Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia ja czekałam na seks z wizytą u gina, byłam 7 tyg po porodzie z tym że ja Sn o nacięcie. Też mówił żeby nawilżać bo może być sucho jak sie karmi. U mnie nie jest w żadnym razie.
Na ten drugi pierwszy raz tak czekałam a teraz mi się nie chce. Jakoś nie mam do tego głowy.
Do tego często mam tam takie dziwne uczucie jakby ciągnięcia czy rwania. NP idę sobie na spacerze i nagle tam mi się tak dziwnie robi. Wkurza mnie to.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

U nas też z ubrankami jest śmiesznie, bo właśnie body czy spioszki to ubieram 62 a czasami nawet 68 bo inaczej nie dopnę w kroku a bluzeczki i kaftaniki z tych rozmiarów są duże i muszę rękawki podwijać.Myślałam że po prostu mój syn taki długaśny z krótkimi rączkami:)

chani u nas to samo, niby codziennie czyszczę mu te rączki a i tak jak otworzy to w tych zgięciach linii ma takie czarne kłaczki czy coś. Eh w domu to pół biedy ale ostatnio otworzył tak rączkę jak weszliśmy do lekarza...no to ja szybko do czyszczenia korzystając z tego ze dr cos tam pisał eh

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Gosiu,
moj syn kiedy mial ok 3-4 tyg tez mial takie plamy, pediatra kazal bebilon pepti i wizyte u alergologa, umowilam sie na wizyte-trzy tygodnie bylismy na tym mleku, buzia sie wygoila ale okropne zaparcia(szukalam pomocy tez na forum), zmienilam mleko na najtańsze bebiko1, pije juz 2 tyg, kupy sa bez problemu i zadnych zmian na buzi. Moze taka uroda ze cos uczula, najlepiej udac sie do alergologa i zrobic panel mleczny... wtedy wyjdzie co go uczula.

http://s6.suwaczek.com/201509045378.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:) Tak sie sklada, ze sledzilam Was podczas ciazy, ale przez blad w rejestracji w serwisie nic nie napisalam. Termin mialam na 4 wrzesnia, ale Kubus musial przyjsc na swiat wczesniej wiec pojawil sie juz 15 sierpnia z waga 2400g i 51 cm. Teraz juz spokojnie grubasek nadrobil swoja wage:) Widze, ze kazda mama zmierza sie praktycznie z takimi samymi problemami, co mnie troche pociesza ze nie przesadzam.
GosiuM, moj Kubus w 4 tygodniu mial taka sama wysypke. Poszlam do pediatry i stwietdzila skaze bialkowa. Kilka dni pozniej poszlam do alergologa-pediatry i powiedziala, ze u dzieci do 3 m-ca nie jest mozliwe zeby wyszla na skorze alergia pokarmowa i ze jest to zwykly tradzik niemowlecy. Smarowalismy kremem do skory bardzo suchej i przeszlo;) Podobno u chlopcow jest to czesciej spotykane, bo z mlekiem matki pije zenskie hormony.
Dziewczyny, czy Wasze szkraby tez maja taka sucha, szorstka skore? Niestety obawiam sie, ze to poczatki atopowego zapalenia skory.
P.S. Macie cudowne szkraby!!!

Odnośnik do komentarza

maggie86
Witajcie dziewczyny:) Tak sie sklada, ze sledzilam Was podczas ciazy, ale przez blad w rejestracji w serwisie nic nie napisalam. Termin mialam na 4 wrzesnia, ale Kubus musial przyjsc na swiat wczesniej wiec pojawil sie juz 15 sierpnia z waga 2400g i 51 cm. Teraz juz spokojnie grubasek nadrobil swoja wage:) Widze, ze kazda mama zmierza sie praktycznie z takimi samymi problemami, co mnie troche pociesza ze nie przesadzam.
GosiuM, moj Kubus w 4 tygodniu mial taka sama wysypke. Poszlam do pediatry i stwietdzila skaze bialkowa. Kilka dni pozniej poszlam do alergologa-pediatry i powiedziala, ze u dzieci do 3 m-ca nie jest mozliwe zeby wyszla na skorze alergia pokarmowa i ze jest to zwykly tradzik niemowlecy. Smarowalismy kremem do skory bardzo suchej i przeszlo;) Podobno u chlopcow jest to czesciej spotykane, bo z mlekiem matki pije zenskie hormony.
Dziewczyny, czy Wasze szkraby tez maja taka sucha, szorstka skore? Niestety obawiam sie, ze to poczatki atopowego zapalenia skory.
P.S. Macie cudowne szkraby!!!

No wlasnie u nas tez tak bylo z podejrzeniem tej skazy a teraz ma sucha skore na buzi i smarujemy kremem ziajka i jest ok

http://s6.suwaczek.com/201509045378.png

Odnośnik do komentarza

I widzicie, założylyśmy nowe forum, a tu się wszystko naprawiło :) czyli co? Na razie tu zostajemy a tamto forum zostaje 'w razie w'?
Powiem wam, że tam mi się podoba, bo można założyć parę wątków itd :)

Kochane maluszki! Wszystkie bez wyjątku!
My dziś noc niby w miarę, bo karmienie 19.30-0.30-4-7.30, tylko ze od 4 Mała non stop płakała..

A właśnie co do płaczu.. mialyscie może tak, że dziecko samo puszczalo piers, po czym jak je dawalyscie do odbicia to był ryk?
U mnie tak od wczoraj.. nie dość że od paru dni nie chce jeść z lewej piersi to dodatkowo jak jest nakarmiona a wiem ze jest, bo przecież sama puszcza pierś a nawet jak ją przystawie to nie chce jej, to krzyczy jakby ją ze skóry ktoś obdzieral :( pomocy dziewczyny!

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, czy Wy meldowałyście dzieci w Urzędzie Miasta/Gminy?
Znalazłam ostatnio potwierdzenie zameldowania synka sprzed 4 lat a teraz tego nie zrobiliśmy przy córce. W necie znalazłam sprzeczne info, raz, że trzeba zameldować, inne źródła podają, że automatycznie USC przy zgłoszeniu dziecka wysyła informację do Urzędu Miasta i już samemu nie trzeba nic zgłaszać.

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9hxp18jdmd.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki za mile przyjecie:)
Chani, my uzywalismy oilatum do kapieli i kolezanka mi dala butelke Dermedic baby Linum (czy jakos tak) i powiem Ci, xe rewelacja. Po paru dniach mial skore prawie jak niemowlak:) Sprawdzalam, ze to jest jeszcze tansze niz oilatum. Uzywamy jeszcze kremu Bioderma Preventiv. Sprawdzaj skorke pod kolankami, bo u nas bardzo czerwona i podrazniona:/

Odnośnik do komentarza

maggie86 może spróbuj przetrzymać ze spaniem tak od 16-stej do wieczora. Baw się z Kubusiem w tym czasie tak by się wymęczył do kąpieli.
My ze skórą nie miałyśmy i nie mamy żadnych problemów ale kosmetyków używamy jak najmniej : Płyn do kąpieli hipp i mleczko do ciała hipp
Widzę że My podobnie miałyśmy z tym że ja termin na 02.09 a Jaguś urodziła się 11.08 :) spieszyło się naszym skarbom.

Ja fryzury nie zmieniałam tylko sporo włosów musiałam ściąć bo mi strasznie w ciąży wypadały :(

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...