Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Bashia przesyłam Ci moje pranie do prasowania :-D nie cierpię tego..
Olciak też się zastanawiałam nad fotelikiem bo mój nie lubi jeździć autem i myślimy od znajomych pożyczyć i sprawdzić ten drugi ale zaś trzeba dziecko wkładać i wyjmowac z auta i to mnie wkurza bo jak zaśnie to dupa..
Powiem wam że mój Sebek to tak wymyśla ostatnio się zorientowałam że pierwszy obiadek jako mu dałam był z bobovita i pięknie go zjadł potem już hipppa albo sama gotowalam i się nie ruszył tego. Kilka dni temu wpadłam na pomysł żeby spróbować jeszcze raz bobovita i co? Zjadł cały słoiczek! No normalnie król jeszcze sobie marki wybiera...
Dzisiaj młody spadł mi z łóżka ;(myślałam że zawału dostanę serducho biło jak szalone...co za matka... On się Obraca non stop jak szalony się kula
Dziękuję Bogu że nic mu się nie stało
Truskawka Dobrze że masz dwójkę dziexiaczkow przynajmniej ten starszy może zajrzeć na młoda kiedy ty się kapiesz czy coś ;) i razem zawsze dacie radę.
Chiyo wszystkiego najlepszego ;)
Ja tak jak Mamaewwy zostawiłam sebkA tylko dwa razy z mama i oczywiście przezywalam jak szalona bo jest specyficzny i ze wszystkim jest problem
Kurde brakuje mi na wszystko czasu...Jak wy to ogarniacie to ja nie wiem ale podziwiam

Odnośnik do komentarza

Olga dzięki. Może zle się wyraziłam ale właśnie o ten przedział wagi wg mi chodziło. Ewa uwielbia się kąpać a nasza wanna jest na tyle mała ze we dwie do niej nie wejdziemy. Tak więc to koło to kusząca sprawa... :-)
didus Sebek już wybrzydza? W tym wieku? :-) Przekichane będziesz miała jak tak dalej będzie :-)
Uff dobrze ze po upadku nic mu nie jest.
Bashia pozdrów ode mnie Chodakowska :-) ja jak na razie podziwiam jakiego pięknego orbitreka kupiłam 3lata temu i co parę dni scieram z niego kurz :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

No i poleglam przy drugiej turze Chodakowskiej ;( tylko 15 minut ale dzis pierwszy raz go probowalam i szczerze pot sie lal ;)

Didus135 - alez oczywiscie przyjme Twoje prasowanie ;) ale nic nie ma za darmo ;) dzis jak rozmawialam z mama to ubolewala ze ma zalegle kilka pran ;) wiec zaproponowalam wymiane jak jej zrobie prasowanie a ona mi ulepi pierogow ;) nie znosze ich kleic ale za to uwielbiam jesc!! I nie wiem jak u Was czy takie robicie pierogi ale moja mama zrobila z makiem! Ja je uwielbiam ;) sa na drugim miejscu po ruskich!!
Kurcze sama sie przerazilam jak napisalas ze Sebek spadl!! Dobrze ze sie nic nie stalo! Ja jestem przerazona i juz daje Lenke na podloge by sie przyzwyczaila do niej chociaz jeszcze nie przekreca sie. Chociaz zawsze to moze sie zdarzyc nawet uwazajac.

I jeszcze odnosnie wyjsc. Ja tez zaliczam sie do dziwologow bo tylko kilka razy zostawilam Lenke z moim M i szlam tylko do spozywczaka. A jak byli moi rodzice to raz wzieli mala do kawiarni ale dzwonilam co chwila. Tym bardziej ze obcy kraj a rodzice jezyka nie umia!! Tata zawsze sie smieje ze jedynie umie jedno slowo JEST TO DAJ ;) i oczywiscie chodzi o yesterday ;)

Odnośnik do komentarza

Inez80 - ja robie caly trening Skalpel i jest super dla mnie. Dzis na dokladke sprobowalam killera i tak jak wyzej pisalam poleglam ;)

MamaEwy - tez dolaczam sie do Ciebie!! Nie raz bralam Lenke do bujaka wlaczalam wibracje a ja pod prysznic. Niestety takie zycie. Moj czesto jest w pracy a nikogo za granica nie mamy zeby przyszedl na chwile i troszeczke mnie odciazyc. Jak juz Lenka nie mogla wytrzymac to spiewalam mydelko fa i polewalam szybe woda zeby para opadla i mnie zobaczyla i wtedy bylo a kuku!! Skutkowalo!!

