Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny gratuluje wam slicznych i zdrowych maluszkow a także tych cudownych brzuszkow. A jak u was dzisiaj samopoczucie u mnie fatalnie obudzilam się zalana krwią z nosa głowa mnie boli mam strasznie niskie ciśnienie jakas masakra to chyba przez ta pogodę tak ładnie juz było a tutaj śnieg.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

A co ICH wszystkich to obchodzi jak my bedziemy wygladaly na koniec !
Brzusie macie piekne i ja rowniez zazdroszcze ze mnie jeszcze nie zechciało ''wysadzic''
Macie juz co głaskać :)

ja w pierwszej ciazy z synkiem tez mialam ładny brzuszek juz w 3 mc a w tej chwili rosne baaardzo powoli ;p

Te babki co tak dogryzaja to chyba z zazdrosci ;p

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a jak u Was z zasilkiem? Ja przed ciaza niestety nie pracowalam. Teraz z mezem kombinujemy. Wczoraj spotkalismy sie z dobrym znajomym ktory prowadzi kilka firm. Powiedzial ze owszem robi takie przekrety ale to zatrudnia w 1 miesiacu ciazy...a 3 to juz jest podejrzane. Jedyna opcja to staze w urzedzie pracy. Zlozylby wniosek a ja ide na staz do niego. Ale jak sie okazuje...musze czekac najpierw na nabory z urzedu pracy!!! A to nie wiadomo ile zajmie...wyglada na to ze zostane bez zasilku. Maz pracuje i zarabia dobrze...ale gdy dojdzie dziecko moze juz nie byc tak dobrze. Jestem zalamana...

Odnośnik do komentarza
Gość Maminka_2015

Głupie gadanie. Ja też nie mam brzuszka, ale jak mi się pokazuje to są komentarze typu, że za mały, że ja za chuda i że dziecko będzie małe. Jak widać nie jest dobrze mieć i nie jest dobrze nie mieć, zawsze się znajdzie ktoś wścibski:-) Ja to zawsze do kobiety w ciąży podchodzę z sympatią i nie wiem jak można inaczej. Piękne dziewczynki te Wasze dzidziusie :-) Mnie już stres zżera, proszę trzymajcie jutro kciuki :-)

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki :) Nasze brzuszki i dzidziusie są prześliczne. W piątek ide do ginekologa na nfz wiec nie liczę na to ze zobacze dzidzie. Usg na nfz mam umówione na maj to będzie coś ok 20 tyg. Do tego czasu nie wytrzymam i pewnie pójdę prywatnie. Co do zasiłku to pewnie otrzymam, ale mam inne zmartwienie czy mi przedłużą umowę w pracy.

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomanliyawtw86o.png

Odnośnik do komentarza

AneczkaSz, Edyta12345 bardzo się cieszę, że kolejne z nas mogą spać spokojnie :) Edyta cudo miodzio zdjęcia :)
Klaudina a może by tak znajomy Cię zatrudnił, tylko nie opłacał Ci najwyższej składki zdrowotnej? Bo to wtedy przede wszystkim jest podejrzane. Dostaniesz mniej kasy, ale dostaniesz, nie wiem pogadaj z nim jeszcze o takiej ewentualności.
Trzymam kciuki za jutrzejsze badania i czekam na info, pochwalcie się jeszcze na którą jesteście umówione, będzie dobrze, zobaczycie swoje maleństwa zdrowe i szczęśliwe :)

Jeśli chodzi o brzuszek to tak jak właśnie pisałam wczoraj rano - też mnie to irytuje. Słyszę teksty że "mi brzuch to dopiero rósł pod koniec 4 miesiąca" , "nie możliwe że już Ci brzuch widać" itp. i też czasami zamiast się cieszyć patrzę na siebie w lustrze, przypominam sobie jak to było jak miałam płaski brzuszek i zwyczajnie dostaję kompleksów.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Ja też często mam tak że patrzę w lustro albo chodzę po całym domu z brzucholem na wierzchu i do każdego "patrzcie, patrzcie jaki duży" :) Ale czasami po "delikatnej" sugestii że dziwne że już mi rośnie brzuch mój entuzjazm opada.
Maminka_2015 śpij do 10-tej to nawet nie zdążysz się zestresować za bardzo :))

Kasik mogę Ci spróbować pomóc w toxo, napisz jak Ci wyszły, co do różyczki to sie nie wypowiadam bo mogłabym Cię wprowadzić w błąd.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...