Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

jak bylam u pediatry zeby dala recepte na mleko dla Klaudii (co jechałam na wesele) to powiedziala ze i tak po mm wyjdzie malej wysypka czy dluzej mialaby plamy na buzce co przy skazie. Mowila zeby karmic jak najdłużej piersią. kupilam mm bebilon 1 dha i tylko stracilam kase. Klaudia nie chciała pic i teraz juz minelo 4tyg od otwarcia i moge wyrzucic. nie ma jak mleko matki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9hfo9e3dlt.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hhxfwzhxa.png

Odnośnik do komentarza

Grgosiu, mam rumbę 880 - ponoć najnowszą. Może nie zawsze posprząta idealnie i czasem gdzieś utknie, ale widzę różnicę w czystości naszego domu. Mąż kupił, bo zawsze chciał mieć taką zabawkę i jeszcze uspokoić wyrzuty sumienia, że mi malo pomaga w domu. Nie wiem jak nasze mamy radziły sobie z porządkami. Ja przed pójściem na spacer włączam pralkę, zmywarkę i odkurzacz, a po powrocie zmywam podłogę (oczywiście nie codziennie i na raty, bo mi mała nie pozwala inaczej).
Dołączyłabym do Was na fb, ale jeszcze nie mam konta, bo do tej pory nie chciałam.

Julkę też wysypało na twarzy jakieś 3 dni temu (taka drobna kaszka). Moja mama uważa, że to od tego, że przewraca się na brzuch i ciągle jest cała obśliniona;D Ja oczywiście zastanawiam się czy czegoś nie zjadłam. A może to znów trądzik.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Cioteczki! Diabły wypędzone, Mały ochrzczony, byliśmy pod dużym wrażeniem naszego dziecka, w kościele bardzo grzeczny, nie płakał, ksiądz chyba nie żartował i woda była jakaś podgrzana bo nawet to go nie ruszyło. Na przyjęciu trochę płakał ale miał kto nosić, więc jakoś daliśmy radę. Gorzej teraz, bo juz po 22 a on mimo, ze dzis malo spal w ciagu dnia jeszcze buszuje, dalej łózeczko go parzy :/ Stracił umiejętność zasypiania samemu :/ i ostatnio kupa co drugi dzien, wiec to tez go bardzo zlosci. Chętnie dołączę do grupy na fb, Olciu, piszę do Ciebie!

Agusiu, haha budda mnie rozwaliła xD

Malutka, jak przekonać dziecko do smaku bebilonu pepti?

Emilusiu, masz rację pisząc, aby cieszyć się życiem. Też miewam czasem takie refleksje, nie zapomnę, jak tuż przed Bożym Narodzeniem musiałam przekazać pacjentce i jej rodzinie, że ma wznowę raka płuc i przerzuty do mózgu i dać do zrozumienia, że niewiele możemy już zrobić :/ Przykro mi z powodu cioci, a Ty pewnie byłaś świadkiem ataku padaczik z powodu zmian w głowie.

Odnośnik do komentarza

Emiilusia Marcel też jeszcze nie ochrzczony i jeszcze prawdopodobnie dość długo poczeka, a dlaczego to powiem jak już bedziemy miały ta grupę zamkniętą. Także się nie przejmuj.

agusia 30 dzięki, popatrzę na tą rumbe, bo już mnie denerwują te ciągłe okruchy na podłodze. Ja też tak robię, tylko pralka rano przed spacerem, a zmywarka na noc. Nie wyobrażam sobie życia bez tych urządzeń! a do mycia podłogi polecam mopa parowego. Kupił go mój mąż, pewnie z tych samych powodów co twój rumbe :), ale faktycznie łatwiej bo nie trzeba ciągle do wiadra latać z mopem i podloga szybciej schnie.
Co do wysypki to Marcel też ma. Na brodzie to pewnie właśnie od śliny, bo hektolitry produkuje. No ale koło oka i na czole to już zagadka od czego.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

La mariposa u mnie bylo to samo caly dzien grzrczny. W kosciele tez nic go nie ruszylo a jak do domu wrocilismy to buszowal do 22 30 ja stwierdzilam ze tak odreagowal cale zamieszanie i stres.
Ja tez nie wiem jak przekonac do picia bebilonu pepti u mnie tez pije inaczej czeka go glod bo odciagam max na 4 karmienia a dwa sam sciaga bo w nocy i rano je. Butle z mm daje dwa lub trzy razy. Czuje inny smak ale pije bez wielszych problemow. Gorzej z kupa bo robi raz na kilka dni i jest wodnista i sa grudki wiec chyba nie trawi do konca mm. Kolor tez taki brzydki zolto zielonkawy takie niewiadomo co.

Odnośnik do komentarza

Hej. Czy u was dziewczyny też śnieg? :) poprostu szok. Za to mina synka jak zobaczył bezcenna i nawet zdążył się z tatą porzucać śnieżkami przed pójściem do przedszkola.
Monja ten z viledy się nie nadaje, co prawda kurz zbiera a reszta zostaje na podłodze. Ja mam taki ze ściereczką od spodu.
Ja też chętnie dołączę do was na fb tylko piszę z tel to jak mam was odnaleźć?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e02tiirhu.png

Odnośnik do komentarza
Gość czerwcowo-lipcowa

Bardzo mi smutno, ze uciekacie na fb :( Pewnie teraz to forum obumrze, a bylo dla mnie bardzo cenna kopalnia informacji. Poza tym jestem tu od pierwszej strony, wiec zdazylam Was bardzo polubic i kilka razy dziennie czytam z zaciekawieniem co slychac u Was i Waszych Dzieciaczkow. Bede tesknic:(

Odnośnik do komentarza
Gość czerwcowo-lipcowa

Ja jestem z tych, co nie maja fb. Choc od wczoraj powaznie sie nad tym zastanawiam:p Niestety nie mam czasu zeby mieszkanie porzadnie wysprzatac, nie mowiac juz o przesiadywaniu przed kompem w celu ogarniecia nowego portalu:) Mimo wszystko licze, ze jeszcze bedziecie tu zagladac:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...