Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie, nie ja nie podawałam Małej tych czopków tylko ostatnio jak byłam u szczepienia z Nią to babki w poczekalni sobie zachwalały... Przepraszam Was bo nawet nie wiedziałam że to homeopatyczne. Jestem przeciwnikuim takich leków a rodzinna mojego narzeczonego tylko tym leczy...
U mojej Emi zauważyłam że od 3 dni charczy Jej w nosku i też pogorszył się stan oczka wiec moze właśnie tu jest przyczyna jak u Aniradzi i mam nadzieję że nasivin pomoże:-)
Co do tarcia oczek to moja Mała trze jak jest śpiąca ale tu mi wygląda faktycznie na jakąś alergię:-(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Olciup o ile pamietam to chyba byla madziunia wiec muisz jej pytac. Po hippie nic takiego nie bylo u mnie wiec moze zmien na hippa choc jest problem z checia picia przez dzieci ale dziewczyny glukoza dosladzaja. Ja podawalam bez i byly dni ze pil ale tez i plul i nie bylo sily zeby zmusic do picia czasem podawalam tuz przed karmieniem jak byl glodny to na chwile dawal sie oczukac.

Odnośnik do komentarza

Mooniak dawalam do obu oczek.

Powiem Wam szczerze ze dzis mam juz dość tego dnia. Bylam z dzieciakami u pediatry i szczerze mówiąc chybamusze ja zmienić. Po raz kolejny stwierdziła ze Danusia jest wcześniakiem... Do tej pory kilka razy jej się to zdarzyło ale zwalalam to na karb ilości pacjentów. Ale po raz kolejny? Nie pamięta ze rok temu przeszla sepsę...
Teraz ma ta kiepska morfologię a wczoraj wieczorem krwawe wybroczynki wokół oczu to zbagatelizowala to.
Jak pokazałam Darkowe oko to stwierdziła ze i tak mamy iść na to przetykanie. I w ogóle. Jakos nie wiem czy jej teraz ufać. Moze choćby z tego powodu ze jak byka na urlopie to byłam z dziecmi u innej doktor i tamta stwierdził ze Morfologia jest do powtórki po miesiącu a ona po powrocie stwierdziła ze wszystko ok. Teraz tez mi tylko powiedziała ze oni w laboratorium maja inne normy. Ale ja troche pracowałam w laboratorium i wiem ze kalibrujd sie sprzęt i po każde kalibracji normy różnych badan mogą ulec niewielkiej zmianie wiec to wszystko jest zależne...
Nie wiem co myśleć o niej. Chyba zacznę sie rozglądać za innym pediatra...

Odnośnik do komentarza

Aniuradzia, skonsultuj z innym pediatrą decyzję o zabiegu. Skoro tak ładnie wyprowadziłaś oczko, to nie warto bez potrzeby narażać dziecko na ból (bo jak pisała jedna z dziewczyn to boli).
Olciap u mnie brązowe ulewanie było, gdy miałam zakrwawione brodawki, ale pamiętam, że dziewczyny pisały, ze tak mialy po herbatkach. Po prostu obserwuj.
Też obiecuję wspierać modlitwą wcześniaki. W takich sytuacjach myślę jakie to niesprawiedliwe, że niektórzy pragną dzieci, a muszą przechodzić takie ciężkie chwile.

U nas Julka jeszcze więcej gada. Dzisiaj kłóciła się z kaczkę, która jest na jej ochraniaczu w łóżeczku:) Też się dużo ślini i wkłada rączkę do buzi, przez co dużo ulewa.

Odnośnik do komentarza

olciap u nas bylo ulane z takim brazem jak raz jedyny mały popil koperek.
aniaradzia jednak poszukalabym lepszego pediatry, ta się już widocznie zepsula.

A nam dzisiaj udało się zaszczepić Marcelka na rotawirusy i na szczęście nie wypluł trzech stów. Wzięliśmy go na głodnego trzy godziny po karmieniu (bo przypominam że moje dziecko potrafi ulac i dwie godziny po karmieniu). W dodatku był śpiący, więc jak już polknal szczepionkę to wsadzilismy go w samochod i jeździliśmy godzinę, a on spał i trawil. A co najdziwniejsze to przez ten cały czas w ogóle nie płakał.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaimikolaj

Ja już nie mam siły! Mój maluszek dziś od północy zjadł tylko trzy razy butle dwa razy po 120ml i raz 150ml. Wiem ze to za mało ale nie wiem jak pomóc... Niby płacze na jedzenie ale kiedy daje mu butle to płacze straszliwie a później zasypia i budzi się z uśmiechem i się chce bawic a jesc nie... Jutro chyba pojde do pediatry bo nie chce by był glodny..Czuje się taka beznadziejna...Nawet nie wiem co dolega mojemu dziecku...:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...