o zabiegu kripoliza na moje fałdy tłuszczu pod pupa,może któraś była,albo slyszala czy skuteczne?

Odnośnik do komentarza

No wiec salatka juz zrobiona niunia mi spala prwie 2 godzinki wiec zdązylam sie obrobic:) kurde w poniedzialek mąz wyjezdza mi w delegacje za granice na 3 miechy eh;/ nawet nie chce myslec.
Oo nie spodziewalam sie ze ta camila to jest w plynie ale moze to ilepiej wczoraj kupilam myszce jakies witaminki w aptece 3 kropelki na lyzeczke sie daje nie jest na piersi wiec łudze sie ze moze one dostarcza jej troszke dobrego

[/url]

Odnośnik do komentarza

patula wspolczuje wyjazdu męża. Pewnie sie mozna przyzwyczaic do tego, ale ja czekam codziennie na powrot męża bo jednak bardzo mi pomaga przy dziecku i zawsze mam pozne popołudnie dla siebie.
Wlasnie skonczylam cwiczyc i pewnie cos posprzatam zeby jutro bylo mniej bo jutro w planach chleb, ciasto,obiad porządki, pranie i wizyta tesciów w poludnie :/

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Blankawszystkiego najlepszego dla Sebastianka , bardzo szybko zlecialo te pół roku :)
JoasiaGgratuluję udanego treningu :)
patulanie zazdroszczę, ja jestem przez cały tydzień sama, mąż tylko na weekendy przyjeżdża i już mam serdecznie dość. Na szczęście już niedługo i będzie pracował na miejscu.
Akamoże jak tak bardzo boli, to podaj syrop przeciwbólowy. Szkoda żeby cierpiał.
Któraś z was pytała o dietę przy kp, ja nie stosuje, szkoda byłoby stracić pokarm. Na początku zakladalam, że góra pół roku będę karmić, a gdy czas ten się zbliża to nie wyobrażam sobie nie kp, takie uzależnienie mamy do synka :)
Spokojnego wieczoru mamusie.

Angelika, 10.10.2001, 3030g, 54cm
Igor, 15.09.2015, 3500g, 54 cm

Odnośnik do komentarza

patulawspółczuję wyjazdu męża,ja byłam sama tydz. Mieszkam daleko od rodziny i myślalam że świra dostanę. Terapię ma tylko cała niedzielę wolna a tak to wieczorem po 20zjeżdża ale zawsze jest z kimś pogadać wieczorem...
Muminkaa to nie tak ze najpierw mleko się robi a później dopytuje kaszki?a ile ci wychodzi? Albo ile dajesz wody?
Mojksiążęnie chciał pić tylko 50ml mlekapociagnal i płacz,zasnął na rękach po godz. Płacz dałam to zimne mleko wypił iposzedl znowu spać teraz się obudził zrobiłam kache-nie chce,zrobiłam mleko też nie,ale zostawiłam może za godz. Pociągnie bo pewnie spanie będzie ok 22dziś

Odnośnik do komentarza

No dziecko usnęło to mam czas dla siebie. Marudny dziś bardzo zęby chyba znowu mu dokuczają. Mam nadzieje że noc będzie spokojna.

Aka ja dziś dałam camilie rano i po południu.. Niby jest 2-3 razy na dobę w ulotce. W opakowaniu jest 10 sztuk.

Patula to i tak dobrze że nie mieszkacie sami przynajmniej będziesz mieć pomoc w razie czego.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...