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

RudaMarysia ;-)))) stronka z rozpisem leków super przydatna !!!

Ja też piore w Loveli I prasuje bo jakoś tak głupio mi samej przed soba ubierać Małego w niewyprasowanw :) no ale tak też się zdarza :)

Co do wyjść - ja wychodzę tak raz na miesiąc na ok 1,5 H spotkać się z koleżankami. I tatuś zostaje grzecznie wtedy z Synkiem :)

Wera u mnie równiez brak perspektywy na dalszą pracę w tej samej firmie po macierzyńskim i też jedyne czego się mogę spodziewać to zwolnienia... A "ochrona po macierzynskim" to moim zdaniem mit.

Kurczę naprawde zazdroszczę wam duzej wanny :D moje dziecko tak uwielbia kąpiel ze na pewno miałby mega frajdę. A na basen nie pójdę jak jest tak zimno... poczekam do wiosny.... czyli wg.prognoz jakieś kilka dni haha :-)

Moje dziecko obudziło się wyjątkowo (!) Po 4 godzinach snu. Ostatnio tak długi sen miałam chyba w ciąży haha.najlepsze jest to, że On już nakarmiony dalej smacznie sobie śpi A ja chyba cały Internet przejrzałam bo się wyspalam :D
No nic , zamykam oczy I moze uda mi się zasnąć.

P.S dołączam do klubu Mamuś którym spadł telefon przy karmieniu :/ Bo też oczywiście z reguly czytam i pisze i karmię jednocześnie :/
Ale... obiecałam już sobie, że kończę z tymi dodatkowymi czynnościami podczs karmienia, bo te chwile tak szybko uciekają ze będę za tą wyjątkową bliskością tęsknić jak już nie będę karmić... A rozszerzanie dietki coraz bliżej....

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane :) Chiyo spóźnione ale szczere Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń :*
Wczoraj rozmawiałam z M tzn z początku prowadziłam monolog :) później dołączył się jak puściły mi nerwy i hamulce w oczach :) poleciały łzy , sama nie wiem czemu ? Jak tak mówiłam i tłumaczyła to zrobiło mi się przykro .. no ale myślę , że w końcu zrozumiał zobaczymy wyjdzie w praniu :) jest 8.30 a ja z mala lezymy w rozgogolonym łóżku :) M zawiózł starszą do przedszkola a sam pojechał robić badania do pracy bo mu się skończyły :) a my z tego bezwstydnie korzystamy i sobie gugamy na leżąco :) tak więc pozdrawiamy cieplutko spod kołdry :*

Odnośnik do komentarza

OLCIAK jestem :) po prostu musiałam nadrobić dzień wczorajszy i dzisiejszy i się nazbierało tyle ze hoho :)

RUDAMARYSIA :))) nareszcie :)))

CHIYO wszystkiego co najlepsze :*

WERA prasujesz z nudów? Ja już nie pamiętam jak to jest się nudzić haha :) poczekaj jak ta trójkę będziesz mieć :)

U mnie dziewczynki jakas masakra między dwiema starszymi. Do tego stopnia ze im pokój meblami na pół podzielilismy żeby każda swój kąt miała. Najgorzej o sprzątanie i wogole są dla siebie niemiłe a to przez to ze między mną a M ikoszmarnie jest i taki oto efekt :/ TRUSKAWKA kochana uwierz mi ze lepiej czasem samemu być niż z takim wampirem emocjonalnym jak to któraś mądrze napisała. Mój taki właśnie jest do tego o nic nie dba. Wolałabym być sama.

Agatka nabyła umiejętność "gadania". Cudne monologi prowadzi a najczęściej jak jest głodna :) i wtedy też mlaska.
Nie wiem jak będzie z ząbkami bo mnie mała gryzie dziaslami namiętnie i naciaga sutka. Do tego bardzo ja wszystko rozprasza jak je i ciągle głowę odwraca z moim sutkiem między dziaslami...

RUDAMARUDA Tosia niesamowita. Tyle umiejętności :)

Ja do wc to czasem mala do fotelika i ze sobą. U nas krzyczenie nic nie daje.

Muszę kończyć bo mała wzywa.

