Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, ja znowu o kupkach, moja mała do tej pory bez problemu a wczoraj w mękach jedna wieczorem i dzis jeszcze nic choc stęka :( Powinnam się martwic? W czwartek wizyta u lekarza to skonsultujemy.
I jeszcze jedno pytanie, trochę osobiste, kiedy zamierzacie wznowic współzycie? U mnie jutro mija 6 tygodni wiec w sumie połóg zakończony, czuje się dobrze ale jakos się boje tego pierwszego razu po...

Odnośnik do komentarza

olga witaj z powrotem i gratulacje :) napisz coś więcej w wolnej chwili.
joanna nie zamartwiaj się, ja zakładam że nam instynkt podpowiada najlepiej (i forum oczywiście;) ) co robić z maluszkiem, nie sądzę żeby się połozna przyszła czepiać, a nawet jeśli ci sie trafi jakas wredna baba to olej to, jestem pewna że zajmujesz się córeczką najlepiej jak tylko można. A pępek skoro wyczysciłas to jest ok, z kolejnym razem bedzie ci łatwiej,a po paru dniach to już rutyna:) jak ze wszystkim.
A jak mawia moja koleżanka - "dziecko nie chomik - trudno je zepsuć" ;-) (żarcik taki)
inez mój synek też takie ma czasem "zawiechy", wczoraj zrobił 3 razy, a dzis raz i to dopiero teraz wieczorem. Ale to podobno normalne. Trzeba patrzeć jakie te kupki są, póki nie twarde i zbite to ok, nie ma zatwardzenia.
Co do drugiego pytania to moge tylko pozazdrościć planów - ja się będę cieszyc jak się uda coś zmajstrowac w tym roku, tak sie słabo goję ;( i tez się będę stresowac, ale warto próbowac :) podobno te pierwsze razy po połogu bywaja troche bolesne, bo hormony utrudniaja nawilżenie - pewnie warto mieć cos pod ręką. Ale dla chcącego... :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

REWOLUCJA dzięki za radę spróbuję. Te wrzaski przy karmieniu są okropne.
A słońce po kąpieli slicznosci :) U nas zazwyczaj też szybkaakcja musi być.

Ja padam na twarz dzisiaj. Mała marudna mało co spala a karmien już mam 16. Non stop szuka i już myślę czy z mlekiem wszystko ok ale to by była paranoja bo lepiej i więcej jem a tu nagle mleko gorsze? Obawiam się jednak ze to pewnie przez nerwy o stres bo ciągle mnie coś lub ktoś (czyli M) wkurza. M z pracy wrócił i póki co on nosi. A najbardziej mnie wkurza jak mi mówi daj cyca jak ona tylko kwieknie. Wg niego cyc najlepszy na wszystko :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

olga1 A ja 18 sierpnia ;-P czyli byłyśmy na oddziale w tym samym czasie, ale ja miałam sale w innym miejscu nr 7 chyba.

Dziewczyny a jak tam Wasze odchody pologowe, przepraszam za tak osobiste pytanie ale nie wiem czy u mnie wszystko ok. Ja jestem 3 tyg po i nadal są. Używam podpasek, choć nie ma tego dużo, z reguły koloru szarego, ale zdaża się czasami kolor czerwony a już chyba powinno być cały czas szare?

Odnośnik do komentarza

He he:)
Moje dziecko po kąpieli drze się jak szalone, za to uwielbia się kąpać:)
No więc...jest to zdjecie zrobione z samego rana przez mojego męża, kiedy to pojechałam Jasia odwieźć do szkoly.
Hania w tym czasie walnęła porządną kupę, tak że ubrudziła absolutnie wszystko i mąż nie wiedząc co jej ubrać, zawinił ją w ręcznik, przykrył kadrą i zadowoleni czekali na mamusię:)))

