Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Mam pytanie czy w Polsce kupie proszek Fairy? Bo ja taki uzywam do prania i nie wiem czy musze przesylac w paczce czy kupie w Polsce! U nas Lenka o dziwo juz spi bo padla doslowie w minute bez kapieli a ja wykapana na sofie i ogladam "mali giganci". Chwilo trwaj!! Nie pamietam takiego stanu :)

Mmadzia a moze to problem z mleczkiem skoro po mm dlugi sen i tyle wytrzymala bez jedzenia!

Patrycja_9393- a co to jest BI? Bo ja nie orienuje sie a tez musze kupic pampersy i pasuje w promocyjnej cenie hehe

Odnośnik do komentarza

Owieczka u nas jest problem z poceniem. Przy jedzeniu się poci, czasem jak śpi. Najczęściej zasypia przy butelce to później ja dokładam taka spocona do łóżeczka i aż plama się robi, oczywiście trochę ja najpierw wycieram. U nas może jest za ciepło bo mamy 23 stopnie, ale na noc wyłączam kaloryfer i jest ok, czasem za zimno i wtedy ma zimna głowę ale reszta ciepła. Już sama nie wiem... Czytałam o witaminie d i to może być też jedną z przyczyn, więc stwierdziłam że poproszę lekarza o skierowanie na badanie w kierunku witaminy D i będę miała pewność.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

My wlasnie wrocilismy do domku bo od wczoraj odpoczywalismy w hotelu ze spa no i dzis pluskalismy sie w basenie a pozniej relaksssss na masazu mialam :D ahhhhhh

Ewelajn juz od tygodnia tran podaje malutkiemu i zobaczymy w przyszlosci jakie skutki :) smak cytrynowy wiec nie jest zle i pije malutki. Narazie caly czas zdrowy wiec super :)

A co z Karolcia? Bo nie odzywa sie. No i Joanna uciekla nam :(

Ewelejn, Mamuska zle wyniki tarczycy i dostalam leki :( zawsze cos :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Bashia wydaje mi się że widziałam te kapsułki do prania fairy ale czy proszek to nie jestem pewna, nie używane tego więc nigdy nie zwracała uwagi.
Mamaama czyli mamy ten sam problem, ciekawe tylko czy to badanie jest refundowane bo wydaje mi się że tu ktoś pisał że robił te badanie i dość sporo za to wyszło. Zapytać nie zaszkodzi. :)
Olga1 spa aaaaaaa i basen no nie mogę :):) pozazdrościć tylko :):)

Odnośnik do komentarza

Owieczka właśnie nie wiem czy są refundowane, dlatego zapytam... Drogie są prywatnie, ale jak będzie trzeba to zrobię. Ogólnie witaminę ma w mleczku i podaje dodatkowo jeszcze. A może za dużo? Trudno powiedzieć...
Mam jeszcze pytanie.. Czy Wasze dzieci jedzą tylko gładkie zupki? Bo moja córka lubi jeść,ale jak dałam jej coś bardziej gęstego lub z większymi kawałkami to miała odruch wymiotny..

Odnośnik do komentarza

Mamaama koniecznie daj znać jak się dowiesz. Wydaje mi się że za dużo to raczej nie. Ale najgorsze jest to że ona się poci a jest zimna, u Was też tak jest? Liwcia ma odruch wymiotny po zupkach z hippa bo właśnie są takie gęste ale gerber już jest ok, z grudkami jeszcze nic nie próbowała. Ja że względu na te zaparcia narazie wszystko odstawiam na parę dni póki nie pójdę gdzieś do lekarza.

