Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Maratonka co ty jesz ze Majkel taki silny? A mój tylko leży a tu proszę jak pól roczne dziecko albo i dalej.
Dobra wróżko dziekuje. Ja mam miedzy innymi i TT i z tych wszystkich wydaje mi sie najlepsza. Może jeszcze sprobuje metody ze ja wychodzę a kto inny daje butle. Juz sama nie wiem ? Podobno ja tez taka bylam i mama karmila mnie lyzeczka od małego.
Wiktor przechodzi sam siebie i od 2 w nocy śpimy z cycem w "zębach" inaczej pobudka. Ja juz nie wiem ? Dzis powiedziałam do mojego ze nasze dziecko cofa sie chyba w rozwoju i udaje znowu noworodka. Jestem zla i niewyspana a tu jeszcze zimno i leje deszcz.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Maratonka no boooskie focie pstrykasz!!!!
Ela wytrzymałaś tyke to jeszcze trochę dasz radę. Wreszcie musi nastąpić jakiś przełom.
Kalinami może ty wypij herbatke z kopru albo zjedz suszone morele. Hak ostatnio zjadłam gruszkę to małej się z pielychy kupka wylała.
Tak wogóle to my na 4 pampersach jesteśmy. M.kupił bo 3 nie było i teraz przynajmniej nic nam nie wypływa bo z 3 to co kupa to zmiana garderoby.
Dzisiaj musimy do spowuedzi przed chrztem jechać i chyba muszę Zuzię zabrać bo codziennie wieczorem jest taki ryk że boję się ją zostawuć z mamą.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Elzbietta u nas dzisiaj podobnie jamy spal od 22 do 6 a ja mialam 10 pobudek na cyca :-( sprobuj sprobuj z tym ze ktos inny karmi cos w tym chyba jest bo Igor zasnie tylko u taty n rekach u mnie placze I szuka cyca. Chyba do kosci przesiaknelysmy mlekiem.
Dziewczyny a co to znowu za afera na fb? Dopiero wczoraj tam zajrzalam I nie moge sie ogarnac

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy dobrze pamietam ze ktoras z was jest z Tychow/katowic badz okolic?

Pytam poniewaz, szukam dobrego pediatry, obecnie mam takiego lekarza ze paranoja!!! :(
Ostatnio bylam z alergia corci po mm to zaczela rzucac nerwami na mnie ze przychodze z taka sprawa ze ona nie wie co zrobic i ze mam poprostu CZYMS posparowac, ani dziecka nie wazy ani nie mierzy ... i wgl nie mozna o nic zapytac ;/

Chodzi mi o lekarza ktory jest na czasie z lekami itd. i mapodejscie dla maluszkow...
A nie lekarki starej daty ktora tylko patrzy zeby zbyc pacjenta ;/

poza tym, my tez mamy problem z kupkami ostatnio nie bylo przez 3 dni, wiec dalam czopek i pomoglo...
ale teraz znow 3 dzien leci i brak... ;/
mala pusza smierdzace baki i placze, wgl jest bardzo marudna ostatnio ;/ ehh...

a jestemy na mm bebilon pepti

Odnośnik do komentarza

m.g ja nie wchodzę na fb a co tam ciekawego ? To może się skuszę? Bo chyba czesc wogole tam przeszla. Nie widzę tu juz asik,myszeczki ...
Szkoda .
A ulana, beciunia, Joasia czytacie nas jeszcze ?
Anela u mnie tez po poludniu wieksza maruda. Najlepszy humor ma z rana a wieczorem nie idzie go niczym zając. Nie wiem czy to ten długi skok ale jest z dnia na dzień coraz gorzej :-( i ten ciagly cyc w nocy. Kiedy to sie skończy ?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta, chyba Cię nie pociesze. Mądre książki mówią, ze skok ten trwa od 14 do 19 tygodnia. Jest tam też napisane, ze jak dziecko urodzone 2 tyg po terminie to skok zaczyna dwa tyg szybciej. I tak samo dla dzieci przed terminem. U kogoś sie to sprawdzilo? Bo Maja wslasnie prawie 2 tyg później wyskoczyla i zauważam właśnie, ze bardziej marudna jest juz od dłuższego czasu, a 14 tydzień nam leci...
A ja zjadłam w spokoju śniadanie. Wypilam zbożówkę. Syna odprowadzilam do zerówki, Maja zasnęła w wózku i śpi nadal! Juz godzinę stoi na dworku. Dawno nam się to nie zdazylo. No i pogoda calkiem przyjemna, nie pada, słonko świeci. Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza

Kate ja jestem z obrzezy Zabrza, chodze do zwyklej przychodni, jest dwoch pediatrów, pani dr jest nowoczesna, kolezenska, szybko zalatwia wszystko zna duuzo lekarzy z imienia a pan dr jest stary ale niemozliwie przejety dziecmi :)

A z Tych/ Tychow polecam Olki tate :P jest prze czlowiek, dobre serducho ma i zna sie na kazdym temacie :)

Odnośnik do komentarza

Jak zawsze jestem spóźniona. Nadrabiam nieustannie :-) więc wybaczcie ale odp do posta sprzed 10 str. Elżbieta udaje mi się wyjść bo mąż pomaga. Udało mi się siostrę a później brata namówić na spacer z małą w czasie gdy ja ćwicze. Ale wybieram silke blisko nich. Do sklepu czy na spacer to z małą. Ale moja mnie tak nie terroryzuje. I mamy smoczek na podoredziu.

