Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Anela probowalam wszystkiego nawet nad zlewem 20 min przy puszczonej wodzie :) Zlapalam 5ml ale dali rade i zrobili badania i tylko jutro do lekarza z nimi trza isc ;)
Dobranoc laski pora na mnie zeby isc spać. Hani na pewno idzie drugi ząb bo spi od 18.30. Z pierwszym tez tak bylo ze dłuuugo spała. Zobaczymy o ktorej wstanie :) Pozdro

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Jest, jest, jest!!!!! Filip wycisnal dwie górne jedynki. Dzielny chłop! Obysmy dziś pospali ;) ale są tez minusy... Siniaki na sutkach... Ogień!!! Uczyli na szkole rodzenia pierwszej pomocy przy odgryzieniu brodawki? Potrzebuje materiały z tej lekcji :/

Zazdroszcze spania przy zabkowaniu. Tak trzymać!!!

Anela, cudooo! Ja cie, kiedy to było! Śliczny dziec! Śliczny!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Ughhh... wstawanie w nocy co 20-30min mi nie służy :-(

Czy tylko ja nie znam tej huli?! Co to? Skąd to i na co?

Ewelusik- my tez się gimnastykowalismy z tymi workami i tez mini ilość zlapalam. Dosłownie w locie! Daj znać jak wyniki
Ewelina- zdrowiej i nie daj się smutom! Impreza się szykuje- humor musi być :D
Zielona-sprobuj mu isonasin zakroplic. Ja 3razy dziennie daje i przechodzi katar od razu. Teraz Odsetke cos brało i po dwóch dniach znikło :-)
Dwa na raz wycisnal?! Jak??? U nas pusto ale i tak sie boje powolnej ampitacji suta :-P
Dominika- Hahahahahaha ja też pomyślałam o tych okazach kwiatowych i jak te koty tak wysoko wlazly ;-)
Anela- ale tu dawno nie było takich zdjęć <3 cudo!! Obu było po myśli siostry wszystko. Gabriel- cudne imię. Moja pierwsza miłość tak miała :-)<br />
No z tym F to mega zdziwko, bo ja całe życie byłam przekonana że standardowe B noszę! Może wy też takie macie a nie wiecie? ;-)

Tak patrzę na zdjecia Waszych córek- takie wystrojone, sukieneczki, opaski itd a moje dziecko jak menel chodzi ;-) i tylko śmieszne ubranka jej w lumpie wyszukuje :-P mam nadzieje że za to bie odgryzie tego suta ;-)

monthly_2015_12/majoweczki-2015_41589.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Dobra wróżko, przywołałaś mnie wiec jestem!Przepraszam ze ostatnio rzadziej pisze, ale czytam. My korzystamy z uroków naszego nadmorskiego klimatu w Sopocie i czasu brakuje na pisanie.
U nas kataru ciąg dalszy, noce bez zmian, dziś pobudki były średnio co godzinę przez zaflikany nos, ach lekko nie jest.
Spacerujemy dzielnie i duzo nad morzem, jest piękna choć mroźna pogoda, wczoraj było piękne słońce, dziś troszkę pochmurno.
Uwielbiam polskie morze także zima, kiedy jest mniej ludzi i fajny klimat.
Hula kula - Hania dostała pod choinkę, tez wcześniej nie znałam ale potwierdzam - super sprawa, zachwycona jest nią!
Ela u nas nic się nie zmieniło w kwestii cycowania w nocy. Stale to samo:(
Dobra wróżko, jaki menel ??? Słodziaczek przepiękny!
Zielona gratuluje ząbków, ale żeby od razu dwa na raz? :)
U nas póki co zębów brak, a ślinotok straszny cały czas.

Odnośnik do komentarza

Anela na basen juz 4 miechy chodzi i nigdy nic! Ale teraz przerwa świąteczną i dobrze bo by go ominęło ;p biedny glutek... Termy MMM to brzmi ciepło!!! ;D na mojej wsi niema takich cudów!

