Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

SILV my jutro mamy neurologa więc też nie wiadomo czym się skończy. A może napisz czemu żebyśmy czegoś nie przeoczyly a postaramy się nie doszukiwać :) Zdrówka dla Agatki :*

Moje dziecię oszalalo dzisiaj. Jak jadła o 10 i poszła na spacer z babcią tak ja wzięłam z gondola do domu o 13 postawiłam przy otwartym balkonie i myślałam ze chwilę pospi. O 17 sama ja obudziłam bo nie wiem ile by spała jeszcze. I jakoś bardzo głodna nie jest bo owszem je ale jakoś tak bez przekonania :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Joanna sliczne zdjecia. Te z sesji rowniez! Podaj namiary na fotografa ja jestem z Zabrza Ty o ile dobrze pamietam to z Gliwic wiec licze ze i fotograf z okolicy ;)
Czytam Was i przestalam sie cieszyc ze mi wlosy nie wypadaja -pewnie wszystko przede mna. Kiedys jak mi wypadaly pomogl Vitapil ale czy przy kp mozna pojecia nie mam

Odnośnik do komentarza

Moja też ma nierówności na główce

Mamuś ja też mojemu wprost mówię że go nie lubię, czasem nawet nienawidzę i mówię, że jak nie ogarnie się z Tosią to znajdę jej lepszego tatę.. No ale jak ja ostatnio w nocy już nie ogarniałam, padałam na pysk i poprosiłam m żeby ją polulał to on ją wyciągnął z łóżeczka, dał smoka, ta w ryk a on "nie wiem czego ona chce, niech się drze" odłożył ją, położył się i nakrył głowę poduszką...

Ewelad cholera faktycznie! A już szukałam mieszkania pod lasem na wszelki wypadek.. :P

Czarna to nasze dzieciaki chyba się zgadały że nam odpuszczą bo i my po spokojnej nocy :)
A ja już tak bardzo nie mam sił, że mam gdzieś jak mój mąż się zajmie małą - krzywdy jej na pewno nie zrobi a to że ostatnio ubrał jej pampersa tył na przód (mistrzuniu, co?) no i dziś ubrał najpierw rajtuzy a później body? No trudno ważne że ja miałam trochę więcej czasu dla siebie. Polecam takie nastawienie!

Izkuś miłej kąpieli :) super że mała zdrowa

Ewulka to ja miałam rekonstrukcje więzadeł w kolanie, do tego miałam wycinaną łąkotkę. W ciąży musiałam zrezygnować z rehabilitacji i teraz czasem mam taki dramat z chodzeniem że szkoda mówić.

Jak Rewolucja przeprowadza kuchenne rewolucje to wbijam na finalną kolację! :D

Moja nie śpi pod kocykiem ale jak ma tylko tetrę albo cokolwiek w ręce to nakłada to sobie na twarz, z resztą czasem nawet pustą rękę tak kładzie, zdarzy jej się uderzyć za mocno i robi wtedy takie przerażone oczy.. no i uwielbia "memlać" w ręce mój nos albo usta. Skupia się wtedy niesamowicie i potrafi tak leżeć i mnie tarmosić dobrych kilka minut :D

Inez hahah dobre!

Mmadzia to napisz jutro jak Agatka spała w nocy, bo ja moją rozbudzam zazwyczaj jak dłużej śpi bo boję się nocnego czuwania.

