Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe fasolki 2015


Gość Gosia 1 czerwcowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny! Niestety musiałam wypisać sie ze szpitala na żądanie, gdyż nic nie robili w kierunku zbadania przyczyn moich dolegliwości. Na IP dostalam migrenę, i wszyscy zajeli sie migrena a nie moim brzuchem. W karcie nie bylo nic napisane o moim brzuchu i zoladku. Tlumaczylam kazdemu ze moja ginekolog mowila by zrobić próby watrobowe, a oni ani slowa w tym kierunku. Nic nie robili. Ani jednej lekarz, i powiedzieli ze wszytko ze mną dobrze. Moje wyniki biochemi byly niskie, morfologia dla, mocz bardzo zły, jeszcze jakieś na k. Cos pisało Wymaga Kontroli a oni nic nie robili z tym..i musze sama zrobić jutro te próby, wiec nie chcialam sie meczyc w szpitalu.. Ejh

Odnośnik do komentarza

Kati modlę się o zdrowie dla Twojego syneczka! Trzeba ogromnie wierzyć że ten koszmar szybko minie i wszystko będzie dobrze!
Tak bym chciała żeby każda z nas mogła cieszyć się zdrowym maluszkiem!

Ostatnio coraz częściej zaczynam się bać porodu, a raczej tego kiedy nastąpi. Przeraża mnie ten nieuchronnie uciekający czas. Dla mnie najgorszy jest zawsze wieczór, wtedy moje stresy się kumuluja. Nienawidzę tego!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

grgosia ja też ostatnio ciągle myślę o porodzie i o tym żeby z malutką było wszystko w porządku. Termin mam za 4 tygodnie ale jakby się urodziła tak za 2 tygodnie to byłabym szczęśliwa bo ostatnio już ledwo żyję:( Bardzo męczy mnie ta ciąża i najlepiej byłoby gdybym po prostu leżała i nic nie robiła, bo wtedy chociaż kręgołup nie daje w kość ale ile można leżeć:( Wyprawkę już w większości mam, brakują mi tylko drobne rzeczy, które mogę też dokupić po porodzie albo tuż przed. Od przyszłego tygodnia zacznę ostatecznie prać w dzidziusiowym proszku, później prasowanie i mogę układać ciuszki więc mam nadzieję, że tomni trochę wybije z tych myślotoków nieprzyjemnych:) Jednak takie zajęcie jak przygotowania dla malutkiej to sama przyjemność:-) Jeśli masz jeszcze coś do przygotowania to też na pewno Ci to pomoże się trochę odbić:-)

Dziewczyny a myślicie że sex może mi jakoś zaszkodzić? Zaczynam w niedzielę 36 tc. Przeciwskazań nie było ale ostatnio często mam skurcze i boli trochę spojenie łonowe ale taką mam straszną ochotę, w końcu to ostatnie tygodnie a później przerwa:/ Wiem, że na końcówce to może przyspieszyć akcje porodową ale teraz też? Jak myślicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

madziunia ja codziennie wymyslam sobie coś do roboty, ponieważ jestem przewaznie leżąca, to nadrabiam ostatnio zaniedbane zakupy wyposazenia do domu. Godzinami buszuje w internecie. Kupiłam tam już wiekszosc zyrandoli i lamp do domu (zostały mi jeszcze tylko dwie żarówki na kablach, do tej pory przez trzy lata nie miałam na to czasu). Zamowilam meble do pokoi dzieci i biura meza. Dokonczylam ogród przed domem z pomocą taty do sadzenia oczywiscie. Skompletowałam cała wyprawke dla malucha przez internet i starszemu kompletuje ubrania i buty na lato. Wszystko z pozycji leżącej bez wychodzenia z domu. Jeszcze mam plan na przyszly tydzień zeby zamowic firankiale do tego muszę juz wyjsc z domu. Jako wentyl bezpieczenstwa zeby to nie juz byla godzina zero traktuje nie zlozone łóżeczko. To moja druga ciąża a cykam się jak głupia i chciałabym odwlec w czasie to wszystko jak najdluzej się da!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44j3cqc9p3e.png

Odnośnik do komentarza

Liczylam po cichu że ktoś zacznie temat sexu ; p Madziunia mi właśnie ma ostatniej wizycie gin pozwolił bo jestem w bezpieczym okresie ;) wczesniej był zakaz bo ciagle a to brzuch się spinal a to globulki dowcipne. I mam pytanie do tych co mogą : używacie jakiegoś żelu? Bo ja i przed ciążą czasami go potrzebowalam a teraz nie chciałabym sobie otarc narobić bo to wszystko takie nabrzmiale i delikatne. Jeśli macie jakąś sprawdzona marke to ładnie prosze podrzuccie na forum :) z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Kati w Warszawie będziesz pod najlepszą opieką. Również modlę się o Was żeby wszystko skończyło się dobrze. Trzymaj się kochana!
Co do seksu też muszę zapytać swojego gin czy mogę; )
Aniu ja kupuję w aptece żel feminum. Jest bardzo wydajny i niedrogi; )
Ja póki co strachu nie czuję przed porodem i mam nadzieję ze tak zostanie do końca; )

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5ei6ibpnmb.png

Odnośnik do komentarza

grgosia w takim razie jesteś doświadczona w zakupach internetowych:) Przynajmniej wiesz, gdzie i co można a czego nie, bo czasami idzie się sparzyć:/ Ja też bardzo często zamawiam różności przez internet i w większości są to udane zakupy więc jeśli można liczyć na wygodę i przede wszystkim transport do domu to jestem jak najbardziej za:)
A jeśli chodzi o ten pessar to faktycznie kiepsko:/ Ja ostatnio to tak różnie z tym apetytem na miłość ale czasami jeszcze mnie najdzie mimo bólu pleców i wszystkiego wokoło:D
Ania90 ja używam zwykłej oliwki jeśli trzeba ale ostatnio jak to w ciąży raczej nawilżenie jest większe więc nie używam niczego:) Jeśli masz ochotę i dostałaś "pozwolenie'' to trzeba jeszcze wykorzystać ten błogi czas we dwoje:) Żel feminum, który poleca Justi też używaliśmy kiedyś i był bardzo fajny:)
Kati trzymam kciuki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ngu1r27nochta.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...