Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe 2015! :)


bella09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lipcowa.oliwia

Avel ja też całym sercem z Tobą i malutką, trzymam za Was mocno kciuki.
Ja leżę w szpitalu totalnie załamana. Byłam dziś na ktg które było nieciekawe a że miałam wizytę u ginekologa to dostałam zalecenie żeby mu je poprostu pokazać. Stwierdził, że nie jest ok i do tego moje ciśnienie to było 140/100 i kazał jechać do szpitala. Zostawili mnie mimo że tutaj na miejscu teraz wszystko jest już ok. (miałam delikatne skurcze a ruchy były bardzo słabe) Nienawidzę szpitali i nie wiem dlaczego wszystko widzę w totalnie czarnych barwach. Mała z usg waży 3,9-4 kg nie wiem jak mi się uda ją urodzić, nie jestem w szpitalu na który byłam nastawiona a na patologii ciąży nie ma miejsc więc leżę na porodowce gdzie nikt nie może do mnie wejsc. Dobrze ze panie położne są tak miłe bo chyba bym inaczej uciekła.

Odnośnik do komentarza

Lipcowa oliwka jeśli chcesz możesz się wypisać i pójść do innego szpitala. :) Ja też byłam przerażona że zostaje na patologii ciąży wczoraj ale lepiej poleżeć i być pod opieką niż wyjść do domu i się zastanawiać. Nigdy nie miałam tak wysokiego ciśnienia. Mam nadzieje że czujesz się dobrze i ze szybko zbijesz to ciśnienie. :) Gorąco cie przytulam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza

b]Mamaalka w takim razie powodzenia i trzymamy kciuki :)
Lipcowa.oliwka bedzie wszystko dobrze, zeby Twoje ciśnienie sie unormowalo i z maleństwem było dobrze! Trzymamy kciuki!
A w którym szpitalu jestes?
Mala pisała ostatnio ze urodziła siłami natury tak duże dziecko takze wszystko możliwe, nie martw sie na zapas!
Avel trzymamy kciuki za Was! Miejmy nadzieje ze diagnoza nie potwierdzi sie do końca a Julcia bedzie sie rozwijać dobrze! Jesteśmy z Tobą!
Zabieram sie za sprzątanie teraz bo w koncu pogoda pozwala troche odetchnąć, moze w koncu nie bede marudzić...

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv15nm4ozvp6w7.png

Odnośnik do komentarza

avel trzymamy kciuki kochana.
lipcowa oliwkabedzie dobrze wierze .powodzenia
malenstwo123 witam w klubie ja od 6 dni..
Jutro mam ktg i usg tylkovdla.sprawdzenia pecherza moczowego malej w poniedziałek na wizycie.byl nadmiernie wypełniony...miejmy nadzieję ze jutro bedzie juz w normie a mala opila.sie tylko wód poprostu.jesli do jutra nie urodze (a nic sie na to nie zapowiada)to doktorek wypisze skierowanie do szpitala.na wtorek bo od wtorku na urlop idze..wiec chce bym byla pod stala opieką.pozdrawiam was kochane te w dwupakach jak i te z malenstwami u boku.milego dnia i aby jak najwiecej narodzin dzis.bylo..tego sobie i wam życzę

http://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvj63any1ij.png

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj mam wizytę i wszystko suę okaże do tego bolą mnie krzyże i zauważyłam że opławy zmieniły kolor z białego na taki lekki pomarańcz jakby trochę z krwią skurcze leciutkie nieregularne i mega zmęczenie

Kupiłam dzisiaj sobie sukienkę bo w sobitę wesele szwagra chociaż do kościoła i na obiad pujdę jak będę w dwupaku ;) Pani w sklepie przeceniła mi ją o połowę i zapłaciłam 55 zł do tego jak urodzę i nie pójdę na wesele to mogę ją zwrócić i wybrać sobie coś na chrzciny ;) fajnie że poszła mi na rękę ;) wieczorem się odezwę ci gin powiedział

Odnośnik do komentarza

Wczoraj o 18.48 urodzil sie Tomus:) skurcze zaczelam miec we wtorek po mixie seksu wizycie u ginekolog i wypiciu herbatki z lisci malin. O 9.00 odeszly mi wody, a potem bylo ciezko ale znosnie. Niestety po przeniesieniu na sale do porodow z 10cm rozwarcia skurcze parte mi znikly i w ogole oslably . Tomus byl owiniety pepowina w okol szyi i brzucha i skonczylo sie na nacieciu plus proznociagu. Noc byla ciezka bo Tomus byl placzliwy, za to w dzien spi pieknie po karmieniu. I zgadza sie to z jego trybem zycia w brzuszku. Tomus jest cudowny:) i caly zdrowy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa9vvj8fwgpbtd.png

Odnośnik do komentarza

Gin kazał przyjechać na wizytę bo to nie jest czysta krew rano miałam taki pomarańczowy śluz a teraz plamienia krwi mówi że może zaczynam rodzić ale ja czółam tylko 2 skurcze zobaczymy już cała dygocę a co dopiero przedemną

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...