Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Dziewczyny!!! Melduję, ze po okroooopnej nocy nadszedł lepszy dzień... Zasnęłam zaraz po 3 z bólem głowy, na początku budziłam się co 1-1,5h na sikanie, oczywiście za każdym razem ból był.... Na dobre obudziłam się po 12stej, z bólem głowy, ale o wiele, wiele słabszym niż wczoraj!!! Poleżałam trochę i przeszło!!! Staram się pić, ciśnienie mierzyłam i jest ok, więc to musiała byc raczej migrena :/ okropność! Męczą mnie upały, ale to jak wszystkie z nas! A tu końca nie widać :/ Następnym razem w przypadku bólu od razu wezmę cały apap, tak jak pisałyście, bo chyba gorsze takie przeczekiwanie i męczenie się, niż ta jedna tabletka. A w nocy już myślałam, że gdyby mąż był, to chyba jechalibyśmy na ip. Z tym, ze tak, jak któraś z Was wspominała, pewnie zostawiliby mnie na 3 dni, dali kroplówkę i tyle. No ale w nocy byłam zrozpaczona, więc wszystko było brane pod uwagę.

Wasze Dzieciaczki są przecudowne!! :-)
Silv - no jak tu nie zakochać się w takiej Agatce :-) Cieszę się, że z karmieniem już fajne idzie.... Daje mi to nadzieję przy moim lewym płaskim sutku :P Ale tak jak wspominałyście - nie będę się tym zadręczać. Za dużo mam myśli i potem to wszystko kumuluje się w głowie :/ A Agatkę masz cudną i nie zadręczaj się !!! (wiem, wiem, każdy tak pisze, a ja sama widzę w Twoich wpisach dużo siebie, więc już widzę, co to będzie :-)

A ciekawe, co tam Lilianka? może jednak rodzi...

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

Silv - o rany Twoja córeczka jest prześliczna! Ja chyba też się zakochałam :) no cudo istne!
A ty się nie zamartwiaj, powiem Ci szczerze, że na Twoim "miejscu cieszyłabym się, że właśnie jestem w szpitalu moga malutką przebadać i codziennie monitorować, niż być w domu i nie zdawać sobie sprawy, że coś może być nie tak.

Ale będzie wszystko dobrze - Agatka jest za cudowna, żeby chorować!

Powiem Wam, że te teksty ludzi, o których dzis piszecie - rozwalają mnie na łopatki ! Silv - no babeczka ma ciekawie pod czuprynką skoro czuje się jakby ja "pies ojszczał" hahaha.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

Aga37 piękna Zosia! Ależ dziewczyny macie piękne te dzieciaczki, kiedy ja zobaczę moją córeczkę !!!

Mamuśka01 - bardzo się cieszę, że migrena przeszła, teraz nie możesz dopuścić do nawrotu. Więc dokładnie : pij dużo, nie zadręczaj się niczym, a jak coś zacznie Cię ćmić - od razu tablatka w ruch !

ja w 4 miesiącu trafiłam na IP właśnie z migreną - okazało się właśnie , że byłąm strasznie odwodniona wymiotowaniem i osłabiona. 4 kroplówki na raz dostałam w tym 2 to paracetamol, na drugi dzień byłam radosna i szczęśliwa a trzymali mnie w szpitalu chyba 4 dni :/

Odnośnik do komentarza

Dziękuję:-) mam nadzieje ze nic jej nie jest tylko rzeczywiście jest mała i dlatego nad trzymają.
Zosia też piękna myszka :-)
Mama Majki ja się zastanawiałam czy kiedyś rzeczywiście ja ojszczał skoro wie jak to jest ;-) ja nie wiem jak kobieta może używać wogole takich słów w rozmowie z obcymi...

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

Silv powiem Ci, że też tego nie rozumiem :( jak takie kobiety nie wstydzą się uzywać takiego jezyka, a swoją drogą - mam nadzieję, że ja jednak ojszczał :D

Dziewczyny dziś przez te upały zaczęłam się zastanawiać, w czym ja "wystąpię" do porodu :(

Czy Wy zakładacie koszule szpitalną? czy dostajecie jakieś specjalne rozpinane i krótkie w szpitalu? Czy może koszlaka męża jednak jest dobrym pomysłem?