Odnośnik do komentarza

rewolucja słodkości małe:-))) mąż dobry komandos:-D moj pewnie zrobiłby podobnie, chociaż ja akurat naprawdę wolę nie powierzać mu doboru garderoby dla kogokolwiek:-)

rybcia u mnie podobnie, bywają dni, ze nic już nie wycieka, bywają i krwawe jeszcze- położna mówi że ok, przy córce było podobnie

Inez ja odczekam 6 tygodni i podziałamy- po pierwszym porodzie wyczekiwaliśmy tego pierwszego razu i to był swoisty 'pierwszy raz'- w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu:-) już pomijam, że ze zdziwieniem stwierdziliśmy, że trzeba o jakimś zabezpieczeniu pomyśleć i przy akcji zakupu prezerwatyw mieliśmy śmiechawę jakbyśmy mieli po 16 lat:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hej jesli to do mnie pytanie do ja piłam Femaltiker przez parę pierwszych dni. (do kupienia w aptece) I zaczynam znowu pić bo od dwoch dni jakos mniej tego mleka mam, zaczynam sie niepokoic czy mi jakoś pokarm się nie konczy?
W koncu nie daję piersi, może jakos te hormony inaczej działaja przy laktatorze?
Swoją drogą niezły ten twój małzonek ;-)
rybciaCo do dochodów to u mnie się skonczyly z końcem 4 tygodnia dopiero, a wczesniej tez bywało róznie, podobnie jak u ciebie.

dziewczyny czy oprócz tej Bio Gai macie do polecenia jakies probiotyczne krople dla dziecka? ja zamierzam cos podac ale nie wiem jakie kupić.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

rybcia, u mnie się skończyło dopiero kilka dni temu a wczesniej bywały dni że nie było juz nic a potem na wkładce czerwona zywa krew widziałam i to podobno normalne, na kontrole ide w przyszłym tygodniu to się przekonamy czy wszystko ok :/
rewolucja hahaha u mnie była taka sama akcja kiedys, wróciłam do domu a mała w pieluszcze tylko owinieta kocykiem spi z tatusiem. Tez nie wiedział w co ubrac, nie zeby miał wszystko pięknie w komodzie poukładane :/
moje dziecko poszło spac bez kupki, miejmy nadzieje że jutro wszystko wróci do normy :(

Odnośnik do komentarza

Tacy właśnie są nasi tatusiowie:)
I taki jest ich urok:) czasem:)

Ania, dzięki za info. Właśnie nie pamiętałam jak to się nazywa...
Co do Twojego pokarmu, niestety wydaje ni się, że większa produkcja mleka jest przy bezpośrednim karmieniu.
Ja karmie tylko w dzień i
ostatnio wydaje mu się, że pod
koniec dnia, mleka prawie w
ogóle nie ma, a po nocy, piersi
juz nie są tak pełne....

Moja też dziś bez kupki. Przed
chwilą cos poszło, ale niewiele.
Teraz jej się ulalo u nie mam w czym jej spać polozyc. 2 beciki mokre ( durna pogoda), a
śpiworek ulany....

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Olga na katar to chyba najlepiej sól morska i odciąganie i jeśli to katar faktycznie a nie resztki jedzenia itp to musisz często odciągac bo takie maluszki oddychają głównie przez nos.
Co do kg to ja jestem 11 dni po porodzie i zostało mi 2,5 kg ale nie obraziła bym się gdyby mi tak jeszcze z 5 kg spadło:) bo mi 2 zostały po wcześniejszej ciazy.
Dziewczyny a powiedzcie mi czy wasze dzieci przesypiam a już w miarę noce i kiedy zaczęły. Bo u nas mała jest ogólnie nieospala a jeszcze na dodatek w nocy śpi mniej niż w nocy :/ Dziś np spala od 21 do 33:30 pozniej od 24 do 4 ja Usypialam i co odłożyłam do łóżeczka to pobudka. Nawet przy Cycu nie chciała spac:/później spala od 4 do 5:20 i od 6:30 do 7:00. I tyle jej snu w nocy. I tak jest codziennie. Ja juz chodzę na rzesach i się zastanawiam kiedy mniej więcej to się może zmienić.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...