Byłam dziś tak wściekła na męża, że aż się poryczałam.. Byliśmy na spacerze, zadzwonili mu ze straży, że hałda się pali i go potrzebują. No to co mój mąż zrobił mając jedyny wolny całkowicie dzień od przeszło miesiąca? Oczywiście że pojechał na akcję! A jak! Pod jednostką się przesiedliśmy i pytam się go czy klucze z domu mi dał do torby z wózka, to powiedział że tak no i poleciał się przebierać. Podjeżdżam pod dom i co się okazało? Tak, tak! Klucze miał w kurtce a zorientowałam się już pod drzwiami po tym jak wtaszczyłam młodą na 3 piętro.. Jego jednostka jest po drugiej stronie Katowic a korki o 15 są tak ogromne, że dojechałabym tam chyba na 17.. Musiałam jechać do szwagra po klucze do mieszkania teściów żeby móc małą na spokojnie nakarmić i przewinąć.. Nic tylko go kochać!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Chcialam odp do wielu z Was ale demencja ... :/ a 20:30 to dla mnie jak środek
Nocy haha kładę sie spać bo pewnie za godzinke mały wstanie na
Jedzonko wiec sie moze troszkę drzemne :D
Ale ... RudaMaruda zastanawiam sie czy mamy moze tego samego faceta haha :D po 1 tez ubrał kiedys synkowi pampersa tył na przód , a teraz uwaga hit : ubrał śpiochy bez pampersa hahah na co ja ze on jeszcze nie chodzi do ubikacji sam i ze takie
Niemowlaki maja pampersy ha ha :-). Ja nie wiem gdzie on ma
Głowę czasem.... A co do tego co napisałaś to racja krzywdy na pewno nie Zrobi wiec trzeba wyluzowac tylko ze czasem sie martwię ile mój synek sie przy nim naplakalby gdyby mnie nie. Było :( bo jest dokładnie tak jak u Ciebie czyli jak chwile pomarudzi to on juz nie wie oco mu
Chodzi i skoro jest taka maruda to niech sobie popłacze nic mu sie nie stanie i wkłada do wózka
Np . Tylko czasem dziecko potrzebuje bliskości i jakoś ja nic nie mowię jak 2 h nosze małego , NM wymiękły po 5 minutach ehhh oni sa nie wiem z jakiej planety. Wiec co do dzisiejszej akcji głowa do gory. Nie jestes sama i wierze ze musiało Cie to po prostu Wkurw***** ! Ale faceci sa z innej planety a co lepsze , myślą chyba ze my jesteśmy robotami. trzymaj sie :*

Odnośnik do komentarza

My to jednak jesteśmy śpiochy, bo musiałyśmy jechać rano na bioderka ( skąd tam tyle ludzi ? Ja się pytam :) )
I Księżniczka musiała odespać wstawianie przed 10 ;)
Jutro szczepienia, więc też wcześniej wstajemy :) umówiłam się z M, że on będzie trzymać Małą, bo ja już się napłakałam przy welfronie. Usypiamy przy cycu, a czeka jeszcze na mnie zimne karmi :)

Co do pampersów to korzystamy z dady, ale zarzadziłam, że kupimy paczkę tych oryginalnych, bo albo Natala tak dużo sika lub dady nie dają rady.
Życzymy przespanej nocy.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!
Rudamaruda i Czarnamamba Wasi mezowie powinni medale dostac :D
Kowalska promocja taka, ze juz lece do sklepu :D

Dziewczynki ile w sumie Wasze dzieci spia od rana do kapieli i snu nocnego? Bo moj maly kolejny tydzien w ciagu dnia spi 4 razy po 15 minut. A wiec ja wszystko robie na raty :(

Pogoda taka piekna, ze po 5 km spacerujemy codziennie.

A ja sie relaksuje w wannie bo kolejny dzien bardzo fajny zaliczony :) no i dziewczynki chce sie pochwalic - juz drugi tydzien codziennych cwiczen mi leci :D :D :D ale sie wzielam za siebie

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Rewolucja melduj sie, bo będę musiała jechać Cię szukać

Dziewczyny to przyznam, ze naprawdę sprytni inaczej Ci Wasi mężczyźni - na logikę , która tak szczyci sie ten ród z Marsa ( zawsze przy tym przypomina mi sie tekst ' skoro faceci są z Marsa, to niech tam k... Wracają ' haha) to nawet cieżko byłoby mi tego pampka tak zapiąć haha

