Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszko, pue to portal Zusu https://pue.zus.pl
Mozesz sie tam zalogowac przez podpis zaufany epuap lub tworzac swoje konto w oddziale Zus.
Wszystko tam mozna podgladac, skladki, zaswiadczenia lekarskie i decyzje o wyplatach swiadczen.
Nawet mozna wysylac deklaracje dra przez ten portal majac podpis zaufany epuap:)
A epuap tez latwo zalozyc. Dzis wypelniasz wniosek a nastepnego dnia podpisujesz w najblizszej skarbowce lub zus i masz go za darmo;) a ulatwien dzieki niemu sporo.
Wiele pism urzedowych zalatwiam epuapem i nie stoje w kolejkach:)

Odnośnik do komentarza

Miałam robione w odstępie miesiąca. Nie nakręcam się i nic juz nie szukam w necie bo już nie raz można było się przekonać, że są tam bzdury ;) wierze, ze jest ok, i tego się trzymam :D

Czerwcowy Bąblu ja też sobie to obiecałam i mam chyba z 5 fotek a to już 20 tydzień leci i cóż :-) ale zamieszczę wam zdjęcie porównawcze jutro ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jpv60asct.png

Odnośnik do komentarza

Kati przy twoich problrmach z nerkami zglos sie do nefrologa i na pewno rozwieje wszelkie niepewnosci. Jakbys potrzebowala namiarow na godnego sprcjaliste to daj znac jaki rejon Polski cie interesuje a sprobuje Ci kogos znalezc. Mam ucznia po przeszczepie nerki, jego mama byla dawca i dziala w stowarzyszeniu na pewno mi kogos poleci:)

Odnośnik do komentarza

Jakby co to w Krakowie na pewno kogos znajde:) chocby spod ziemi wyciagne namiary;) na razie napisalam do dwoch kolezanek z Lublina, jedna leczy core u nefrolog dzieciecej to poprosilam o namiary, a druga jest doula i sporo wie bo obraca sie w srodowisku ciezarnych i medyczno szpitalnym. Mam nadzieje, ze cos znajdziemy na miejscu. A jutro i tak bede dzwonic do mamy Mateusza:) moze kogos zna na miejscu, a na pewno zna w Warszawie i Krakowie:)
Buziaki i slodkich snow;)

Odnośnik do komentarza

Czekam na Wasze brzuszki:)

Aniaradzia tak jak kati napisała - Ty jesteś dobrą duszyczką. Takim naszym Aniołem Stróżem:) Każdemu starasz się pomóc.

benq pamiętaj, że niektóre kobiety w ciąży tyją tylko kilka kg. Istotne jest też Twoje BMI sprzed ciąży. Ja tak naprawdę w obu ciążach zaczęłam tyć po 20 tc. W I trymestrze było ok. 2 kg spadku z wagi, później do 20 tc nadrabianie z lekką nadwyżką, i największy przyrost wagi po 20 tc do ok. 32 tc. Do porodu przybyło już naprawdę niewiele.
Niektóre kobiety tyją najwięcej na końcówce, także jest to sprawa indywidualna.
Z Twoją wagą wszystko ok:) Nie martw się!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, sliczne te Wasze brzusie:)
Agnieszko nie przejmuj sie jestes na eutyroksie wiec wolniej bedziesz tyc;) moja waga jak na razie jeszcze nie wrocila do poziomu sprzed ciazy, ale wcale sie nie przejmuje. W poprzedniej ciazy, w drugim trymestrze nie przytylam ani grama;) teraz tylko brzusio sie zaokragla, ale nadal mieszcze sie w kurtce i ubraniach przedciazowych;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale piękne te Wasze brzuszki :) które to tygodnie? Ja Wam powiem, że dziś mam 16t 5d i brzuszek mam taki jakbym się najadła za dużo. Także jeszcze nie mogę powiedzieć, żeby był to brzuszek ciążowy. Ruchów też jeszcze nie czuję :( a juz tak na nie czekam.
Ja jestem chudzinką i od początku ciąży przytyłam ok 4-5 kg. Ale teraz to w zasadzie waga stoi w miejscu. Przed ciążą miałam niedowagę i wiem, że muszę przytyć więcej ale to jest wręcz niewykonalne bo nie mam ochoty na jedzenie. Też tak macie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jusiaksiążkowo mówi się, że ruchy czuć między 18-22 tyg. Jesteś w pierwszej ciąży tak jak ja i też nic nie czuje a jestem w 17 tyg. Jak tydzień temu bylam u lekarza to powiedział, że jak przyjdę do niego na wizytę 26 styczia to powinnam już pierwsze ruchy czuć. Też się tym denerwowalam, że nic nie czuję i mało tego nie potrafię nawet na leżąco wyczuć gdzie jest dziecko. Także spokojnie poczekaj :) to kiedy zaczniesz czuć zależne jest od wielu czynników m.in ot tego która to ciążą (w pierwszej czuć późiej), w którym miejscu masz umiejscowione łóżysko itp. Także poczekaj spokojnie a napewno poczujesz ;) ja też już nie mogę się toego doczekać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3qzk9fgf5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...