Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheOneLaw

Emilka23
Dziękuję za odpowiedzi :)
Ja juz kilka dni nie krwawię i mam nadzieje, że tak zostanie, to za tydzień wezmę kąpiel w wannie :D
Mój Królewicz śpi. Najedzony i przebrany więc wszystko ok ;)
Dobra Wróżko trzymam kciuki :*
Co do arbuza też miałam pytać, bo mój A wczoraj kupił mi arbuza a sobie truskawki i nie wiedziałam, czy mogę... Chyba się skuszę na początek na kawałeczek i zobaczymy jak Kacperek zareaguje ;)
Ahaaa.. Dziewczyny miałyśmy nie odpisywać na bezsensowne wpisy ludzi... Mnie też nie byłoby stać na 5w1 gdyby nie fakt, że nieteściowa dała Kacperkowi z okazji urodzin "troche" pieniędzy... (prawie drugie becikowe! Dla nas to bardzo dużo!) czy to znaczy, że nie mogę\nie powinnam mieć dziecka? Kocham mojego syna najbardziej na świecie i zrobię wszystko, żeby niczego mu nigdy nie zabrakło :) <3
<br />
Aaaa no wlasnie, zrobisz wszystko zeby Twojemu dziecku niczego nie zabraklo? Tak jak moi rodzice to zrobili? Tak jak ja to robie? Dziekuje za przyznanie mi racji - chociaz wiem, ze bylo to nieumysle z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Gość TheOneLaw

Leila
Ojejku, ojejku... Ależ narobiłam szumu tym postem... Co do szczepionek to okazało się, że skojarzoną ma za darmo, bo to wcześniak, więc jakoś nie stać na skojarzoną to ródźmy wcześniaki :D
A tak na poważnie to dla mnie nie jest istotne to, jaka jest ta szczepionka tylko, że w ogóle będzie. To czy dostanie dwa ukłucia czy trzy to kwestia drugorzędna
Co do Ciebie TheOneLaw to jesteś pusty i ograniczony. To, że nie kupuje dziecku najdroższych ubrań czy zabawek nie jest ważne. Ważne, że moje dziecko jest szczęśliwe nie musząc z niczego rezygnować. A Ty swojemu chcesz zapewnić to szczęście kosztem pieniędzy? OK-Twój wybór. Ale jakim kosztem? Kosztem swojego dziecka? Bo zamiast spędzać z nim czas i patrzeć jak rośnie, jak się rozwija będziesz gonił za pieniędzmi, żeby dać dziecku wszystko czego potrzebuje, a tak naprawdę będziesz odbierał mu to odbierał swoją nieobecnością w jego życiu
PS. Nie piję kawy

I tutaj chcialem Cie wlasnie zagiac - mniej wiecej gdzies w okolice ziemi PONIEWAZ jestem w takiej sytuacji finansowej, ze nie musze pracowac, a jak bede chcial to moge zawsze robic to z domu za pomoca laptopa i telefonu (bo skonczylem dobre studia za granica i osob, ktore moga robic to co ja jest malo w tej czesci Europy). Do tego spedzam cale dnie wraz z zona i pomagam Jej we wszystkim. Nie opuscilem ani jednej wizyty u lekarza, a bylismy chyba z 30 razy w sumie na USG zeby popatrzec na bobasa :). Czemu wychodzisz z zalozenia, ze skoro wazna jest dla mnie strona finansowa to nie bede miec czasu dla dziecka? Bo co? Bo ludzie Twojego pokroju musza zapier...lac po 20 godzin dziennie zeby miec 4000 na reke? Jesli taki masz wyznacznik to sie nie dogadamy. Jak chcecie zapewnic dziecku to co bedzie mu potrzebne? Miloscia? Kocham zone i dziecko i to ile mam nie zmienia niczego.

Odnośnik do komentarza

koleś one low czy coś tam (ewentualnie alter ego Ola od numerków): cudownie, że masz wszystko i nie musisz pracować, bo jesteś tak żaradny, mądry, etc. Jeśli dowartościowałeś się już kosztem innych, to wracaj do swojej oblubienicy i spędzajcie swój perfect day. A jeżeli wszedłeś na forum po to, aby znaleźć tu radę i wsparcie, to przyjmij moją, pochodzącą od mojego ginekologa (żebyś zaraz nie negował, wiem, że Twój Gin jest na pewno lepszy, ale mój pracuje w PRESTIŻOWYM szpitalu, na PRESTIŻOWYM stanowisku: wiem, że to dla Ciebie ważne, więc może aż tak bardzo od Twojego głupszy nie jest): zbyt wiele badań USG może szkodzić dziecku. Myślę, że 30 to już zdecydowane przegięcie. Więc, Ola, vel jedno prawo, radę macie gratis. czasem to, co tanie, bądź za darmo, też jest dobre.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

