Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnamamba16082015

Witam dziewczynki :-)
Standardowo czytam Was na bierząco ale brak sił na pisanie , upał mnie wykańcza. Wlasciwie to leżę , nie ruszam sie i głowa prawie w wiatraku hah :)

Z tychże nudów znalazłam na YouTube filmiki ktore wrzuca taks babeczka , ogólnie jest mega śmieszna i nie wiem jak jej sie chce tak wszystko opisywać i mowić do tej kamery ;-) i jeszcze sie tak
Wczuwa :D tak czy insczej sposób ns nudę dobry wpiszcie sobie na YT "mummydoriska" można sie pośmiać ale tez fajnie bo opisuje pewne doświadczenia z porodu czy zaraz po ciąży. A najgorsze to ze kupiłam materacyk danpol kokos gryka (o którym czytałam ze mogą w gryce byc robaki , ale pomyslałam ze nie bede wpadać w paranoje ) a ta babeczka pokazuje ze tez miała ten materac i normalnie filmik nagrany jak miała tam te robaki;( i masakra mam na nowo materac kupować bo robaki beda ?!?!!!ehhh :[

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

Strasznie dziwne z tym piciem w szpitalu ! Jak można zabronić?

Przecież prawie na każdej liście wyprawkowej do szpitala jest napisana WODA dla mamy ! ja mam listę, na której jest napisane mała wodę i dużą - i tak też zabieram. Plus coś małego słodkiego jakby mi się słabo robiło lub mojemu P.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

Czarnamamba16082015 - tak tez słyszalam o tych robakach :( a mam taki sam materac !
koleżanka, z forum Listopadówek - opisywała ten temat :(
ale mam nowiutki materac jeszcze zapakowany w folie i jakoś nie widzi mi się kupować nowego :/

Dzięki za podpowiedź na nudę - dziś będę więc oglądać filmiki mummydoriska :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny ja dalej w szpitalu i wyjde z niego dopiero z dzieciatkiem.
Rozmawialam o tej cesarce z lekarzem i w sumie razem podjelismy decyzje ze do poniedzialku przez 3 dni beda mnie przygotowywac do podania oksy i w poniedzialek jesli samo sie nie zacznie to schodze na dol na porodowke i podlaczaja mi kroplowke. Jesli to nic nie da to zabieraja mnie na sale operacyjna i wykonuja cc. No takze tak czy inaczej w poniedzialek bede juz po,kwestia tylko czy sn czy cc ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba16082015

mama Majki
Nio mnie tez sie nie widzi kupowanie nowego ehh :/
A filmiki to na nudę sposób idealne aż sie śmieje czasem do siebie bo śmieszna taka ta kobitka :D

Z ta woda to dziwne na liście w moim szpitalu tez jest woda i dopisali nawet ze z "dziubkiem" zeby sie sprawniej piło :) no taki upał rodzisz 16h i sie nie możesz napić...? A moze oni tam podają po prostu swoje ?!

truskawka to juz w przyszłym tyg tulisz maleństwo , jak cudnie :-) czy SN czy cC , powodzenia ! ;-)))

Odnośnik do komentarza

No nie wiem dziewczyny czemu u nas takie wytyczne z ta woda ale tak jest. Podczas pierwszego porodu nic nie pilam bo nawet mi się nie chcialo ale to było w kwietniu w nocy. Jeśli teraz by mi zabroniły to chyba bym je wysmiala.
Czarna mamba ja też sobie dziś poogladam ta mumnydoris bo szczerze to tv jest u mnie ale w ogóle nie oglądamy. Nic tam nie ma. sam badziew. Szkoda włączać.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mama- Majki

Magda.g - zabieraj wodę i się nie przejmuj nawet!
nie wyobrażam sobie nie pic w taki upał i podczas takiego wysiłku !

Truskawka w takim razie ja również życzę powodzenia i zazdroszcze, że już dokładnie wiesz, że w poniedziałek będziesz tulić maleństwo ! Bo najgorsza jest ta niepewność - kiedy ??
A w TV jest jakaś masakra totalna.... same seriale :/ ja dziś chyba odpuszczę sobie jakiekolwiek sprzątanie, obiad zrobiony - LECZO haha, więc siedze przy komputerze i oglądam "głupoty" - ale ciekawsze niż serial typu "Trudne sprawy".

Dziś sie nic nie poruszłam i prawie nic mnie nie boli choć z bólem zmagam się jak Wy od kilku tygodni :/ jak nie kręgosłup, to tyłek, to kości łonowe, to podbrzusze....

Zimna woda, wiatrak, slodkie przekąski i siedze tak dopóki mój P. nie wróci z pracy :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, Ja nie wiem jak wy na spacery chodzicie! Podziwiam. Pojechaliśmy do Ikei i dostałam takich skurczy ze juz myślałam żeby zrobić sobie legowisko z dywanów i tam rodzić. Normalnie 3 takie mega bolesne skurcze. Później się uspokoiło, ale serio tego nie da się przeoczyć.