Panifiona, ja nie mam fb.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ale mam metlik w głowie i nie pamiętam wszystkich wątków.

Dużo zdrówka życzę przeziębionym i zakatarzonym.

U nas też była podwyższona temp po szczepieniu ale ja nic nie podaje na zbicie dopóki wyraźnie nie przekroczy 38 st. Tak w szpitalu mówili. Bo z czasem dziecko przestaje reagować na leki jak się za szybko podaje.

Kupka też nie szła przez 4 dni i nic nie podalam bo mała nie wyglądała na cierpiącą.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Elzbietta jestem i czytam ale nie ma czasu pisac teraz szkola i dwójkę starszych trzeba zaprowadzic do szkoły a pozniej ten moj terrorysta mnie terroryzuje a jestesmy na mm maly nie chce do nikogo na rece tylko ja nawet do taty nie chcę moj maz jest zalamany z tego powodu. Juz mam dosyc wszystko robie z nim na rekach . Dzusiaj od 6 spal tylko 15 min teraz usypia moze zasnie na dłużej :-) chociaż wczoraj troche pospal na spacerku.

Odnośnik do komentarza

Patka twoja mała to zdolniacha. Widać że goni rówieśników bo stópki do buzi to dopiero w 6mcu.

Odnośnie spania to moja znów zaczęła się budzić w nocy a już tak ładnie spała. Mam nadzieję że to wróci. I tak samo ładnie gużyła a teraz tylko piszczy krzyczy skrzeczy itp. I zauważyłam że robi to żeby mnie zawolac. Jak na nią spojrze to się uśmiecha a jak odwroce głowę to piszczy :-) zaczął się trening mamy ;-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Emka_5 u mnie właśnie to samo, jęczy, kwęka i piszczy a tak fajnie juz gadała i też jak wyjdę to jęczy a jak przychodzę to banan na twarzy i już jest ok. I też zauważyłam, że ona już kuma, że jak zajęczy to mama przyleci i przed chwilą mnie tak wkurzyła, tak, wkurzyła bo jęczała i jęczała i mówię wkońcu chcesz to sobie jęcz i płacz nawet a ja wychodzę do łazienki bo nawet ubrać się nie mam kiedy. A dziś jedziemy do moich rodziców i nie wiem czy się do 15 wyrobię bo M ma po tej godzinie po nas być. Po minucie zasnęła:-)
Czasem można zwariować z tymi dziećmi. Mam nadzieję, że nie czyni to ze mnie wyrodnej matki, najgorsze, że jak pojedziemy do mojej mamy to zaraz będzie a może ja ją wezmę a może to a może tamto a może ona glodna albo nudzi się...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Elzbietta Wiktor zna się na ludziach, lubi towarzystwo tylko tych najlepszych :D

Zapomnialam napisać że Kacperek waży 5100 i spadł z 50 na 25 centyla w siatce dla wczesniakow :/ ale dr nic nie powiedziala.
Wczoraj wieczorem miał 38, 2. A rano o 10 temp. 38, 5 :( dałam pedicetamol. Jest 13 i znowu ma powyżej 38 a trzeba odczekać min 4 godz. Biedak mój :/

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Dominika jedno co pewne to twoja mama od razu przyleci uspokoić mała czy wziąć na ręce, mam to samo z teściową...też stwierdziłam że ubrać się jakoś muszę, umyć zęby itp a jak mały się drze 4 min to trudno :(
Bronte mój ogólnie się dużo poci, przy karmieniu też jak macha nogami w każdą stronę zamiast spokojnie jeść, także nie pomogę. Od lekarki wiem że zębów nie będzie jeszcze, przynajmniej tak stwierdziła. Pozostaje mi wierzyć że to jakaś straszna końcówka skoku rozwojowego. Bardzo straszna. Mały bez jakiś setnych części waży 8 kg. Ponad miesiąc a przybrał tylko 800 g ale jest ok niby, w każdym razie nie będzie zawodnikiem sumo :D

Odnośnik do komentarza

Bromte- jak super że się odezwałaś!! Co u Was? Któraś z mam pisała, że to oznaka niedoboru żelaza
Emilka- oby z siostrą i siostrzeńcem coraz lepiej było :)
Asik, Maratonka- ale słodziaki :D
Hanka - proszę, 3mam rękę na pulsie. Bądźcie silni :*
--
Janko - weź tą Zielizkę zmobilizuj by się odezwała co u was!!! albo buchnij mamie tablet i sam coś napisz :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...