My mamy taki
https://www.google.pl/search?q=le%C5%BCaczek+bujaczek+fisher+price&client=ms-android-orange-pl&espv=1&source=lnms&tbm=isch&sboxchip=Grafika&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI5PXHmt6MxgIVJfByCh2ZLwe9&biw=534&bih=239&dpr=1.5#imgrc=7nWEIl2DKigc_M%253A%3BvklUjLD2dcEu8M%3Bhttp%253A%252F%252Ffhulomix.w.interii.pl%252FM7344%252520LEZACZEK.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Farchiwum.allegro.pl%252Foferta%252Ffisher-price-lezaczek-bujaczek-m7344-wibracje-i2887180654.html%3B480%3B480

ale musimy zrezygnowac z zabaw w nim :/ bylysmy z Zuzia na rehabilitacji bo mamy asymetrie cialka i pan rehabilitant powiedzial ze takie lezaczki jeszcze pogarszaja postawe dziecka wiec lezakujemy na macie i tez jest fajnie :)
dziewczyny karmiace mm jak wam sie udaje dopajac dzieci woda w taki upal ? Nasza mala czujac smak wody nawet z glukoza pluje dalej niz widzi i zmusza sie do wymiotow :/ jak jest juz bardzo mocno spragniona to wtedy pociagnie pare lykow :/ a ja sie martwie zeby nam sie nie odwodnila :/

widze ze hejterom sie nudzi :] i patrzac na ich tok rozumowania to Polska wyginelaby marnie :/ nastaly takie czasy ze w wiekszosci mlodzi ludzie nawet konczac super studia nie zawsze maja prace na wysokich stanowiskach a zeby sie usamodzielnic co tu duzo mowic biora kredyty na zakup mieszkania - ja nie widze w tym nic zlego bo sami bylismy w takiej sytuacji i gdyby patrzec na to przez pryzmat majetnosci na dziecko musialabym sie zdecydowac majac lat 40 plus (i nie chce tu nikogo obrazic)
to jedno a drugie to mam rozumiec ze ludzie z przecietnych rodzin (ja z takiej pochodze i nie mam zalu do rodzicow ze nie jezdzilismy na zagraniczne wczasy czy o to ze nie poslali mnie do prywatnych szkol) sa wg was drodzy hejterzy traktowani jak jakies ostatnie dno spolczene bo nie stac ich na szczepionki skojarzone czy te z grupy dodatkowych np pneumokoki
i powiem otwarcie gdyby nie to ze moja corka jest wczesniakiem i pewne rzeczy jej przysluguja z urzedu to nie mialam zamiaru wydawac pieniedzy na platne szczepienia 5w1 bo najzwyczajniej w swiecie nie stac mnie na oplacenie ich wszystkich wolalam je przeznaczyc na prywatna wizyte u ortopedy zeby miec pewnosc ze moje dziecko ma prawidlowy uklad bioderek

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37ej28nvgsbwu6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfhgqs4627nb6y.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

patka88
marti87
Szczesliwi ludzie sukcesu nie marnotrawia czasu na wchodzenie na fora i zajmowanie sie problemami innych tylko realizuja swoje cele -szczesliwe zycie wg wlasnych kryteriow.

Lepiej tego ujac nie moglas :D


POPIERAM!!!!

Marti - odnośnie chustonoszenia: trzeba chustę wiązać za każdym razem jak się wyjmie dziecie? I jak Ci się ją wiązało z Majeczką w środku?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Panifiona - przy kp nie trzeba dopajac tylko przystawiac czesciej do cyca. Absolutnie nie daje sie wody z cukrem! Mozna dac z glukoza,a to duza roznica. Ja nie podaje wcale wody. Majka wie,kiedy chce pic.
Dobra Wrozko - no pewnie trzeba wiazac. Tak mysle :P a wiazalo sie okej,tylko fakt,dziecie musi byc spokojne,bo inaczej sie dobrze nie ponaciaga. Ja teraz 3 raz wiazalam i juz jest duzo lepiej. Mysle,ze jeszcze kilka razy i kieszonke bede miala opanowana (pomylilo mi sie wczesniej wiazanie).

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Emka i Asia dziękuję za odpowiedź z tymi stanikami z alles kupię ten nie usztywniony na początek. Kupiłam dwa w "swiecie dziecka " ale gówniane są.

Ja kp ale od kilku dni podaję synkowi przegotowaną wodę. Nie dosładzam niczym i pije. Raz przez upały. A po drugie przez czkawki. dosyć często ma czkawkę, wystarczy trzy łyki i przechodzi. Dziś nakarmiony wyszliśmy na spacer rano, był niespokojny w wózku płakał podałam wodę i bardzo szybko zasnął. Nie podaje dużo tej wody dosłownie kilka łyków.
Kamilek pije z butelki Medela. Nie ma później problemów z ssaniem piersi.
Ja jestem 3 i pół tygodnia po porodzie sn i kąpałam się w wannie po dwóch tygodniach. Miły relaksik w wannie.
Dziś chrzest bojowy mąż w pracy i zostałam całkiem sama z dwójką dzieci. Sobota więc przedszkole nieczynne. Ale trzeba się przyzwyczajać za miesiąc wakacje. I takich dni będzie więcej. Na szczęście chłopaki w miarę grzeczni.
Miłego popołudnia

Odnośnik do komentarza

Mari, dobrze ze nie napisalas ze mm to pokusa bo jest latwiejsze..:d ja dla malej robie wszystko żeby miala odrobine chociaz mojego mleka i mam przez to podwójna robote bo oprócz mm co okolo 3h to znowu musze pobudzac laktacje metoda 7/5/3 co 3h i w nocy tez i za każdym razem myc i wyparzac wszystko.Dziwne ze laktacja trzyma mi sie na laktatorze samym a przez jeden dzien przerwy prawie zanikla:/ ale juz pomalu wracamy do 30ml xd
Panifionaa jak juz próbujesz jej dc cos do picia to spróbuj sama wode najpierw, niedoslodzona.

Odnośnik do komentarza

marti87
Dobra Wrozko - no pewnie trzeba wiazac. Tak mysle :P

Marti znalazłam taką informację: można wkładać i wyjmować maluszka bez konieczności każdorazowego wiązania chusty (ŹRÓDŁO ostatni pkt).
Ale chyba zapiszę się na jakiś kurs czy cuś :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...