I musze z Wami podzielić się sytuacja która mnie dziś spotkała. Jest mi smutno, czuje się zniesmaczona
Do rzeczy, po ktg czekałam na męża w przychodni. Tam siedzieli młodzi ludzie, chłopak z ciężarna dziewczyna. Na oko 20 parę lat. I jak dziewczyna poszła do lekarza on sobie rozmawiał przez telefon, głośno ze wszystko słychać i nagle pada zdanie "jak jej zajrzy w pizde to wychodzimy" a ja zamarlam. Jak w ogóle tak można to nazwać. Jestem w szoku, i To bez skrępowania darł się w przychodni. Smutno mi się zrobiło ze taka młodzież, bez szacunku.. przerazilam się serio. Z resztą chyba nie ja jedna byłam zgorszona.

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki.
Mi sie udalo doczlapac na ktg dzisiaj. Z dzieciatkiem wszystko ok, podobno nad wyraz aktywne dziewcze mi sie trafilo (rzeczywiscie ja ruchy Anielki czuje prawie caly czas, nie wiem kiedy ona spi. Nawet juz przy koncowce nie zwalnia :-)). Ze skurczami u mnie troche gorzej. Pod koniec zapisu pojawily sie tylko jakies slabiutkie, ale pani przeprowadzajaca badanie stwierdzila, ze dzisiaj to ja raczej nie urodze...
U mnie w domu upal goraco jak na zewnatrz, wiec ucieucieklam do galerii.Klimatyzacja to genialne urzadzenie! Skoro ktg skurczow nie wykazalo, to sobie tu troche pochodze. Kasia, gdybym miala miec takie bolesne skurcze, to na pewno nie odwazylabym sie na wedrowki po sklepach.

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydovhwfxhp.png

Odnośnik do komentarza

Kasia na prawdę teraz to niektorxy ludzie w ogóle w żadnej sytuacji się zachować nie potrafią. Myślę ze to nie tylko od wieku zależy ale od wielu rzeczy. Któraś dziewczyna pisała jak ja pan w srednim wiekuv w sklepie potraktowal. Ja miałam nieprzyjemnosci w laboratorium ze starszymi paniami. A oststnio słyszałam jak gościo w czasie mszy odebrał tel i normalnie zaczął gadać! ! Facet kolo 40. Dopiero jak go ktoś upomnial to się wielce oburzył i wyszedł.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza

Witam się już z domciu :) w końcu mam chwilkę dla siebie, nikt nas dziś na szczeście nie odwiedza a Stasiek najedzony śpi. Kurcze przez tydzień napisałyście ponad 100 stron, :D postaram się nadrobic bo strasznie ciekawa jestem co tu sie działo.
Mari pytałaś dlaczego zrobili mi cc, otóż jak przeczytałam na wypisie że łożysko zaczęło się odklejać. Kurcze a dzień przed pomagałam mężowi w budowie szafy i przez długi czas byłam odpowiedzialna za bez pyłowe wiercenie ;) tzn. trzymałam rurę od odkurzacza obok miejsca gdzie mąż wiercił dziury, dodam że te miejsca były na suficie, więc może to spowodowało, że łożysko zaczęło się odklejać.
A my tak jak Daniela walczymy z laktacją, po cc ciężko, a ja jeszcze mam takie bardziej płaskie brodawki i duże otoczki, trochę laktator mi je wyciągnał. ale się nie poddajemy :D w poniedziałek przyjdzie do mnie położna więc może ona mi coś jeszcze pomoże, a jak nie to umówimy się z doradcą laktacyjnym.
A mam pytanie do Danieli i innych mam które są po cc czy Wam też tak bardzo puchną stopy? W ciąży nigdy mi tak nie spuchły jak teraz, spokój mam rano przez 1h, a potem znów to samo. Spię całą noc z nogami uniesionymi, smaruję żelem z wyciagiem z kasztanowca, ale za wiele nie pomaga :( jak pytałam się lekarzy to stwierdzili, że to normalne, ale ja się zastanawiam czy aż w takim stopniu, że nie mogę ruszyć palcami i stopy nie wchodzą w żadne sandały i klapki :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfjmg9251k.png

Odnośnik do komentarza

ANN slicznosci :)

A mi się dzisiaj zachciało robić na obiad naleśniki i po dwóch już miałam dość :/ ale zrobiłam sterte bo dzieciaki lubią i żyje. Trzecia gwiazda też chyba lubi bo się rozpycha jak dostała swojego :)

Tak sobie pomyślałam że zanim bym dzisiaj dojechała na porodowke co mam może z 10 minut autem to bym była cała spocona i jak tu rodzić? U nas w szpitalu klimy brak. Bardzo niekomfortowo by było :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...