Dobra Wróżka, masz dar- wykorzystaj go! Ja wchodze do lumpa to mnie ogarnia kurwica, burdel, zero segregacji, wchodze wzdycham i wychodze ;p Odsetka rządzi haha takie potwory to mi się mogą Snic! :*
Właśnie wrócił am z apteki( tutaj zaraz będzie historia wyprawy) mamy mucofluid na receptę ma rozrzedzic gluty. Oby!

A wiec, wracam z aptekiz filipkiem w chuście, po drodze w żabie kupilam jogurcik naturalny i IDE i pije a tygrys śpi. Z naprzeciwka dwie Babice ida i gapia ostro na moje zamotane dziecko,,, i słyszę z daleka " patrz! Kolejna pojebana naturalna mama, pewnie te dziecko kręgosłupa juz w życiu nie wyprostuje no ale taka moda... ( mijają mnie i ta druga do rzuca) " no i ten jogurt naturalny do tego, od razu widać ze eko mamusia.." ja polykawszy ten nieszczęsny jogurt przystaje i mowie babom " tak! I karmie piersią i pieluchy wielorazowe tez mu zakladam!" usmiechnelam się i dopijajac ów jogurt poszlismy ;) mina Babic bezcenną....

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wróżko - Odsetka boska! Jaki fajny potworek :) ja to nawet w sklepie nic ładnego nie umiem znaleźć :P

Zielona - łączymy się w katarowym bólu :( Mały dziś wstał z gilami. Tylko u nas taki wodnisty i mu wycieka i zasycha pod nosem - to jest dopiero prawdziwy menel :D
I gratki dwóch zęboli!!! A na suty to powinny byc jakieś ochraniacze, albo na zęby - takie jak bokserzy mają :D

Anela - teraz mi stracha narobiłaś z tym srajfonem. Jak to nie bateria to sprzedam jako popsuty :(

Dominika - gratki ciociuniu!!!!

Wisienka - miłego odpoczynku!

Dziewczyny u nas też cycowe noce. Na Święta przespał 2 noce pod rząd ładnie - pobudka co 3 godz. Już sobie zrobiłam nadzieje, ale wszystko wróciło do normy :/ pobudki 2-3 - 4w odstępie kilku, kilkunastu minut, później 1,5-2 godz snu i znów pobudki :( zębów nie widać. Zresztą u nas tak jest chyba od września. W dzień pogodne dziecko, bawi się, je itd. I wiecie co - jak były te 2 lepsze noce to i humor miałam lepszy i coś mi się chciało porobić. A teraz dolinka łapie:/ mam już dość. Gdyby nie te noce to już bym chyba odstawiała od piersi - nie chce już cycować, chce już odzyskać swoje ciało :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Witamy, my już u mojej mamy spowrotem... Szkoda, że M musiał dziś jechać do Warszawy bo byśmy przedłużyli pobyt nad morzem, ale za to widziałyśmy Zosię, jest cudowna i taka malutka... Bałam się ją wziąć na ręcę, nie wiedziałam jak;-p ale jakos mi się udało:-) i taka z niej drobinka, że nie czułam, że mam dziecko na rękach. Lenka była nią zachwycona, dotknęła ją najpierw paluszkiem w kolanko a potem chciała chwycić całą ręką:-D i mówiła do niej:"eee":-) i skakała przy niej na łóżku z zachwytu:-) a jaka różnica między nimi w wielkości, o matko!!!
Dobra Wróżko fajny potworek:-) ja też nie umiem ubierać swojego dziecka.
Zieloona ale Filip słodziak jest!!! Fajna grzywa:-) a baby pewnie zazdroszczą głupie!
Prześlę Wam trochę klimatu nadmorskiego;-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Hejka.
Dominika - Zosia super :) Juz nie pamiętam jak Hania byla taka mała.

Dobra Wróżko moja siostra ma talent do szperaczy i zawsze nsm cos fajnego przyniesie :)

Wyniki badan ok, mamy isc za 2 tygodnie na kontrol bo Hania niby troche blada.