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

RudaMaruda, współczuje sytuacji i wyobrażam sobie jak bardzo niecenzuralne słowa cisnęły Ci się do ust. Ja mam tylko jedno pietro do pokonania a i tak mnie zawsze umęczy wychodzenie z małą, najpierw znosze stelaz, potem gondole z Alą ale im Ala większa tym cięzej :/
Powdziwiam wyczyny tatusiów hehehe mój też swoje wtopy zaliczył z ubrankami ale już nawet się nauczył co gdzie leży, nie miał wyboru. Opiekuje się małą bardzo dobrze i tylko jemu ufam że Ali się krzywda nie dzieje z nim bo wiem że nie da jej płakac, bedzie nosił, śpiewał i zabawiał. Za to za każdym razem jak wracam to dom wyglada jak po huraganie i wogóle jest przeokrutnym bałaganiarzem a mój syn go dzielnie w tym wspomaga :/
Mnie bolą krzyze od jakiegos czasu okropnie i obawiam się że to nie minie dopóki bede nosic moją wspaniała córke i ogólnie jakos słabo się czuje, chyba powinnam sobie zrobic kontrolną morfologie :/

Odnośnik do komentarza

Hej!
RudaMaruda, no nie powiem, tez bym się wkurzyła w takiej sytuacji..

Swoją droga... Ja tak jak ewelad zastanawiam się jak im się udaje założyć pampersa tyłem?:d lub body na rajstopki?:d no ewidentne ufoludy;)

Kowalska.. Aż żal przepuścić taka okazje;)

Tosia po zmianie czasu pada w łóżeczku już przed 20 i śpi pięknie do 4-5.

Ja mam dola bo skasowałam sobie wszystkie zdjęcia Tosi z telefonu. Po zrobieniu aktualizacji przywrocilam zdjęcia tylko do 23 września:( Reszta przepadła. I do tego film jak ją kapiemy taka malutka i wesoła;( eh jestem taka wściekła na siebie ze sobie nie wyobrażacie, idę spać:(;(:(;(

Dobrej nocy i przespanej:*

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny juz chyba pisałam ale w każdym razie w tesco są Pampers 3 po 73 zl za 126 szt, wychodzi 55 gr /szt gdyby ktos chciał. ja akurat zamawiam tam z dostawą do domu więc mi to baaardzo na rękę :) a taniej nie znalazłam.
Kurcze mało pisze ostatnio bo jakos tak latam cały czas za czymś.
I już nie pamiętam co komu chciałam napisac :/ wiec postaram się jutro nadrobić, ale czytam na bieżaco :)
RudaMaruda wspolczuję nerwow z m. Wyobrażam sobie co się działo w twojej głowie na tym 3 piętrze... :/
Tu musze pochwalić mojego męza, widzę że się stara bardzo, co prawda w nocy w tygodniu ja sie małym zajmuje zeby sie do pracy wysypiał chyba że już nie daje rady to go wołam. Ale generalnie jak jesteśmy we dwójke w domu to pracami się dzielimy na poł. A jak trzeba kupkę wytrzec to gramy w papier/kamień/nożyce czasem i jest fair ;-) U mnie jak u Inez - tylko męzowi ufam w opiece nad dzieckiem.
Justynka wiem że nic nie pocieszy cię,ale pamiętaj że Tosia jest taka malutka - jeszcze milion wspaniałych zdjęć przed wami, pomysl, może komuś wysyłałaś albo wrzucałaś gdzieś tamte stracone zdjęcia - może jakieś uda sie odzyskać??
A u nas oczywiście w uzyciu też smoczek LOVI ;-) taki miałam z SR a potem dokupiłam. Ale czytałam, ze lepiej jak dziecko ssie palce, bo jak wyrośnie to mu rączki do zabawy potrzebne będą i o ssaniu zapomni, a smoczka oddac nie będzie chciał... zobaczymy. U nas poki co daje smoka po butelce bo mały by jadł i jadł... i awantura jak sie konczy mleczko. I czasem do usypiania na chwile podaję. W ciągu dnia on jakos smoczka nie lubi.
Super zakupem był lezaczek, dzieki niemu wczoraj spokojnie ogarniałam kuchnię a mały mi pomagał;) nie musiałam co chwile zerkac do niego itd a i on sie nie czuł samotny. I tak się pięknie i dorośle prezentuje na nim, mój mały książę...
ufff. dobranoc mamusie. Oby nam szkraby spały całą noc :D