Ja spakowałam już jakiś czas temu koszulkę męża - taką starą w której nie chodzi, bo w szpitalu do którego jadę nie dają nic do porodu - a przynajmniej tak mnie przez telefon poinformowały.
Ale ta koszulka P. jest dość gruba i ciemna - ja się chyba zapocę w niej, skoro upały mają trwać i trwać .... i nie wiem teraz co zrobić!

Mamusie, które rodziły - jakieś podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza

AGA Zosia cudowna. A w tym stroju i foteliku to wygląda na taaaaaaka duża :)

MAMA MAJKI ja chyba dostaje koszulę do porodu z tego co pamietam. Nie mam nic przygotowane. A po porodzie mam jedną koszulę na ramiączkach a druga z rękawem taka grubsza i się w niej chyba ugotuje. Muszę poszukać chyba jeszcze jakiejś na ramiączkach. A najchętniej to bym wzięła pizamke.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

No własnie takie rozpinane po bokach i zwykle z rękawkiem po porodzie mam chyba 3 spakowane, ale podobno one są nie wygodne do porodu bo długie...
Dlatego polecają brać koszulki męża - które są do ud.
sama nie wiem - chyba jutro wybiorę się na ciucholand :D może znajdę jakąś bawełnianą cienką i może na ramiączkach :)

Odnośnik do komentarza

po ktg, Junior ok, właściwie maxijunior- 3920:-)

rewolucja no nie wyszły skurcze:-/ szyjka miękka, ale długa i zamknięta, plan jest taki, że ktg co 2 dni i jeśli nie urodzę do czwartku następnego, to skierowanie, patologia i wywołanie; moja położna z kolei mówi, że raczej 17 dopiero szpital, bo mnie przetrzymają przez weekend bez sensu-zobaczymy, ja dla mojej córy codziennie jakieś atrakcje planuję i towarzystwo , żebyśmy nie ześwirowały ze sobą, ale łatwe to nie jest

Justynka wstępnie co 2 dni na ktg

Tosio ja niestety również przejawiam patologiczny pociąg do pepsi:-)

kasiaa debil najgorszego sortu, przykro ze ktoś taki zostanie ojcem:-(

Truskawka jakie zastrzyki? już wiem

hembra dobrze że już w domu:-)

Silv ja też miałam/mam tego typu schizy, postarajmy się je odpędzić, chociaż wiem, ze to trudne- wszystko jest w porządku, pomyśl że lepiej w tę stronę- moja córka została wypisana po porodzie ze złamanym obojczykiem, co zauważyła dopiero pediatra na wizycie w pierwszym tygodniu:-/ PIĘKNOŚCI!!! ja jako człowiek wielu talentów stawiam diagnozę-wszystko jest OK!!!

Aga Zosia w wersji minnie słodziak na 200% do schrupania

Mama MAjki ja zostaję przy koszuli z kr rękawem

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

powiem wam że beznadziejnych ludzi nie brakuje :/
przyjechał mąż, usiedlismy na podwójnej ławce pod szpitalem, ja z widocznym brzuchem... kolejno 3 osoby bez pytania dosiadaly się do nas i odpalaly papierosa w tym jedna ciężarna! ale każdego mąż przegonil... no wiecie co?

a dzieciaczki śliczne! ja już chce swojego zobaczyć :)

ewelad ładna waga :)coś jak u mnie. tylko problem z wywołaniem porodu jest taki że nie zawsze działa :/ czego jestem najlepszym przykładem... po baloniku i kroplowce , wiec lepiej zacząć wcześniej niż później...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

aga Piękna :) ile malutka waży bo rzeczywiście wygląda na dużą babeczke :) ale pewnie perpektywa mnie myli :)

rewolucja to do dzieła! przysiady! hop hop! :)

ewelad wow! prawie 4kg! ciekawe która z nas największego dzidziusia urodzi?

