Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako dziecko byłam "córeczka tatusia" . Często chodzilam za nim krok w krok I siedziałam przy nim jak cos majsterkował albo naprawiał :) Mama mimo tego, ze bardzo bardzo kochajaca I troskliwa jakos nie byla mi wtedy bliska . Kiedy sama wyszłam za màż I zostałam mama jakos bardziej zaczelam ja rozumieć I do niej sie zblizać a czasami nawet zastanawiac jak ona tyle lat z tata wytrzymała ;))

Odnośnik do komentarza

U nas Zofie są/ były w starszych pokoleniach. A ta Zocha to juz w ogole mnie przeraża. Ale chętnie mówiłabym do córeczki Sofija;). Ja lubię 4 literowe imiona dla dziewczynek: Pola, Nina, Kaja, Sara, Nela, Inka i jeszcze pewnie cos by sie znalazlo. A moj uparciuch nie daje sie przekonac. Babciom, ciociom itp. Nie musi sie podobac, ale nam w domu musi wszystkim

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Karola
Zawsze tak jest jak ładne imię to i popularność duża :-) Nina teraz zdobywa popularność natomiast Kaja też ładne i mało popularne. Przy pierwszej córce chciałam Sarę, ale przeprowadziliśmy się do swojego mieszkania i sąsiadka ma psa Sarę. Odpuściłam i dobrze zrobiłam, bo jak Ona teraz woła Sara i widzę małego kundelka to mi słabo na samą myś, że miałabym córkę tak wołać.

Odnośnik do komentarza

Tylko to jakieś fatum. Jeszcze w podstawówce podobało mi sie Maja, mimo ze nie znalam zadnej. Potem bylo ich coraz wiecej. Zmieniłam na Zuzie. Malo popularne, znalam tylko jedna. Po kilku latach zrobil sie wysyp. No to wyszla mi ta Nina. Nie znam zadnej co prawda, ale na forach zaobserwowalam duze zainteresowanie tym imieniem. Moze Scholastyka bedzie bezpiecznie;)

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

...albo Hermenegilda :-)
W imieniu Maja też się kocham ♥ Jakbym miała córeczkę byłaby Nina, bo tak wybraliśmy, ale jest synuś i został Leon :-) Moja córka często podpytuje czy pan doktor się nie pomylił, bo jak by Leoś jednak był dziewczynką to by była Nina i uwaga bo Nina jest grzeczna:-) Ma koleżankę w przedszkolu i chyba ją lubi:-) Mi ciarki po plecach przechodzą, bo już mówię do dziecka Leo, ale by było gdyby się pozmieniało :-)

Odnośnik do komentarza

karolaaa mi moja ginekolog zaznaczyła jak na razie wizytę internistyczną w książeczce i chce bym przy następnej wizycie miała tam notke od lekarza
Joanna89a gratuluję córci i świetnych wyników :)
Postanowiłaś zmienić prowadzącego ciążę czy zostajesz ze swoim obecnym?
JoasiaG gratuluję i po stresie, ten kciuk Twojego maluszka jednoznacznie mówi - Mamuś wyluzuj mam się tu rewelacyjnie :))
MamaZuzanna no to miałaś super niespodziankę z tym usg, gratuluje i cieszę się razem z Tobą ;)

Dziewczyny jeśli chodzi o to która płeć "grzeczniejsza" to jeszcze kilka ładnych lat temu dziewczynki były aniołkami w porównaniu z chłopcami, teraz nieraz się słyszy że dziewczyny dużo gorsze, ale moim zdaniem i tak nie tak ważna płeć jak wychowanie od malutkiego ;) niestety duże znaczenie ma też niezależne od nas środowisko w jakim przebywać będą nasze dzieciaki.

Dziewczyny ja proponuję Balbinkę albo Genowefę :D Ja zakochałam się w imieniu Jakub i mimo że jest to popularne imię to już mówimy z mężem do brzucha Kubuś od 16-go tygodnia gdy pierwszy raz usłyszeliśmy "będzie chłopczyk" :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...