monthly_2015_10/fasolki-na-sierpien-2015_38091.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ojjjj, Justynka też byłabym na siebie wściekła.... idź spać, bo znowu coś zbroisz :P
Kowalska promocja pierwsza klasa :D
Olga1 a co ćwiczysz?? Ja od dwóch tygodni to się motywuję.... :P ale jak już się zmotywuję, to strach pomyśleć jakie szpagaty będę wyczyniać :P
Ruda ja też już straszyłam nowym tatą mojego mężulka. Kupiłam dekory nad łóżeczko i dałam mu czas na ich powieszenie do 31 października, bo jak nie, to znajdziemy nowego tatusia - to już skierowałam do synka :D jutro środa....ciekawe, czy zdąży.... Ufff, jak dobrze, że mój mąż nie jest strażakiem!!! i choć dużo pracuje, często go nie ma, tzn. wraca późno, to jednak weekendy są dla nas, zawsze to coś!
mmadzia a czemu neurolog?! Może pisałaś, ale nie pamiętam :-(
diduś coś dodałaś? chciałaś dodać? ja nic nie widzę.
Joanna Mam nadzieję, że Laurę ominie choróbsko i wstanie zdrowiutka! a ja Ci tego taty zazdroszczę!!! Ja będąc dzieckiem tak gdzieś do 7 r.ż.byłam córunią tatusia, a potem drogi moich rodziców się rozeszły i niestety przestał się mną interesować:/
Silv dobrze, że hemoglobina idzie w górę :-) Napisz nam, czemu ta rehabilitacja.... Ja to się i tak doszukuję, więc.... a czasem może lepiej wiedzieć.
Co do mężów, to chyba nie pisałam, a jak pisałam, to się powtórzę :p piątek wieczór, on zajmuje się synkiem (z tego zajmowania się sobą oboje zasnęli, ale to szczegół:), a ja przyniosłam do pokoju dechę do prasowania i stertę rzeczy.... i wiecie co on na to?!! "uuu, ale ci się nazbierało!!!" No myślałam, że padnę!!! MI SIĘ NAZBIERAŁO!!! rzeczy naszego synka (było ich naprawdę sporo) i to MI SIĘ NAZBIERAŁO!!! nooooo...... do dziś to cytuję, śmieję się z tego, bo to mnie bardziej rozbawiło niż wkurzyło i "zbieram" znowu, żeby nie nudzić się w piątkowy wieczór :P Miałabym w tygodniu czas na prasowanie, ale wrzuciłam na luz, nie muszę niczego ogarniać, spieszyć się z czymkolwiek (sprzątanie, itp.) jak mały śpi.... jak mały śpi, to mam wolne i tyle :-) od jakiś dwóch tygodni wyznaję tę zasadę :D

Odnośnik do komentarza

Justynka tak jak Ania mowi - moze komus wysylalas. Ja juz dalam wszystkie do wywolania zdjecia malutkiego bo tak jak pisalam wczoraj, ze mam bzika na punkcie zdjec i bezpiecznie jest je czesto wywolywac. Np moja mama ma w swojej komorce wiecej zdjec malego niz ja hehe robi pelno jak przyjezdza, a codziennie jak jej nie ma to moim obowiazkiem jest jej jedno rano wyslac :D
Ja uwielbiam albumy ze zdjeciami.