Teraz HIT! Cycowe mamy oby was tez to spotkało :)
Pisalam wczoraj ze Hania poszla spać o 18.30 i wstała o 3 godzinke sie pobawiła poszla spac i do 7 :)
Najgorsze jest to ze ja nie moglam usunąć :( Ale ząb jeszcze nie wyszedł.

Teraz ją usypiam , czytam bajeczke i ide w rejze he he tzn do kolezanki blok obok ;) Teraz juz tylko takie rejzy nam zostały ;)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Dominika, Zosia jest przecudna! I te usteczka! Ja już też zapomniałam, jak to jest mieć takie maleństwo na rękach. Antoninka ważyła po urodzeniu 2 kg z hakiem i gdyby nie zdjęcia, to zupełnie nie miałabym wyobrażenia, jaka była maciupenka. Gratuluje tobie i twojej siostrze!
Dobra wróżko, bardzo twarzowy ciuszek! Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie! Dorotka vel słodki potworek :)
Zielona, gratuluje zęboli. U nas przebija się trzeci i jak do tej pory moje wszelkie części ciała (ze wskazaniem na biust) są całe i zdrowe. Dwa- trzy razy poczułam lekkie klucie i to wszystko:) może dziecko lituje się nade mną, a może po prostu tak ma być? Przecież maluszki jeszcze języczkiem tam majstruja, więc to chyba jakoś nas chroni? Yyyyyyyy..... A stare babsztyle dobrze pogonilas! Ja też latem co nieco usłyszałam na temat kręgosłupa małej... Ale co się przejmować! Czyli jesteśmy matkami eko? Oooooooo!
Anela, dzieciaczek śliczny! Dużo zdrówka dla siostry i maluszka! Moja panna też do samego końca siedziała na pupie i dlatego miałam CC. Poród z takim ułożeniem dzieciaczka to jednak duże ryzyko. Więc niech siostra nie da się namówić na sn.
Ewelusik, ja łapalam siki podczas karmienia. Antoska przy piersi, pieluszka rozpięta, ją z pojemniczkiem w pogotowiu. Trwało to trochę, ale większość sikow udawało mi się złowić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia siostra jeszcze w szpitalu, jutro może wyjdą... Zdjęcia nie oddają tego jaka ona jest malutka, wszystkim się wydawało do tej pory, że Lenka jest mała a dziś jak zobaczyliśmy je obok siebie to się okazuje, że różnica jest kolosalna:-) taka, że jak weszłam do sali, w której leżała siostra to zobaczyłam, że nikogo nie ma a został tylko jej kocyk a jak się potem okazało siostra była w łazience a Zosia leżała pod tym kocykiem, taka mikrusia, że jej nie zauważyłam:-D a moja mama do "mydelniczki" obok wsadziła Lenkę;-p i jej nogi wystawały.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Co do glutow, u nas tez w wigilię była tylko woda z nosa, a później się zaczęło!!!! Polecam przed posiłkiem odciągnąć porządnie spik , bo Filip rzyga jak je z zatkanym nosem ;( zdroooowia!

Co do zembow. Jak Tygrys miał tylko dwa dolne, tez nie gry zł suta! Ale teraz jak juz miał spuchniete te górne to dal mi popis przez parę dni! A jak juz wyszły to chyba od puścił... Oby! Bo się go boje ;p

A! Olalam trochę sprawę ciemieniuchy bo przecież juz 7 mcy ma... I ma... Skorupę juz prawie!!! Pod ta grzywa dzisiaj zauwarzylam! A dotykam go czesze całuje myje codziennie ta główkę i nie widziałam :( no i chodzi z tlustymi włosami i wyczesujemy... To tak ku przestrodze:)