Odnośnik do komentarza

to normalne że maja dzieciaki odruch wymiotny - tak się broni organizm malucha przed zakrztuszeniem :) dlatego trzeba powolutku małe grudki przemycac żeby z czasem przywykło :) słoiczki dla starszych maluchów są bardziej grudkowate...
Krzyś przy pierwszym tartym jabłuszku wywalał język jakby chciał żeby mu to jedzenie wypadło ;-) ale już teraz jest lepiej... z każdym razem bardziej przywyka. Ale potrafi go zatrząść jak trafi np na większy kawałeczek mięska ;-)
Oweczka na zaparcia może pomoże Lactulosum? to taki syrop na rozluźnienie kupek, sprawia że w jelitach wiecej wody zatrzymuje się w kupce a nie wchłania czy jakos tak. wiem ze sie czasem podaje nawet takim maluszkom.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Witam się wieczorowa pora dziewczynki. :)
Rewolucja- Jas rządzi :) cudownego masz syna. Wiem jak to ciesza takie wyrazy uznania. Mój tez uwielbia mamusine kanapki, mąż zreszta tez.

Mamaama- mojej corce grudki nie przeszkadzają ale zbyt gęste sloiczki juz tak.

Agnez ja do chodzików jestem na nie. Zbędny wydatek i zagracanie miejsca w domu pomijając negatywny wpływ zdrowotny. Ja na pewno nie kupię.

Olga - przykro ze wyniki zle ale spa zazdraszczam. :)
U nas jakos ostatnio standardowo. W dzień anioł w nocy sen niespokojny choc jedne nocki lepsze inne gorsze. Z jedzeniem podobnie. Raz je cale porcje innym razem po pól, trudno wyczuć. Dzis dostala skórkę od chleba, smalowala bardzo. Natomiast wczoraj dalam jej do raczki kawałek gruszki i byla zdegustowana :) Wciąż zmagamy sie z wysypka na buzi która pojawia sie i znika i za chiny nie widzę żadnej zależności poza inna zupełnie wysypka po zoltku. Zaczynam podejrzewać nasz proszek, musze jeszcze to sprawdzić.
Zdrówka chorowitkom i milej niedzieli wszystkim dzidziusiom i mamusiom! ;)

Odnośnik do komentarza

hejka:)

był poruszany temat picia- u odkąd 3 z 4 posiłków są w formie stałej picie wchodzi pięknie- woda, sok rozcieńczony wodą, herbatka, rumianek, ok 60 ml do posiłku, czasami więcej, widocznie przy samym mleku mały nie był spragniony, za to owoce coś słabo ostatnio, nawet ukochany banan

ania czy podajesz dalej biogaję? czy jakiś inny probiotyk?

Mamaama u nas raczej gładka konsystencja, ale banan np (póki smakował:-) mógł być rozgnieciony niedokładnie, grudki z żółtka tez nie przeszkadzają

Oweczka po 6 msc powinno się zwiększyć dawkę wit d, ja jeszcze nie byłam u pediatry, więc podaję po staremu, ale u nas nie ma problemu z poceniem

Inez u nas podobnie ostatnio z jedzeniem, bywa że wchodzi duża porcja i jeszcze owoc, innym razem połowa obiadku i finito, dzisiaj podałam jabłko w siateczce i było zdziwko, a potem konsumpcja rączki od siatki:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej ho!

Ewelad i rewolucja słowo się rzeklo zejść na zdjęcie z golebiami na tle wodospadu. Ewentualnie klasyczne na tle meblościanki w dużym pokoju tez mnie zadowoli :)

Kowalska dobrze kojarzę ze Natalia miała problemy z bakteria w moczu? U nas znowu wyszła i się załamałam bo znowu antybiotyk. Jak sobie poradziłaś?

Właśnie co to jest to BI :D

Dobrej nocki dziewczyny :*

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Rewolucja Jaś przeslodki:) Miód na serce. Mojemu synusiowi tez smakuje śniadanko przygotowane przez mamę. Przepraszam za pomyłkę ale to tak jest jak się piszę nocna porą. Piotrek nie chce absolutnie pić z butelki, wodę podaje łyżeczka ale to pół z tego wyleci na boki. Jak je kaszke obiadek to wydaje mi sie ze powinien cos oprocz piersi wypic.Przymierzam się do zakupu tego kupka niekapka tylko nie wiem jaki... jakiś chyba już kiedyś polecalyscie tylko mi umknęło.