Miłego dnia dziewczynki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Co to jeszcze chciałam napisać.
BASHIA podziwiam ćwiczeń. Ja niestety zmusić się nie mogę żadną siłą. A na basenie zamiast pływać to mocze tyłek w babelkach.

DIDUS Ty pisałaś ze malutki z łóżka spadł? Nie jechalas na jakieś przeswietlenie? Ja łóżka nie składam i na takim dużym Agacia leży cały dzień. U mnie za zimno żeby na podłodze była. A jak gdzieś idę to do łóżeczka ja daje. Kurcze no uważać trzeba strasznie. Ja ją obkladam no ale nigdy nic nie wiadomo.

Normalnie na nic czasu nie mam :/ nawet zdj z sesji jeszcze nie zrzucilam na kompa. A wzięłam się za ogromne porządki szafkowe i reorganizacje wszystkiego i zajmie mi to chyba rok :/ tym bardziej ze sama ze wszystkim.

PILKA ja trzymam kciuki żeby twój zrozumiał i na pewno będzie lepiej :)

Z tym praniem to białe piore w bobini i ostatnio zaczęłam płynudo pluk sensitiv uużywać a kolorowe rzeczy czasem wrzucam z naszymi rzeczami. Trochę tak i trochę tak i chyba tak zostanę :)

Prasuje wszystko co tego wymaga. Zazwyczaj to mi się wielką kupa tego uzbiera i potem się od deski nie mogę oderwać :) polubiłam to nawet. Nie lubię tylko rzeczy M prasowac. A jak coś potrzebujemy dla małej to wyciągam z tych odlozonycn Ui ubieram i chodzi w zmietym :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie porannie oczywiscie nie wyspana Bo dziecko male i duze zawladnely lozkiem rodzicow.
Didus135 cale szczescie Sebkowi nic sie nie stalo nam starsza tez raz spadla z lozka.
Mmadzia kurcze przykra sprawa ale tak to jest dzieci zaraz czuja jak jest cos nie tak.U nas podobnie jak z M mamy nerwa na siebie to cora pyskuje nie slucha.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry piątkowo! U nas mega prószy.

Wczoraj chyba taki dzień, bo też puściłam może łez i dzisiaj lepiej, chociaż podpuchnięte oczy mówią wszystko.

Przyszedł projekt zegarów na dzień babci i dziadka. Podoba się.

Wczoraj dostałam maila, że otrzymuje nagrodę za ankiety on-line, takie były o samopoczuciu po porodzie i później kilka tygodni potem. Cieszy :)

monthly_2016_01/fasolki-sierpien-2015_42080.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Witam się piątkowo i melduję ze dziś już samopoczucie lepiej! :D wczoraj jakiś kryzys miałam pewnie z tego nie wyspania ;)
Co do prasowaniu ubrań to ja też wszystkie prasuje :) nie chce mi się no ale te ubranka bez wyprasowania wydają się takie sztywne i nie mile w dotyku. Więc prasuje pomimo że nie lubię tego ;) i też jak Ty Mmadzia zawsze uzbierać potężną kupę do prasowania i pół dnia prze desce stoję bo na raty prasuje :) ale super w ogole na ferie wybierzemy się do rodziców moich. Już się cieszę :) odpoczne :)

Odnośnik do komentarza

TRUSKAWKA cieszę się ze humor lepszy. A wypad do rodziców super sprawa! Odpoczniesz nabierzesz sił naladujesz baterie :)

Ostatnio pisalysmy o przykrywaniu kołderką i moja gwiazda zaczęła sobie ja na głowę naciagac :/ do tej pory było ok a teraz wszystko pieluche kocyk na twarz i potem leży i się trzęsie. Żeby chociaż się odzywala a ona nic. Muszę się chyba ze spiworkiem przeprosić. Na noc kołdrę pod materac wciskalam...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej ! Byłam dziś na kontroli u nas już pełne wyzdrowienie . Mocz i krew bez zarzutu. :) także jestem zadowolona:)
Zapomniałam zapytać jednej rzeczy miałyśmy mieć szczepienie 5 stycznia, Zuza się rozchorowala, po jakim czasie mamy sie zglosic po takim małym przeziębieniu na szczepienie? Myślicie, że wtorek 12 będzie dobry ? Czy lepiej jeszcze poczekać i pójść 19...?

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...