Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Darka0885 liść malin piję raz dziennie (zalecają 2 razy) a przywrotnik na razie czeka, bo też mam właśnie obawę czy nie wywołam "wilka z lasu". Położna mówi że to samo w sobie akcji porodowej nie wywoła, tylko ułatwi poród, ale jakoś mam obawy i wolę ostrożnie. Ty masz już tylko 2 tygodnie do końca z tego co widzę, to możesz zaszaleć ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej2859ac3azz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3csqvcr09ztkt.png

Odnośnik do komentarza

Hanka ja w zeszłym tygodniu miałam wrażenie, że Mała się obróciła -wierciła się okrutnie, aż boleśnie i później czułam ruchy inaczej. Ale od kilku dni zdecydowanie czuję, że leży znowu w poprzek i stópki wystawia mi w lewym boku :/ Też mam wizytę 22.04 - zobaczę co powie specjalista :D

Zieloona ja taką tabliczkę łykam na raz :D a wiesz co jest najlepsze? Że robię to bez wyrzutów sumienia ;)

Elżbietta rewelacyjnie wyglądasz!!

Co do 'przyśpieszaczy' porodu - ja jeszcze nic nie stosuje, ale od 36tc planuje wykorzystywać męża na maxa :D (już się nie mogę doczekać bo od daaaawna mamy zakaz). Ponoć sex na wywołanie fachowo nazywa się "włoską metodą indukcji porodu" :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

JA CHCE CZEKOLADE!!! :-D:-D:-D
Zielooona nie tylko Ty tak masz... U mnie nigdy tabliczka czekolady nie jest dzielona na np dwie porcje, never...:-) chyba az zejde do sklepu po czekolade mimo, ze dopiero co weszlam do domu...:-) mmm... Mleczna i truskawkowa... Tak chce takie...
Co do podkladow poporodowych to ja mam z Canpolu, a podklady na lozko tez mam, jedne bella a drugie panda, te drugie biore do szpitala...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Boshee kochany... Co Ci ludzie tak lgna do tych ciezarnych...??? Od samego rana... Szlam do apteki, jakas babcia z dziadkiem i z psem szla i babcia sie pyta mnie kiedy szczesliwe rozwiazanie... Potem juz w laboratorium pani laborantka kiedy bedzie maluszek, jaka plec i jakie imiona wybrane, a na korytarzu babka jakas starsza tez mnie zaczepila i zaczela opowiadac jakies anegdoty o jej 99 letnim ojcu... Pozniej w banku... Najpierw Pani u ktorej bylam w zeszlym tygodniu pokazac polise na mieszkanie, wtedy mnie tez wypytala a dzis sie usmiechala jak tylko weszlam... Pan w kasie w banku mowi, ze twardo caly czas przychodze i ile jeszcze czasu i czy jeszcze pracuje zawodowo... Na bazarze facetowi, u ktorego kupuje zawsze kwiatki az powypadaly te kwiatki z rak jak mi je pakowal, tak mi sie przygladal, az mu sie glupio zrobilo...:-) a ja jeszcze worek ziemi do kwiatow wzielam... (W sobote za pozno poszlam i juz bylo po bazarze) a na koniec jeszcze sasiad w windzie pytal kiedy ten dzidzius bedzie mimo iz dwa tygodnie temu sie juz pytali z zona... Noooo... To tak to u mnie wyglada...:-) dopoki bylo zimno, kurtki te sprawy, bylo ok a teraz to zamecza mnie Ci ludzie:-). Aaa i jeszcze o jednym zapomnialam... Jakas Pani po drodze jak szlam czynsz zaplacic to sie usmiechala do mnie jakbysmy sie znaly, a raczej pewnie do mojego brzuszka... Za duzo nawet dla mnie jak na jeden dzien...:-) a potem sie zacznie zagladanie do wozka... Ehhh...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

szczęśliwa mamusia
Tita 85z poprzednimi ciazami chodzilam do wojciecha pyski to lekarz z Poznania rewelacyjnu uratował mi dwie ciąże choć u nas w szpitalu go nie cierpia bo jest bardzo przezorny i często wysyła do szpitala ale dzięki temu urodziłam moje dzieci a teraz chodzę do dr wołowca wyższa ranga w szpitalu dużo go chwali ale ja nie jestem zadowolona bo totalnie nic nie mówi P badania muszę się upominać eh...a Ty z okolic?