Chcemy też kupić krzesełko do karmienia, tylko zastanawiam się nad tym z Ikei albo zwykłym drewnianym, który można rozłożyć ze stoliczkiem.

Co do pocenie główki to z małym nie mam tego problemu. Starszy syn pocil się w trakcie przeziębień.

Mama u nas tez z grudkami problem. Do gęstych obiadkow np. z Hippa dolewam wodę. Ostatnio jak w tartym jablku trafiła się większą grudka to zaraz odruch wymioty. Muszą się powoli przyzwyczaić, chodzi o to żeby cały czas nie dostawali gładkiej konsystencji. Widziałam 6 latka który cały czas musiał jeść blendowane zupy bo w przeciwnym razie wymioty.
Dobrej nocki mamusie:)

Odnośnik do komentarza

Witam już niedzielnie :)))
Tak na szybko nadrobiłam, dopiero teraz, bo gości mieliśmy, jutro, a właściwie dziś, też mamy.... no normalnie ostatnio non stop ktoś wpada! :)
Rewolucja becikowe, Sklerozinko! Jaś przekochany, ale to nie nowość :) a napisz mi, Kochana, Jasiowi też cebion podajesz??
Mmadzia z kp nie pomogę, pojęcia nie mam na ten temat, ale cieszę się, że choć nocka była lepsza! u nas też. Powodzonka dziś :)
Ewelajna noooo, niech wrócą te nasze chłopaki na stare, dobre tory :))
Olga ja na luzaka poszłam do endo, a tu leki, guzek, biopsja...no minę miałam nietęgą! spaaa.....ojjj, super!! ja czekam właśnie na mojego domowego masażystę stóp :P a co do foty, to ja nawet już mam taką gotową - mordkę widać na niej, makijaż fajny....oczywiście takie niecodzienne wydanie :D tylko czekam na Rewolucję :D
Doooobrej nocki :***

Odnośnik do komentarza

No to przeplacilam bo nie wiedziałam że taniej się da :-\ ale dzięki Wam już wiem i będę czcić na promocje.
Ania dzięki, aplikacja sciagnieta :-)

Ewulka ja nie mam super pharm :-(

Olga lipa ze wyniki złe buu. Ale za to byczenia w spa zazdroszczę...

Kasia zdrówka dla Potrusia. Niech wszystkie świństwa idą precz!

Bashia ja tego proszku nigdzie nie widziałam no ale to nie znaczy że go nie ma

Ewa Jeszce nic z gruszkami nie jadła ale u nas też jest tak sobie z obiad nami z hippa, często trzeba wody dolać bo za gęste i ksiezniczce nie smakują. Po dodaniu wody wszystko ok.

Goście już poszli. Miło było ale się skończyło a ja spadam spać bo pamiętam jestem. Przesłanej nocki dla wszystkich mam i fasolek :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Agnez123 my mamy niekapek z Avent. I jest spoko :-)

Co do grudek to ja od początku nie gotuję na całkowicie gładką masę. Zawsze jakieś grudeczki mniejsze bądź większe są.

Kadaga ;)) (Kadafi haha)u Was był problem z wedzidelkiem ? My byliśmy u chirurga dziecięcego i mamy podcięte. Trwało to 10 sekund, cyk cyk,.wziął sterylne nożyczki, podcial, wziął kasę, dziękuję,do widzenia. Zero bólu, krwi,niczego.
Mały je tak samo jak wcześniej. Żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza

Bashia, kochana BI1 sklep taki market u nas na Śląsku blisko w Czeladzi jest też w szczecinie Bielsku Wałbrzych Legnica Rzeszów Białystok :p

Bashia fairy to u nas chyba tylko płyn do naczyń bo ja się z takim nie spotkałam

Mamaama moje dziecko zupkę z kasza jaglana wcina bez odruchu wymiotnego.

Ewelad wszystkie znaczy wiele z nas podaje teraz FLORACTIN Ania tez o wiele taniej :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...