ania125 no masakra, jak tym ludziom nie wstyd?! ale najgorsze dla mnie to ciężarne palące. Gotuje się we mnie wtedy, że szok! podeszłabym najchętniej i ostentacyjnie tego peta! Dobrze, że mąż przeganiał towarzystwo! trzymaj się kochana w szpitalu i przekaż Krzysiowi, że ciocie czekają na niego :)

Piotruś

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, ja nadal w bólach, ale okazalo sie, ze moge jednak brac diclo, wiec jest troche lepiej.. od wczoraj z rany leci ropa, wiec moja polozna powiedziala, ze to dobrze, bo sie oczyszcza. boli o jeden stopien mniej, zawsze cos, choc i tak chodze zgieta wpol. na szczescie K mi bardzo pomaga, tak naprawde ja tylko mam karmic mala, cala reszte on chce robic, ale tez widzi, jak bardzo mnie boli i ze to nie lenistwo.. kiedy w nocy wstaje, wstaje ze mna, zeby mala przewinac, itd..
gratuluje przeslicznych dzieci, czupurek zrobil na mnie mega wrazenie, on rzeczywiscie wyglada jak maly lewek:)
co do zenujacych sytuacji: kiedy we wtorek bylam in IP na Polnej, przywiezli dziewczyne, ok. 28 lat, na oko w 7 mcu ciazy, pijana w sztok, brudna i niezbyt pachnaca. Zycie nie jest fair.. jakie zycie bedzie miec do dziecko?..
hembra, pytasz mnie o puchnace nogi po cc. rzeczywiscie, wszystkie dziewczyny wokol mnie, ktore byly po cc, mialy opuchniete nogi, one tez mowily, ze to norma po cc, wiec bylam nastawiona, tymczasem u mnie nic. ale ja tez przez cala ciaze ani razu nie mialam opuchnietych nog. wiec to chyba zalezy...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

rewolucja mam to samo: moje dziecko nocowało poza domem może ze 3 razy w życiu, a ja za każdym razem czułam się hmmm dziwnie:-) syndrom kwoki:-) a ja sobie dopiero dzisiaj uświadomiłam, że w zw z dłuższymi cyklami mój termin porodu powinien być obliczony na pojutrze dopiero- nie wiem, czy to coś zmieni i czy wg tego będę punktualna, ale w sumie kretynka ze mnie

ania w świetle tego co napisałam rewolucji i mojej ograniczonej inteligencji pośpiech jest niewskazany, a kwestia porodu wywoływanego jest mi b.dobrze znana-przy córce miałam indukcję, dokładnie w ten sam sposób, czyli balonik+oksy, na mnie podziałało

kasiaa no w tych zawodach dotyczących wagi dziecka chętnie oddam komuś palmę pierwszeństwa:-D ponieważ w tym zakresie-tzn urodzenia 4kg bobasa również posiadam doświadczenie:-) no chyba że waga 4kg i długość od razu 100cm, to takiego makarona ewentualnie mogę spróbować:-D

daniela dobrze czytać, ze idzie ku lepszemu:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Mama-Majki

daniela super ze sie odezwalas i ze jest choc troszkę lepiej. Strasznie Ci współczuję tego bolu, dobrze ze twój mąż tak.ci pomaga. A powiedz po ilu dniach wypisali cie do domu po cc? I czemu tak cie boli rana i dostałaś gorączki? Mówili lekarze jaka jest przyczyna?

No to dziewczyny ja chyba tez wezmę po prostu koszule z rękawem do porodu .. Moze na tych odnowionych salach w Katowicach jest klima..

Odnośnik do komentarza

U mnie się dzieje i nie wiem kiedy tu bede miala czas do Was pisac. Meble z Ikei doszły, mąż wzial sie za skręcanie i przestawianie a ja w miare za ukladanie rzeczy. Do tego mam gości do wtorku.
Jutro lub pijutrze wreszcie składamy łóżeczko i jestem juz spokojna. Moglabym juz zacząć rodzic bo jestem wreszcie przygotowana, a jak jestem gotowa to jakos przeczucie ze szybko urodze minęło i cos mi sie wydaje ze i do wizyty za tydzien donoszę.
A poza tym umieram z gorąca...

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...