Jestem ze Słupcy ale do lekarza jezdze właśnie do Wrzesni do Perlika. Przed ciążą byłam mega zadowolona ale teraz niestety bardzo stracił w moich oczach. Dzisiaj zamiast niego przyjmuje jego koleżanka z Polnej wiec przynajmniej będę miała porównanie :-)

Odnośnik do komentarza

Tita to niedaleko: )jak będziesz we Wrześni to musimy się umówić na jakieś lody: )no wolowiec mieszka i przyjmuje w Słupcy. A perlik to już ma tyle pacjentek ze nie chciałam się pchać do niego. ..moja kolezanka też do niego chodzi i ma tylko tyle dobrze ze ma co tydz teraz ktg robione a mój lekarz twierdzi że nie widzi potrzeby o tylko na wizycie mi się pyta czy ruchy czuje eh...

Odnośnik do komentarza

Drzemka po tej czekoladzie i juz nie pamiętam jak smakowała :/ znowu glodek :D
Też juz chce D wykorzystywać, napary pic a nie nogi sciskac :P
Od wczoraj się podmywam mydłem glicerynowym i powiem ze jest poprawa, obym nie wykrakala :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, piękne brzuszki.
Siemie lniane jem od czasu do czasu ale raczej w innych celach. Ma dużo błonnika i pomaga w wyprużnianiu. Tylko trzeba dużo pić bo inaczej to zadziała w drugą stronę :-)
Bronte, moja mała też tak często wygląda a ponoć od dłuższego czasu jest główką w dół. Może u ciebie jest podobnie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

szczęśliwa mamusia
Tita to niedaleko: )jak będziesz we Wrześni to musimy się umówić na jakieś lody: )no wolowiec mieszka i przyjmuje w Słupcy. A perlik to już ma tyle pacjentek ze nie chciałam się pchać do niego. ..moja kolezanka też do niego chodzi i ma tylko tyle dobrze ze ma co tydz teraz ktg robione a mój lekarz twierdzi że nie widzi potrzeby o tylko na wizycie mi się pyta czy ruchy czuje eh...

Spotkanie jak najbardziej :) A Perlik właśnie za duzo ma juz ciężarnych i nie wyrabia. Wiecznie kolejki a wizyta zresztą tez jest na odpierdziel. To ze w 23 tc nie poznał u mnie plci to pikus bo usg 3d za ktore płaciłam 200 zl trwalo chyba 10 minut, nie wspominając ze nam bardziej chodziło o dokladne zbadanie niz zobaczenie jak dzidziuś wyglada. Z ktg faktycznie robi co tydzień ale kasuje za nie 30 zl. Jak poszłam ze swoim zrobionym dzień wcześniej przez położną to powiedział ze jak ma sie pod tym podpisać to musze zrobić u niego... ech mam wrażenie ze tylko kasa sie liczy.

Odnośnik do komentarza

Bromte moja Córa tak głowę wystawia właśnie, nawet z tej samej strony :D Kiedyś Mąż się nawet śmiał, że jak obejmie się dłonią to możemy sprawdzić czy czapeczki, które na szydełku zrobiłam są w dobrym rozmiarze :D

My pościel kupiliśmy z Klupś, komplet w sklepie stacjonarnym za ok 129zł

Emka chyba ogólnie błonnik (nie tylko siemię) powinno się duuużą ilością płynów popijać.

Coraz częściej mam wrażenie, że ALBO urodzę tuż po majówce ALBO przenoszę do czerwca :/

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...