Przespanej!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dominika ojejciu jaki okruszek przepiękny.
Sylwiunia ano armagedon !!!!kup ten śliniak z rękawami ale Kubuś słodki:-))
Rusanka no właśnie u nas to wskazanie do cc a tam nie. Obie z mamą ją przekonujemy. Moja mama mnie rodziła pośladkowo i dobrze że byłam maleńka 2 kg z groszem bo inaczej by mnie chyba nie było na tym świecie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Dominika myślałam że w domu są może bo tak ładnie ubrana Zosia i w rożku śpi, u nas w szpitalu dawali swoje ubranka i nakrycia i te nasze dzieci jak w przytułku wyglądały. Oczywiście mówię to teraz, po porodzie byłam taka zmęczona że mi wszystko jedno było w co ubrali Kubę :/
Zielona u nas powstał ogólnie problem z karmieniem Kuby bo ostatnio nie usiedzi nawet 30 sekund w miejscu, ciągle się telepie i nawet się nie obejrzysz a już miskę lub łyżkę wyrwie. Łobuz z niego co tu dużo gadać.

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia powiem szczerze, że siostra ma tu całkiem niezłe warunki i opiekę, naprawdę, a myślałam, że będzie masakra, jednak okazuje się, że ma tu lepiej niż ja w stolycy... A widzisz jak Zosia ładnie wygląda i bez kąpania;-p tak, to mnie trochę zdziwiło bo tu nie kąpią dzieci. Każą chusteczkami wycierać.
A zapomniałam napisać, że siostra wygląda jakby nadal miała dziecko w brzuchu, ja też miałam po porodzie jeszcze brzuch, ale nie aż taki;-) taki to ja miałam przed porodem. No ale ona miała większy. Ale poza tym to już ładnie na twarzy wygląda, nogi jeszcze spuchnięte, ale chodzi i niczym nie przypomina mnie po porodzie;-p ja miałam ból wypisany na twarzy!:-o a ona nawet na zmęczoną nie wygląda;-) ale bardzo się cieszę, że chociaż ona jest w dobrym stanie.
Zieloona współczuję tej ciemieniuchy, my też mieliśmy, ale minimalnie i po jednym wyczesaniu nic nie było, ale u nas wtedy nie było tak bujnej fryzury jak u Was, miałaś prawo nie zauważyć:-)
Sylwiunia a jeszcze chcialam napisać, że u nas karmienie przez tatę wygląda prawie identycznie, tylko krzesełko nie jest aż tak umazane, ale reszta owszem. Ja opieprzam. I wolę karmić sama. Choć często i mi się nie udaje tego zrobić w czystości. Bo Lenka ma tysiąc innych spraw na głowie wtedy kiedy jest czas jedzenia:-D słodziara:-)
Dziękuję za wszystkie komplementy w kierunku Zosi, napewno jej się teraz dzięki temu sporo lepiej śpi:-) albo płacze;-p siostra mówi, że przez to karmienie to czasem zapomina jej pieluszkę zmienić;-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, aaaaaależ ja tęskniłam za Wami!

Czas tak szybko mi leci, że wieczorami zdążę poczytać co nieco, ale na odpisanie brakuje czasu. No ale ostatni raz w starym roku się postaram :)
U Mai wyszły dwa ząbki, jeden dzień przed Wigilią, drugi trzy dni później. Obydwa ja znalazłam i teściowa powiedziała, że w nagrodę powinnam dostać sukienkę od męża, to sobie kupiłam dzis na Sylwestra. Jutro idziemy na domówkę do siostry, ale nie do białego rana, tylko jakoś po północy będziemy się zawijać do domu, mieliśmy zostać na noc, ale martwię się o Majkę, nie jest do końca przekonana do butelki.
Mąż juz w sobotę odlatuje, a my tydzień później.... Zdecydowanie za,szybko to minęło.
Dominika, gratulacje dla siostry, Zosia jest przecudna.
Dobra Wróżko, ale masz bufet,:) swoją drogą ja zawsze kupowałam staniki,B75, a okazalo się ze noszę D70 i dopiero teraz czuję,,że mam biust. Dobry stanik to świetna rzeczy.
Wisienka, miłego wypoczynku.
Zielona, współczuję ciemieniuchy, u synka też się długo z nią zmagałam.
Anela, kciuki za siostrę, oby urodziła tak jak sobie zaplanuje i oby wszystko wyszlo pomyślnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...