Aniu slodki maly! Ahhhhh

No i chcialam Wam powiedziec, ze nasz szkrabik zaliczyl dzis pierwsza kapiel w tym wiadrze dla niemowlakow :D rewelacja!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Ania Krzyś jaki kawaler!!! :-)
Olga ja też uwielbiam albumy ze zdjęciami!!! Mam ich sporo, choć ostatnio NAZBIERAŁO MI SIĘ (znowu coś mi się nazbierało;P) sporo zdjęciowych zaległości.... Muszę w końcu przysiąść, bo nie ma to jak wywołane zdjęcia. Uwielbiam je układać w jakąś całość i do albumu :-) Najlepsze jest to, że do tej pory nie zabrałam się za zdjęcia ślubne.....a już ponad rok minął :/ ehhh... a tak sobie obiecywałam, że w ciąży zrobię z tym porządek! aaa! może w następnej ciąży :P

Odnośnik do komentarza

Olga1 - czytajac o Twojej mamie to jakbym o swojej mamie czytala! Tylko ze ja musze jej codziennie wysylac bo niestety mieszkam za granica. A ostatnio padl jej calkiem telefon to az poplakala sie bo tam byly zdjecia Lenki od urodzenia!! Uspokoilam ja tym ze mam wszystkie na kompie i jej wysle!! A co najlepsze w tamtym tygodniu przylecieli do mnie rodzice i caly czas mama pstrykala zdjecia. Jak wylatywali do Polski to wzbogacila sie o 200 zdjec w ciagu jednego tygodnia i multum filmikow!!!!!!! Olga wyrazy szacunku za wytrwalosc w cwiczeniach! Ja od wczoraj zaczelam i sie zastanawiam ile wytrzymam w tym postanowieniu. A Ty co cwiczysz?
Ania125 - fajnie ze troszeczke pomoglam w zakupie bujaczka i ze Ty rowniez jestes zadowolona!! A synek kawaler pierwsza klasa.
Odnosnie tych mezow i bujaczka przypomniala mi sie sytuacja z przed 2 dni. Moj M pilnowal Lenki. Wiec wzial ja na rece i tak siedzial z nia dosc chwile. A ta zaczela plakac wiec wola mnie zebym butelke zrobila bo glodna. Zrobilam butle a ona nie chciala jesc! Juz nie wiedzial co z nia zrobic by przestala plakac!! I wtedy z haslem dp mnie i ze zloscia: no co ona wreszcie chce? Co jej jest? Tak sie wkurw...ilam bo wiecznie tylko ja z nia jestem bo on duzo pracuje a jak jest w domu to odpoczywa bo zmeczony. Pomaga jak tylko poprosze. Wtedy chcialam sobie odpoczac ale nie lezac tylko w kuchni cos robilam. Po tych slowach to normalnie myslalam ze mu conajmniej w zeby dam!! Wzielam Lenke zaczelam tulic, mowic do niej a ta dalej ryk. Wiec wzielam ja wsadzilam do bujaka i placz ustal i usnela z usmiechem na twarzy ;) do dzis mojemu M mowie ze dziecko mialo go dosc!! Naprawde czasami bardzo sie stara ale czasami jego postawa mnie tak irytuje ze z checia wymienilabym go na lepszy model hehe
Czarnamamba - usmialam sie czytajac o tych spiochach bez pampersa ;) moj jesli ubiera Lenke to musi miec wszystko przygotowane i jeszcze sie glupio pyta co pierwsze sie ubiera body czy rajstopy??? Albo body czy kaftanik??? No momentami brak slow. A jak raz kazalam zeby przyniosl mi pajaca to dokladna lokalizacje musialam podac bo do dzis nie wie co jak sie nazywa!
Oj Ci nasi faceci!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to moja ostatnia wiadomość na forum i nie odpisujcie na nią. Może przemyslicie. Z dnia na dzień straciłam męża. Nie poradził sobie z życiem. Nie wiem, jak i czy dam radę. Mój mąż był idealny: przewijał, kąpał, pomagał mi w domu. Chciał uczyć Tosię miłości do świata i muzyki. Chcieliśmy stworzyć jej ciepły dom. Nic nie zapowiadało, że coś jest nie tak. A było i nigdy się nie dowiem, co. Mówcie swoim mężczyznom, że ich kochacie, doceniajcie. Nigdy nie wiadomo, co życie przyniesie. Moja wiadomość jest spokojna, bo żyje w jakimś amoku i mam wrażenie, że to zły sen.

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kp18m6m7k.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...